Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

Tiek metų kankinausi, ypač kelionėse, kai dėl išsiplėtusių venų tinsta ir skauda kojos. Dabar išbandžiau Solidea kompresines pėdkelnes ir man tai buvo atradimas. Pirmą kartą važiuodama slidinėti per 20 valandų net batų atsisegti neturėjau smile.gif
Atsakyti
Nauji namuciai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE
maza_maza, o kokiu būdu tau operavo ir kur? g.gif ar buvau po operacijos pas daktarus konsultacijai ar parodei naują venų raizgalynę? Gal galima jas dar paslėpti, pvz.: skleroterapijos būdu unsure.gif


Operacija dare kaip suprantu chirurginiu budu (daline narkoze ir peiliai bigsmile.gif )
Konsultavausi pas chirurga Northway med.centre, o operavo Sirdies chirurgijos centre (atrodo taip). Palatoj buvau viena, viskas svaru, blizga ir siaip personalas pasitaike super mirksiukas.gif
O ta raizgalyne isryskejo praejus daugiau nei metams.. o randai praktiskai nematomi. Pries operacija pasirasiau sutarti, bet apie jokias garantijas punkto nera (kazkokiais atvejais buna).
O daugiau tam paciam gydytojui taip ir nepasirodziau, nes gaila nemazus pinigus i bala metyt blush2.gif blush2.gif
o ta skleroterapija cia kas? kad kazko suleidzia ir kuri laika nebesimato? jei taip, tai man iskart sake "nemeluosiu, nebepades".
Gal kada prisiruosiu nueit pas koki chirurga poliklinikoj, maziau kainuos rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2010 01 28, 13:42)
Konsultavausi pas chirurga Northway med.centre, o operavo Sirdies chirurgijos centre (atrodo taip).

Pries kiek laiko operavo?Pries 2 metus?
Northway juk operuoja radiochirurginiu budu,kazin kodel nepasiule tokios galimybes?Ar tada dar nebuvo ?
Beje,butu idomu,jei patyrusios radiochirurginiu budu operacija,papasakotu savo ispudzius per ja ir po jos,kaip gijo,kada nesimate zymiu.
As viena koja esu issioperavusi lazeriu GK klinikoje,kita ateityje irgi praverstu isoperuoti ,na,daugiau del estetiskumo ir grozio kol kas,domiuosi ir radiochirurginiu budu.
Patys gydytojai neturi vienos nuomones,klausiau keliu.Supratau,kad gydytojas ,darantis operacija chirurginiu budu,ir girs tik savaja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 28 sausio 2010 - 15:27
QUOTE(xde @ 2010 01 28, 16:24)
Pries kiek laiko operavo?Pries 2 metus?
Northway juk operuoja radiochirurginiu budu,kazin kodel nepasiule tokios galimybes?Ar tada dar nebuvo ?
Beje,butu idomu,jei patyrusios radiochirurginiu budu operacija,papasakotu savo ispudzius per ja ir po jos,kaip gijo,kada nesimate zymiu.
As viena koja esu issioperavusi lazeriu GK klinikoje,kita ateityje irgi praverstu isoperuoti ,na,daugiau del estetiskumo ir grozio kol kas,domiuosi ir radiochirurginiu budu.
Patys gydytojai neturi vienos nuomones,klausiau keliu.Supratau,kad gydytojas ,darantis operacija chirurginiu budu,ir girs tik savaja mirksiukas.gif

jei neklystu, operavo 2008 m. rugpjucio menesi 4u.gif
gal ir buvo jau tas radiochirurginis, as vista nepasidomejau blush2.gif blush2.gif
nuejau, apziurejo ir sako operuojam. o man kas, galvoju gi supranta ka sako "operuojam tai operuojam" doh.gif doh.gif
kaip ir anksciau minejau, nieko blogo neturiu pries sita reikala, tik man nenuskilo. palyginus su dabar ir pries operacija mano koja buvo ledelis thumbup.gif

Laukiam komentaru apie radiochirurgini buda 4u.gif

o kaip su tuo lazeriu? kokios kainos? ir ar visais atvejais tinka su lazeriu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2010 01 28, 16:16)
o kaip su tuo lazeriu? kokios kainos? ir ar visais atvejais tinka su lazeriu?  bigsmile.gif

dariau ziema,pries metus.
http://www.gkklinika.com/?pageid=317
`Nepamenu tiksliai,bet vienai kojai kaina 1800 lyg tai buvo g.gif Nuo 2009 m.brango-2200.Kiek dabar-nezinau.Antrai kojai butu buvusi 10 % nuolaida.
Forume yra nare(-ys?) Gravis,galetu suteikti issamia info apie lazerini gydyma,kiek supratau,yra tos klinikos atstovas(-e).
Iki vasaros zymes isnyko,gan gerai atrodo ta koja,tik duriu vietose liko taskeliai,kaip apgamukai,nenyksta.
Anoje temoje gan daug apie sias operacijas rasyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 28 sausio 2010 - 16:53
QUOTE(xde @ 2010 01 28, 17:41)
dariau ziema,pries metus.
http://www.gkklinika.com/?pageid=317
`Nepamenu tiksliai,bet vienai kojai  kaina 2300 lyg tai buvo g.gif
Iki vasaros zymes isnyko,gan gerai atrodo ta koja,tik duriu vietose liko taskeliai,kaip apgamukai,nenyksta.
Anoje temoje gan daug apie sias operacijas rasyta.

as netycia sita tema uztikau, tai neskaiciau dar visko blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2010 01 28, 14:24)
As viena koja esu issioperavusi lazeriu GK klinikoje,kita ateityje irgi praverstu isoperuoti ,na,daugiau del estetiskumo ir grozio kol kas,domiuosi ir radiochirurginiu budu.
Patys gydytojai neturi vienos nuomones,klausiau keliu.Supratau,kad gydytojas ,darantis operacija chirurginiu budu,ir girs tik savaja mirksiukas.gif

As taip pat noreciau suzinoti daugiau informacijos apie radiochirurgini buda.Man gydytojas vienas telefonu paaiskino jog lazeriu operacija atliekama tik nuo keleno iki slaunies,o pas mane venos yra zemiau keleno,kazin ar atliktu man radiochirurginiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Damena @ 2010 01 29, 18:22)
As taip pat noreciau suzinoti daugiau informacijos apie radiochirurgini buda.Man gydytojas vienas telefonu paaiskino jog lazeriu operacija atliekama tik nuo keleno iki slaunies,o pas mane venos yra zemiau keleno,kazin ar atliktu man radiochirurginiu smile.gif

Nu ne - tikrai netiesa schmoll.gif - man sėkmingai išoperavo lazeriu blauzdos venas, manau, kaip ir daugumai iš mūsų, kurios čia lankosi smile.gif
Atsakyti
Siandien Lietuvos ryte(1.30)yra straipsnis,kad Kardiolita Vilniuje taip pat daro operacijas lazeriu.
http://www.kardiolit.../0/articleid/80

Krizines kainos.Tik straipsnyje rasoma,kad po operacijos kojine deveti savaite g.gif
Po operacijos GK klinikoje rekomenduojama deveti visa menesi...
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2010 01 29, 20:35)
Nu ne - tikrai netiesa  schmoll.gif - man sėkmingai išoperavo lazeriu blauzdos venas, manau, kaip ir daugumai iš mūsų, kurios čia lankosi  smile.gif

Tai vadinasi toks ir daktaras,nieko nenusimano apie tai blink.gif
Tikiuos atsiras merginu kurios operavosi radiochirurginiu budu,labai laukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damena @ 2010 01 29, 18:22)
Man gydytojas vienas telefonu paaiskino jog lazeriu operacija atliekama tik nuo keleno iki slaunies,o pas mane venos yra zemiau keleno,kazin ar atliktu man radiochirurginiu smile.gif

Na tikrai netiesa schmoll.gif Man operavo lazeriu blauzdą smile.gif

QUOTE(Damena @ 2010 01 30, 13:49)
Tai vadinasi toks ir daktaras,nieko nenusimano apie tai blink.gif
Tikiuos atsiras merginu kurios operavosi radiochirurginiu budu,labai laukiu 4u.gif

Ankstesnėj temoj buvo rašoma apie radiochirurginį būdą, va nuo šio puslapio paskaityk, rasi merginos nuomonę, apie jai atliktą tokią operaciją.
Atsakyti
Gosh,aciu tau labai uz nuoroda,tikrai padejo.Kaip supratau nelabai daug operacija skiriasi nuo lazerio.
O per kiek laiko pagijama po operacijos chirurginiu budu?
Atsakyti