Įkraunama...
Įkraunama...

Riešinės

Kazkaip netycia uzbaigiau tema, tai jauciu pareiga ja atidaryti...

Senoji turetu buti cia
http://www.supermama...howtopic=369078

Tai kaip ten su tomis blogosiomis kryziuotomis akimis?
Ka tai reiskia? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 05 vasario 2010 - 14:28
QUOTE(aiwita @ 2010 02 05, 14:24)
Kazkaip netycia uzbaigiau tema, tai jauciu pareiga ja atidaryti...

Senoji turetu buti cia
http://www.supermama...howtopic=369078

Tai kaip ten su tomis blogosiomis kryziuotomis akimis?
Ka tai reiskia?  blush2.gif


Taip pat, kaip ir su gerosiom (dar lyg ir persuktom jas vadina) -- kabini "ne tą" siūlą, ir akis "persisuka". O kuris "ne tas" -- čia jau nuo mezgim būdo priklauso. Jei "normaliai" išvirkščiai kabini priekinį siūlą, tada kryžiuotai reiks už virbalo esantį kabint; ir atvirkščiai.
Atsakyti
tycia pabandziau.. Nesigauna man to kito siulo pagaut. as kabinu priekini siula, bet jei kabint ta esanti uz virbalo, tai man turbut reiketu valanda laiko megzti viena eile..... blush2.gif
tiekto, bus gerai man ir "normaliom" akim biggrin.gif:D:D
Atsakyti
Rodausi naujoje temoje smile.gif Turejau pora motkeliu tokiu siulu,tai va ir sugalvojau :)Sunkoka man kaip nepatyrusiai buvo megsti,bet rezultatas manau vertas to blush-anim-cl.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2010 02 05, 15:42)
Rodausi naujoje temoje smile.gif Turejau pora motkeliu tokiu siulu,tai va ir sugalvojau :)Sunkoka man kaip nepatyrusiai buvo megsti,bet rezultatas manau vertas to  blush-anim-cl.gif



Nu liuks idėja smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2010 02 05, 16:42)
Rodausi naujoje temoje smile.gif Turejau pora motkeliu tokiu siulu,tai va ir sugalvojau :)Sunkoka man kaip nepatyrusiai buvo megsti,bet rezultatas manau vertas to  blush-anim-cl.gif

Na tikrai neeilinis rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 02 05, 21:02)
Na tikrai neeilinis rezultatas thumbup.gif

Sutinku drinks_cheers.gif
BabyGrite - originalu thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai labai originalios riešinės , sveikinu 4u.gif
Taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien laidoje Talentų ringas komisijos narys dainininkas Meškėla mūvėjo juodas su baltais karoliukais riešines. Ir raštai liaudiški. Žiūrėjau ir žavėjausi wub.gif
Atsakyti
As irgi nuziurejau, kad graziai atrodo ir ant vyro ranklos riesines
Atsakyti
thumbup.gif [quote=BabyGrite,2010 02 05, 17:42]
Rodausi naujoje temoje smile.gif Turejau pora motkeliu tokiu siulu,tai va ir sugalvojau :)Sunkoka man kaip nepatyrusiai buvo megsti,bet rezultatas manau vertas to blush-anim-cl.gif

labai grazu ir kaskas naujo thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms,dar turiu idomesniu siulu,tai bandysiu dar ka nors suregsti smile.gif
Atsakyti