Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII

http://www.prepolino...er/plaudern.gif

XII tema
Atsakyti
smile.gif plepam toliau
Papildyta:
Sveikutes

visu pirma noriu dar karta padekoti joviteleib uz info ir priminima kad pries 3 savaites reik nustoti gerti tiroksina. o as kvailute siandien ryte dar isgeriau, o nuo siandien kaip tik liko 3 sav. iki jodo. bet nuo rytojaus jau viskas - bandysiu gyventi be tiroksino. labai idomu kaip seksis.
o sakykite jus kai negeriate tiroksino sportuojate? nes as pastebejau kad kai pajudu tai zymiai geriau jauciuosi, bet negeriant tiroksino gal nebus tam jegu. kaip jus buna.

Vanaguper, aciu uz patarima - siandien vakare pabandysiu susidelioti savaites valgiarasti kad butu lengviau isvengti netinkamo maisto.

Joviteleb - jeigu turei laiko - imesk savo receptukus - kuo tu maitiniesi tas 3 sav iki jodo ir kuo didziausios tau sekmes !

pastebejau kad forume labai daug merginu kurioms operacija dar tik laukia. noriu nuraminti kad tikrai nera taip bus. stiprybes jums - viskas bus gerai, svarbiausia tuo tiketi. kaip man vienas daktaras pasake - svarbiausia viska susidelioti galvoje ir daugiau optimizmo - tada tikrai viskas bus ok

einu rasytis valgiarascio ....
Atsakyti
Dekui uz naujus namucius 4u.gif

EditaSCE, skanios dietos 4u.gif As po kol kas neturiu laiko dometis tais receptais, bet buvo kazkuri idejus angliskai linka su receptu knyga. Nepamirskit, kad negalima gert vitaminu, nes ten daug jodo. O jei iki dietos normaliai maitinotes, tai per 2-3 savaites kraujas tikrai nenuses 4u.gif

Jolitele, del alternatyvu gydymo budu:

People with thyroid cancer have many treatment options. Depending on the type and stage, thyroid cancer may be treated with surgery, radioactive iodine, hormone treatment, external radiation, or chemotherapy. Some patients receive a combination of treatments.

Paklauskit savo gydytoju, kokia yra maximum radioaktyvaus jodo doze, kurios pacientas negali virsyt (sudejus visus isgertus jodo kiekius).

Kaip jums nustato kokia doze gausit? Ar skanuoja pries joda?

Del savijautos, tai l. svarbu kad atitaikytu hormonu doze. Skaiciau, kad galima ir naturalu hormona, pagaminta is kiauliu gert, vienai moteriskei tik jis ir tiko.


Atsakyti
Labutis, gal ir negražu , bet noriu pasidžiaugt pavyko pažaboti savo priešą mano TG 0,2 net nesiekia normos clap.gif clap.gif clap.gif
Noriu paklaust ar yra šioje temoje mergaičių kurioms praėjo nuo diagnozės ir jodo gydymo kokie 3 -5 metai, ir vėžys neatsinaujino?
L-tiroksino dozė liko beveik ta pati tik 1,5 mėn. turėsiu į savaitę prie 200mg +50mg. O mano sutinimas ir skysčių susilaikymas priėjom išvados su gydytoją, kad tai AD poveikis. Dabar jau mėnuo kaip nenaudoju jokių AD tik lengvus raminančius Lexotinilį.
Atsakyti
Labryt,
jovita I, džiaugiuos bigsmile.gif geru rezultatu thumbup.gif
O čia L- tiroxino tiek reikės gerti - 250mg??.

Tfu-tfu, atrodo, kad nei viena iš mūsų temos merginų nepranešė apie atsinaujinusią ligą. Ačiūdie, neteko per tuos du trupučiu metus skaityti schmoll.gif

Dėl AD, tai kiek teko susidurti (anyta 20 metų juos vartoja), tai dėl tynimo ir inkstų bei kitokio pašalinio poveikio, ji nuolatos labai kenčia. Ti su ja bėda ta, kad ji nelabai įsigilina į vaitų aprašymą. Ko galima tikėtis juos geriant ir t.t. Paskui kaltina gydytojus, kad ją nugydė...Sudėtinga ir ilga istorija. Niekam nelinkiu.
Atsakyti
QUOTE(jovita l @ 2010 02 23, 20:54)
Labutis, gal ir negražu  , bet noriu pasidžiaugt pavyko pažaboti savo priešą mano TG 0,2 net nesiekia normos clap.gif  clap.gif  clap.gif
Noriu paklaust ar yra šioje temoje mergaičių kurioms praėjo nuo diagnozės ir jodo gydymo kokie 3 -5 metai, ir vėžys neatsinaujino?
L-tiroksino dozė liko beveik ta pati tik 1,5 mėn. turėsiu į savaitę prie 200mg +50mg. O mano sutinimas ir skysčių susilaikymas priėjom išvados su gydytoją, kad tai AD poveikis. Dabar jau mėnuo kaip nenaudoju  jokių AD tik lengvus raminančius Lexotinilį.




Labai uz tave dziaugiuosi smile.gif

tokia informacija ikvepia daugiau tikejimo kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės, man naudoti reikia 1x200mg, ir tik į savaitę kartą dar paildomai išgert 50 mg tiroksino, bet tik 1,5 mėnesio taip naudot, o paskui grįžt prie 200mg dozės.
Jau mėnuo kaip nebevartoju jokių AD ir tikiuosi prie jų nebegrįžt, gal pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita l @ 2010 02 25, 11:35)
Ačiū mergaitės, man naudoti reikia 1x200mg, ir tik į savaitę kartą dar paildomai išgert 50 mg tiroksino,  bet tik 1,5 mėnesio  taip naudot, o paskui grįžt prie 200mg dozės.
Jau mėnuo kaip nebevartoju jokių AD ir tikiuosi prie jų nebegrįžt, gal pavyks g.gif

kas tas AD? g.gif
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2010 02 25, 13:39)
kas tas AD? g.gif

Tai antidepresantai, aš juos vartojau 2,5 metų. verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Niu ka, atsisveikinsiu trumpam.

Ryt guluosi i joda. Pries gulant pasidarysiu TG, bet manau, kad rezultatai bus dar milziniski, nes dar daug rode po trecio jodo zidiniu. Net baisu bus ziuret rezultatus.

Vakar paskaiciavau, kad ir valgydama pilna burna visus produktus, turincius iki 3 mg jodo, niekaip 15-20 mg per para nevirsyju. Tai tikiuosi, kad gerai gers joda. Tikiuosi...

Jei viskas ok su spinduliavimu, paleis pirmadieni - is karto ir parasysiu Jums. Gaila, kad nepavyko susirasti palatos drauges... Su bent kiek pazistamu zmogumi butu siek tiek smagiau.

Vakar jau susikroviau daiktus jodui, nes siandien jau nebegaliu mastyti... Labai bijau... verysad.gif Jus net neisivaizduojat, kaip as bijau ir nenoriu tos busenos po jodo, kai iseini ir zinai, kad ir kakle, ir plauciuose dar vis fiksuojami zidiniai. Siaubingai sunku ir baisu.... Taip noreciau, kad bent jau kakle nieko neberodytu po sito jodo... Taip noreciau...
Atsakyti
joviteleb, stiprybes tau ir pacios didziausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joviteleb @ 2010 02 25, 14:19)
Sveikutes,

Niu ka, atsisveikinsiu trumpam.

Ryt guluosi i joda. Pries gulant pasidarysiu TG, bet manau, kad rezultatai bus dar milziniski, nes dar daug rode po trecio jodo zidiniu. Net baisu bus ziuret rezultatus.

Vakar paskaiciavau, kad ir valgydama pilna burna visus produktus, turincius iki 3 mg jodo, niekaip 15-20 mg per para nevirsyju. Tai tikiuosi, kad gerai gers joda. Tikiuosi...

Jei viskas ok su spinduliavimu, paleis pirmadieni - is karto ir parasysiu Jums. Gaila, kad nepavyko susirasti palatos drauges... Su bent kiek pazistamu zmogumi butu siek tiek smagiau.

Vakar jau susikroviau daiktus jodui, nes siandien jau nebegaliu mastyti... Labai bijau...  verysad.gif  Jus net neisivaizduojat, kaip as bijau ir nenoriu tos busenos po jodo, kai iseini ir zinai, kad ir kakle, ir plauciuose dar vis fiksuojami zidiniai. Siaubingai sunku ir baisu.... Taip noreciau, kad bent jau kakle nieko neberodytu po sito jodo... Taip noreciau...



KO DIDZIAUSIOS SEKMES TAU IR STIPRYBES.

lauksime sugriztancios
Papildyta:
dar turiu klausimuka, o tas tg turi buti apie 0 taip ? kai jau viskas ok.
nes as pries savaite dariausi (dar nei vieno jodo neturejus) tai kiek pamenu pas mane buvo 3,5 ar kazkas panasaus
Atsakyti