Įkraunama...
Įkraunama...

Statomes namus Klaipedos krastuose $$$$$

user posted image


TRUŠELIAI
RYTINE KAVA- lauko apdaila, darbai viduj
ILONUX- jau gyvenaga
RENAMAMBU- projektas
EDITUKE- jau gyvena
RENATA C- jau gyvena
RENNA - jau gyvena
DANGA - jau gyvena
SUPERTEVAI - pamatai
HELLGA -pamatai
NASTANKA - projektas
MAZURISKIAI
LALIQUE- laukia vidus
DIGI- projektas
RASAJ- daro projektą
LUNACKAKLP1981 - dezute
SIMBARELLA - kraustosi
DIER - iesko langu
KLIPSČIAI
UOGUTE- vidaus darbai
JURCIK- jau gyvena
WESTA- jau gyvena
JELENA 28- jau gyvena
LAURA K - irengineja vidu
GINDULIAI
RAPOLIUTE- popierizmas
DANGUOLE- jau gyvena
ANGELUX - daro pamatus
PORTISHEAD- projektas
SEVILIJA -darbu pradzia
SLENGIAI
SAMTA0204 - vidus
SUDMANTAI
YNGRYDA- statosi
MAMELUKE- įsirenginėja
INERGA - dezute
S/B GULBĖ
PERLIUKAS- (netoli siu sodu) jau gyvena
SVETLANA- pati pradžia
RACKIENE- tvarko vidų
D.LELIAI
TISINA- beveik gyvena
RAMASKELEB- Leliai, pamatai
ZUIKULIS- bando baigti dėžutę
JOT.KA - Leliai, kyla sienos
MILIRINA
SARA77 - dezute
RADAILIAI
AGNELEV- netoli Eketes
DARIJETA - įsirenginėja vidų
A&T - dezute
KLEMIŠKĖ
TRIVO- laukia popierių pabaigos
PAKALNUTE
INDRUCIUKAS
ANTIGONE333- kraustosi
JAKAI
AVEVA - deda stoga
EVANSMUM- (uz Jaku, Budrikiai)
MEDUZA370- Gruzeikiu sodai, netoli Jaku, irengineja vidu
TASKELIS - sklypas
DAUPARAI
BOMBA- prie Dauparų, jau gyvena
GRUODA- prie Dauparų, jau gyvena
VITAMAX- prie Dauparų
RENISS- Dauparai, Eglynu km., jau gyvena
COMMA- Dauparai, renovuoja namą
PIJA - irengineja
ILONA 24 - projektas
BMX
S/B DITUVA
VIZIJA- laukia apdaila
LAPERIK- jau gyvena
GABBY27- jau gyvena
MAMY5- projektas
RAGANIUKETUKE - gyvena
PADUSKELE- tuoj gyvens
MNR - irengineja vidu
NOVILA- jau gyvena
ORINTUXX
GARGŽDAI
AMOUR- netoli Gargždų, jau gyvena
JURGUGUTE - prie Gargždų
MESYTE - tarp Gargždu ir Dauparų
SANIA - jau gyvena
VIKSVAITE - jau gyvena (tarp Gargzdu ir Vezaiciu)
IEWIKE- 20 km. nuo Klaipėdos, važiuojant nuo Gargždų link Kretingos, 5 km. nuo autostrados...... - popierizmas
LILIUX4 (tarp Gargzdu ir Dauparu, Slapsiles km.) - projektas
MAMULIUX CHA CHA (netoli Dauparu, Slapsiles km.) - popierizmas
VANESA3 - (prie Gargzdu, Zilvicio SB)- jau gyvena
JRINGIENE- statybos leidimas
DZESIKA- (soduose)
ZVALUTE- (6km. link Kretingos)
RAJA28- jau gyvena
VIRGUTEJ - vidus
BALTIKE- jau gyvena
RAIMONDA-GEMA - sienos ir stogas yra
MAREZAGARE- ieško sklypo Kretingos ribose
XINGAX- pati pradžia darbų
PLAZMA
MEDUVE+ARGENTAS - Kretingos raj., Darbenai - stogas.......
NANA - Darbenai, renovuoja nama
AMRI
VYDMANTAI
MILANIJA - gyvena jau
ELIVOD- pati pradzia
PALANGA
PALANG-MAMYTE - irengineja vidu
SINDEA- pamatai
EGILE
NYLIUKE - prie Girkaliu, Grandusiai
KLAIPEDA
LEAONA- Klemiskes g-ve, pamatai
ROBLETA (mokyklos rajonas) - pradzia
KYSKE- Kalote, irengineja vidu...
SONATA B - irengineja vidu - (butas per 2 aukstus)
AGLUONENAI...
RUTULYTE- kyla sienos
SKUBANTI- Kojeliu km.
LUKSE- uz Agluonenu, link Priekules, Grieziuose.
GIEDREGIE- prie Dovilu, svajoja apie pamatus
DEVYNDARBE- Normantai, pamatai
LIMBO- Tauro sodai
LORA++ -Rimkai, pati pradzia
MOONTE- prie Vezaiciu miestelio, 22km. nuo Klaipedos
ONCE- Plikiu km., projektas yra, greit des pamatus
AUSTULIS, Sventoji, Butinges sodai, tvarko leidimus
INGULE- Peskojuose pirks sklypa
GRIFE - prie Kalotes, SB "Pakrante"
KLIUKVA777 - Klaipedos SB "Tolupis", vidaus darbai
BURUZE - Veivizenai, stogas
LOTAA – Priekule
GAZELE - dezute
WINGA - , prie Kalotes, Purmaliu km., prie "Pakrantes" sodu- popierizmas
REDAUTA

-------------------------------------------------------------------------------------------


MUSU ALBUMAS: http://login.fotki.com/
Prisijungimo duomenys duodami: pabendravus, susipazinus ir kai temoje 2 dienas niekas nepriestarauja tam. Taip pat su salyga, kad susikurs savo albuma ir kazka parodys.
Nuotraukos sudetos private, o ne public.



REKOMENDUOJAM:
Bobcatas su priedais - stumdimo, lyginimo zemes darbai, poliu grezimas, tvorai stulpu isgrezimas, krovos darbai su sakem, blokeliu iskrovimas. Vibroplokste (tankina grunta).
867-882-600 (rekomenduoja Rytine Kava)
-------------------------------------
Vidaus apdailos, remonto darbai: gipso plokščių tvirtinimas, sienų, lubų dažymas, glaistymas, plytelių klijavimas, laminato dėjimas, elektros instaliacija, santechnikos ir kt. darbai.
Ričardas 861456123 (rekomenduoja Liliux4)
--------------------------------------
Laiptininkai- 865205404
Murija, skardina, deda trinkeles- 8683-57924 (rekomenduoja Simbarela)
-------------------------------------------
Pamatai
- 865615722 Vytas. (rekomenduoja A&T)
----------------------------------------------------------
Stogdengiai - 862172110 Laimonas (rekomenduoja Dier)

KELI PATARIMAI, gal kam pravers...
1) Perkant sklypa, issiaiskinti, kokie atstumai leidziami namui iki tvoros. Mes galvojom, kad 3 metrai palei viena tvora, o buvo 8m.......
2) Darant projekta, tiksliai apsispresti del namo vietos sklype, kiek metru bus iki kiekvieno krasto sklypo. Esu ne karta girdejusi, kad daug kas namo noretu truputi gyliau i sklypa, kad butu daugiau vietos paciam prieky.....
3) Darant projekta, mano asmeninis patarimas: vaikams atskira vonia ir kad uz miegamojo sienos nebutu iskart vaiku kambariu. Cia kiekvienam asmeniskai, bet teke girdet, kad kiti to noretu, bet apie tai nebuvo pagalvoje.
4) Gyvatukas geriausia, kad veiktu ir vasara.....
5)Ventiliacija butina kiekvienoj patalpoj.
6) Pries dedant parketa patikrint dregnuma patalpoj.
7) Garaze, skalbykloj nubegimai (trapai), gal net voniose.....
8)Jei po virtuviniu langu bus spinteles, tai lango auksti issiaikint, kad langas nepalystu po spintele....
9) Projekte atkreipt demesi, kiek vietos palikta laiptam. Laiptu plotis, aukstis pakopos, gylis pakopos.... kad nesigautu per status ar panasiai...
10) Mano asmeninis patarimas, jei jau yra garazas, tebunie is jo iejimas iskart i nama (idealiausia i tambura).
11) Jei norite dumtraukio koto ne iki pat lubu, o kad baigtusi sulyg spinteliu virsum, ta apgalvokit vesdami dumtraukiui ventiliacija.
12) Jei saldytuvas gamina ledukus, jam reiks ateinancio vandens.
13) Labai issiaiskinkit zidinio diametra, nes didesnem kapsulem reikia didesnio kamino diametro...
14) Kai laiptams darysit tureklus, apmastykit, kad tarpai butu ne per dideli, kad vaikai netilptu islyst.
15) Paradinem durim nepridekit per daug stiklo, jei nera tamburo ir nakti uzdegus sviesas matysis visas holas, o gal net ir daugiau. O jei nera lango tambure, tai duryse, manau, kazkiek stiklo butinai reikia., kad matyt, kas stovi prie duru.
16) Pasto dezute siulyciau daryt imontuojama i kolona (vienoj pusej pasta ideda, o mes is vidaus pasiimam), jei darant tvora, tokios bus sonuose ivaziavimo vartu ar iejimo varteliu.
17) Stogo danga ir plyteles namo vidui stengtis pirkti is vienos pamainos darymo, nes gali skirtis atspalviai.
18) Per daug neissikelt namo, nes gali buti per aukstas bardiuras ivaziuot i garaza! Nebent ivaziavimo takas ilgas, tada nieko tokio.
19) Lubu auksti labai issiaiskinti, skaciuot kiek kelsis grindys ir kiek leisis lubos, o jei dar ileidziamos lempos ar koks rekuperacinis vedinimas.... zodziu kad nebutu finale per zemos lubos....
20) Elektra: dumtraukiui, orkaitei, saldytuvui, gyvatukams voniose (jei jungsisi i rozetes), skalbenkei, dziovyklei, paciam duse pasidaryt lempa atskira, numatyt kur lyginsim - lygintuvui, terasos lempos ir jungiklis viduj, rozete terasoj, prie iejimo lempos, gal virs garazo lempa nuo judesio, vonioj fenui, bardaskutei, gal palepej kazkur lempa, garaze rozete kazkam (mes ten saldikli laikysim tarkim), eglutei rozete, kazkur lemputems kaledinems viduj ar lauke, nuvest kabeli iki ivaziavimo vartu nes jie su automatika bus ar kokiam dar domofonui reiks. Pagalvok i kuria puse darysis durys, kad nesigautu jungikliai uz duru...Dar lemputes po virtuvinem spintelem apgalvokit, jei reiks tokiu.Katilinej katilui, filtrams, boileriui rozetes.Gal kur megsit sedet su nesiojamu kompiuteriu, ten reiks rozetes. Patarciau nors viena rozete ant kiekvienos sienos, nes jei dabar nereik, gali veliau prireikt. Kur telefonus visada krausit, gal ant kokios tumbos laikysit, reiks rozetes prie jos. Vonioj prie veidrodzio geriausia deti lempas sonuose, o ne virs galvos, kad nesigautu seseliu ant veido (ypac dazantis), aukstis turi buti lempu - kazkur veido lygyje.
Voniai sviestuvai hermetiski , ne maziau IP 44. Kur gali buti kontaktas su vandeniu ar yra betono arba plyteliu grindys , elektra turi buti pajungta per sroves nuotekio rele, reles normalaus galingumo ir saugiu mA (sita info pasitikslinkit). Turi buti atskiros grandines rozetems ir apsvietimui.
21) Patarciau daryti skalbykla tame aukste, kur miegamieji, kad nereiktu laiptais lakstyti daug daug kartu aukstyn zemyn su skalbiniais.... Jei miegamieji padaryti 2 aukste, o skalbykla 1-ame, gali praversti tokia kaip triuba, numesti drabuzius is 2 auksto tiesiai i skalbykla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava: 09 kovo 2010 - 23:16
QUOTE(ilonux @ 2010 03 08, 14:07)
Tai jei iesko vaikams kaip mamos, gal sau iesko kaip zmonos  bigsmile.gif  biggrin.gif
Nu nezinau, ka cia galetu sudominti, bet gal kuri ka pazista, kas galetu.
O vat mane vis labiau domina jorksyro terjerai, kadangi tu ju spece, gal galetum atsakyt, ar tinka alergiskiems zmonems, ar seriasi labai ir ar megsta augalus iskapstyt lauke... ax.gif Po kazkiek laiko turesiu ispildyt pazada dukrai nupirkt suniuka, bet vis atidelioju...Jorkiai man atrodo patys geriausi pretendentai...



na cia gal ateiciai kaip zmonos smile.gif
na sito negaliu atsakyti 100proc ar tinka elergiskiems,bet kad tinka tai esu girdejusi,ne nesiseria,tik tai kas issukuoji krenta,kaip zmogui.o augalu maniskiai neliecia tikrai.mano mergina dabar baigia rujoti,bet kolkas nesuleidinejau smile.gif
QUOTE(uogute @ 2010 03 08, 18:26)
vajeiiiiiii, vyras su 5 vaikais  biggrin.gif  koks smagumelis  lotuliukas.gif


doh.gif smagu,bet graudu unsure.gif
QUOTE(palang-mamyte @ 2010 03 08, 19:14)
Jurcik-labas nu labai jau senai matyta  smile.gif



labas labas mirksiukas.gif
QUOTE(ilonux @ 2010 03 09, 15:07)
.Man Bialystoke visai patiko, tik vat kad ner kaip nuvaziuot dabar su tais leliais, norec liustru, ten pasirinkimas buvo...


o kokioje gatveje bialostoke ten yra?
mes daznai vaziuojame i Bialostoka bet tik savais reikalais ir atgal.
QUOTE(ilonux @ 2010 03 09, 16:15)
Noreciau vis tiek vaziuot, bet gaila lelyte palikt, vis vien su nakvyne reiktu vaziuot norint apsipirkt rimtai.

ir dar klausimas gal zinai del nakvynes kur geriau apsistot koki viesbutuka?rekomeduot gali?
Atsakyti
Siandien 18.15val. meetas bare "ELDORADO" drinks_cheers.gif
Herkaus Manto g. 44 / Lietuvininkų a. 2

BAIGIAM SENA TEMA 4u.gif
Atsakyti
Rytine, tai apie 18 val.., kai vyras gris is darbo, pasuksiu tau..
Papildyta:
Dar gavau pasiulyma del geoterminio, jeigu horizontalus kolektorius, tai su darbu apie 6000 , galvojam gal siemet lauke issivedzioti ta kolektoriu, kad galetumem biski aplinka aptavrkyti, medeliu pasodinti...
Atsakyti
Dier, as anksciau vaziuosiu, prisiminiau, kad man reikia i alieju parduotuve uzeit, kazkaip greit baigiasi, kai nuo galvos iki koju pradejau jais teptis ir visa kosmetika is PC noriu po biski ismesti biggrin.gif
Atsakyti
As meete nezianu ar dalyvausiu.. Jei vyras spes grizti iki sesiu tada prileksiu smile.gif

Dier, cia lauko vamzdeliu isvedziojimo su medziagomis kaina?Na tada labai smarkiai kainos kritusios... O kiek dar tas silumos siurblys kainuoja kur name statosi?

Varciau vakar "Mano Namai"zurnala, raso apie siuksliu rusiavima... tai tik atrodo,kad paprastas reikalas, mes savaite turejom rusiuoti tas siuksles- tai nu ir nafik doh.gif stovi su siuksle prie siukslines ir neapsisprendi ar i plastika ar i popieriu ja mesti doh.gif o su tuo "kompostu" tai visai doh.gif
Atsakyti
Rytine kava pirkis sviesmedzio sviesta, super produkatas tiek veido odai tiek kunui, tiek visoms raukslems
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2010 03 10, 11:21)
Rytine kava pirkis sviesmedzio sviesta, super produkatas tiek veido odai tiek kunui, tiek visoms raukslems


na, čia skonio reikalas. Aš jį turiu, man jis nepatinka. Nei kvapas, nei konsistensija. Kietokas, sunku užtepti.. rolleyes.gif


Rytine Kava, labai ačiū už patarimus temos įvade, manau, kad daug kam jie bus naudingi.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 10 kovo 2010 - 10:38
QUOTE(Reniss @ 2010 03 10, 11:21)
Rytine kava pirkis sviesmedzio sviesta, super produkatas tiek veido odai tiek kunui, tiek visoms raukslems


Man atrodo,kad odos bukle daugiausiai priklauso nuo genu... Turiu drauge- ruko kaip garvezys,cigarete nuo cigaretes degasi doh.gif vyniaus kikekviena vakareli pagurksnoja...beveik po buteli- ir ka... oda veido kaip kudikio uzpakaliukas- lygi lygi ir nei vienos rauksles.. o ir kremus pacius paprasciausius tepa..
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2010 03 10, 10:21)
Rytine kava pirkis sviesmedzio sviesta, super produkatas tiek veido odai tiek kunui, tiek visoms raukslems

Kur pirkai, gal cia:
http://www.aromata.lt/lt/shea/

As tai bandau issirinkti daugiausiai veidui kazka is kvapunamai.lt, nes galeciau koki 1000 litu kaip niekur nieko isleist ten, kai pasiskaitai apie alieju, eteriniu alieju, hidrolatu (toniku) poveiki... thumbup.gif . Tai kita savaite pasiimsiu 200 litu ir ne centro daugiau biggrin.gif ir keliausiu i ta parduotuve, prie seno turgaus. Campaku pamada dar skaiciau merginos gyre is ten g.gif
O siandien uzeisiu aliejus.com centre yra parduotuve, tai ten jie zymiai pigesni, kunui ir plaukams bus gerai cool.gif
Per gera pusmeti manau musu vonioj nebebus to brudo su nuodais is prekybos centru cool.gif
Kam idomu biski apie kremus ir panasiai :
http://www.aromata.l..._rusys_sudetis/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava: 10 kovo 2010 - 10:48
QUOTE(indruciukas @ 2010 03 10, 10:54)
As meete nezianu ar dalyvausiu.. Jei vyras spes grizti iki sesiu tada prileksiu  smile.gif

Dier, cia lauko vamzdeliu isvedziojimo su medziagomis kaina?Na tada labai smarkiai kainos kritusios... O kiek dar tas silumos siurblys kainuoja kur name statosi?

Varciau vakar "Mano Namai"zurnala, raso apie siuksliu rusiavima... tai tik atrodo,kad paprastas reikalas, mes savaite turejom rusiuoti tas siuksles- tai nu ir nafik  doh.gif  stovi su siuksle prie siukslines ir neapsisprendi ar i plastika ar i popieriu ja mesti  doh.gif o su tuo "kompostu" tai visai  doh.gif



jo, cia su vamzdelais ir darbu, bet cia horizontalusis, jei vertikalusis tai 15300 doh.gif , dar katilines aprisimas 5000 + silumos siurblys , kuris kainuoja nuo 20000 iki 30000... taigi nieko cia pigaus.... viena SM dares pries gerus metus tokios kvadraturos namui kaip mano, tai uz vamzdelius ir darba mokejo 5000, pigiau nei man pasiule.. ziuresiu ka dar kiti pasiulys...
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 03 10, 10:37)
na, čia skonio reikalas. Aš jį turiu, man jis nepatinka. Nei kvapas, nei konsistensija. Kietokas, sunku užtepti..  rolleyes.gif
Rytine Kava, labai ačiū už patarimus temos įvade, manau, kad daug kam jie bus naudingi..  thumbup.gif

O kas patinka, ka turi bigsmile.gif ? Maciau tave ekologiskose temose thumbup.gif

O patarimai tikiuosi, kad pades, stengiuos ax.gif , nes zinau kaip sunku kai dar tik pradedi kazka suprast apie namo statyma doh.gif

QUOTE(indruciukas @ 2010 03 10, 10:43)
Man atrodo,kad odos bukle daugiausiai priklauso nuo genu... Turiu drauge- ruko kaip garvezys,cigarete nuo cigaretes degasi  doh.gif vyniaus kikekviena vakareli pagurksnoja...beveik po buteli- ir ka... oda veido kaip kudikio uzpakaliukas- lygi lygi ir nei vienos rauksles.. o ir kremus pacius paprasciausius tepa..

Kazi kiek metu tavo draugei ir kaip ji atrodys po 10 metu lotuliukas.gif doh.gif ? Ale drauge vos nedegradavusi unsure.gif
Na o man genai nedave veido kaip sikna svelnumo, tai vat ir bandau dabar pradet tuo rupintis, kol ne velu dar biggrin.gif , nes ir veido ir viso kuno oda turiu tikrai problematiska ir jokie kremai su naftos atliekom nepadedavo lotuliukas.gif
Dar kazkaip istrigo vienas postas, bandysiu prisiminti:
Naudoju 10 metu viska kas naturalu, daug ka darausi pati, zolelem plaukus skalauju, jas net renku pati, aliejai visokie ir t.t.t.t.t.t........ tai dabar 39-iu atrodau geriau nei 30-ies biggrin.gif
Nesiruosiu as aisku vien pries veidrodi sedet lotuliukas.gif , bet savo isvaizda tikrai stengsiuos pasirupint kazkiek. Tiesiog kazkokie dalykai turi tapti yprociu, tarkim 1 karta i savaite pasidaryt alieju kauke plaukams ir palaikyt 3 val., 1 karta i savaite kazka ant veido palaikyt ir pagrinde issiaiskint kokie produktai geriausia tarkim mano odai, nes bet kas irgi juk netiks.
Atsakyti