Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo barstysit jaunuosius, išeinančius iš Bažnyčios

Neradau tokios temos. Pasidalinkite nuomonėmis ........



gal kas naudojotes geliu patrankomis,
kas naudojote žiedlapius.
ar muilo burbulus... o gal kas žinote ką orginalaus
user posted image


user posted image
Atsakyti
Rožių žiedlapiai jau kaip ir banalu, bet be galo gražu blush2.gif
Beja, dažnokai tenka sutikti,kad barsto ryžius - vaisingumą simbolizuoja.
Atsakyti
Na ryziai man tai nekaip atrodo, po to tarp jaunosios plauku pilna ryziu hihihi.gif Dar kokie balandziai po to uzpultu hihihi.gif Man tai grazu roziu ziedlapais wub.gif O burbulus pusti kaip jaunieji soka valsa flirt.gif
Atsakyti
Arba niekuo, arba rožių žiedlapiais smile.gif
Atsakyti
Mus arba niekuo nebarstys, arba rožių žiedlapiais, labai gražu jais smile.gif, nors ir nebūtina smile.gif.
Atsakyti
labai siulyciau ryziais nebarstyti, ypac jei jaunikio tamsus kostiumas, ziauriai apsitrupina ir apsivelia ryziu dulkem ir paskui bedos ilgai valant...
Atsakyti
o gal kurios bandet ziedalapiu patrankas smile.gif?
leidzia jas prie baznycios ?
Atsakyti
QUOTE(SandritaM @ 2010 03 14, 21:27)
o gal kurios bandet ziedalapiu patrankas smile.gif?
leidzia jas prie baznycios ?



na del baznycios tai nezinau kaip bet prie CMB tai tikrai leidzia ax.gif bet as galvojukad nelabai apsimoka ten kazkur apie pora minuciu byra tie ziedlapiai o kaipnuoja apie 700lt. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
na as esu nusipirkusi dirbtinu roziu zielpaniu ir konfeti patranku tai galvoju kad prie baznycios bus grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SandritaM @ 2010 03 14, 21:27)
o gal kurios bandet ziedalapiu patrankas smile.gif?
leidzia jas prie baznycios ?


Mums buvo pasakyta, kad negalima tik pacioje baznycioje barstyti. O lauke prasom...
Tad mes pasinaudojome Pirojus.lt paslaugomis smile.gif Uzsakeme ziedlapiu patrankas smile.gif Atrode nerealiai, paliko tikrai dideli ispudi smile.gif Siu akimirku foto laaaabaaai grazios smile.gif Tikrai vertas pinigu sis stebuklas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rojukas @ 2010 03 17, 12:05)
Mums buvo pasakyta, kad negalima tik pacioje baznycioje barstyti. O lauke prasom...
Tad mes pasinaudojome Pirojus.lt paslaugomis smile.gif Uzsakeme ziedlapiu patrankas smile.gif Atrode nerealiai, paliko tikrai dideli ispudi smile.gif Siu akimirku foto laaaabaaai grazios smile.gif Tikrai vertas pinigu sis stebuklas smile.gif

jei ne paslaptis kiek kainavo? blush2.gif
Atsakyti
teko matyti, kaip ryžių jaunajai į akis pribiro (vaikai ten kažkaip tėkštelėjo iš apačios), tai aš taip nenorėčiau, aš už žiedlapius! biggrin.gif
Atsakyti
Man tai vis dėlto gražiausia - rožių žiedlapiai, kad ir kaip tai įprasta. Ir dar labai gražu, kai jie ne margi, o tik balti. Norėjom tokių sau vestuvėm, bet kaimynai vis vien atnešė ir bėrė raudonųsmile.gif Na bet kad ir kaip, buvo gražu:)
Atsakyti