Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno muzikinis teatras

Sveiki,

ieškojau ieškojau, bet neradau tokios temos kur būtų kalbama apie muzikinį teatrą. Tai va, sugalvojau savo tėvams Kalėdoms padovanoti bilietus į Kauno muzikinį teatrą, nes kaip mama kažkada prasitarė- "buvau tik tarybiniais laikais". Tai va bus jiems proga pasikultūrinti smile.gif Tik norėjau paklausti kokį miuziklą rekomenduotumėt? Daug esu girdėjus apie Kabaretą.
Beje, kas ten lankosi, gal gali pasakyti kurioje vietoje geriau pirkti bilietus ar portje kokia 7-8 eile, ar 1a balkone? Kur geriau matosi? g.gif
Atsakyti
Esu buvus tik du kartus. vienas is ju buvo kabaretas. nu man tai labai patiko tas spektaklis:)) penktadieni eisim i "grafa liukenburga" irgi tikiuosi kad patiks:)
Atsakyti
Parašyk atsiliepimus mirksiukas.gif
O kaip apie sedimas vietas? Parteris ten toks kylantis ar lygiai. ta prasme gale sedint pvz 10 eilej jau ko gero nelabai kas matosi. (uzstoja vieni kitiems?)
Atsakyti
pirma karta sedejau parteri kazkur 8 eilej per viduri tai labai gerai buvo. o per kabareta tai sedejom parteri 7ar 8 eiles kraste(ten buvo pigesni bilietai), tai kolona uzstojo kairi scenos krasta. ar parteris aukstejantis kazkaip nepamenu, jei aukstejantis, tai nezymiai, bet viskas puikiai matosi. is tikr tai ta sale labai nedidele, tai net is galo, scena ne uz kilometro:) o va penktadieniui tai nusipirkom bilieta i balkono (pacio zemiausio) pirma eile, tai galesiu parasyt kaip is ten:)
Atsakyti
ok labai lauksiu parašyk kaip iš balkono.

o kur geriau ar parteryje 10 eileje, bet per pati viduri (pigesni bilietai), ar 4 eilej 17,18vietos (gaunasi sone) (bet brangiau) g.gif
Atsakyti
penktadieni dar kart apziuresiu sale parasysiu savo nuomone kur geriau. tik zinau kad man kaste nelabai patiko sedet:)
Atsakyti
Esu mačius daug spektaklių muzikiniame teatre, ir tikrai man jie visi vienaip ar kitaip patiko. Kabareto nemačiau bet girdėjau, kad jis yra geras spektaklis, ne iš vieno žmogaus. Bet tu pasistenk greičiau pirkti bilietus, nes kalėdos toks laikas, kai daug kas nori nueiti į teatra, taip kad dabar jau gali nebūti bilietų gerose vietose. Man labiausiai patinka parteryje vietos, tai vietoj tavęs pirkčiau 10 eilėje per vidurį.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2005 11 30, 20:28)
Bet tu pasistenk greičiau pirkti bilietus, nes kalėdos toks laikas, kai daug kas nori nueiti į teatra, taip kad dabar  jau gali nebūti bilietų gerose vietose. Man labiausiai patinka parteryje vietos, tai vietoj tavęs pirkčiau 10 eilėje per vidurį.

tai as zinau kad su bilietai buna problemos. doh.gif
man ir parteryje geriau atrodo. Bet va cia abi tos galimybes partery- tik viena arciau bet sone, o kita toliau bet centre.
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 11 30, 20:33)
tai as zinau kad su bilietai buna problemos.  doh.gif
man ir parteryje geriau atrodo. Bet va cia abi tos galimybes partery- tik viena arciau bet sone, o kita toliau bet centre.


AS pirkčiau toliau bet centre. Nes ten parteris nedidelė salyte gal išviso kokia 12 eilių yra
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 11 30, 18:51)
o va penktadieniui tai nusipirkom bilieta i balkono (pacio zemiausio) pirma eile, tai galesiu parasyt kaip is ten:)

tai kokie atsiliepimai ir ispudziai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 12 05, 11:38)
tai kokie atsiliepimai ir ispudziai? g.gif

spektaklis tai thumbup.gif thumbup.gif . o del vietu, tai parteri ko gero geriau, bet kai as kazkaida sedejau 8 eilej 1-2 vietoj (cia internete gali paziuret plana geriau isivaizduosi) tai kai dabar sedejom pirmo auksto balkone 7 8 vietose, man labiau patiko. aisku krasciuko nesimato, bet tose paciose vietose parteri, kolona daugiau uzstoja:) o siaip manau bet kur faina:)
Atsakyti
O man visai patinka Ia ten kur ložės šalia prezidentinės iš kairės ir dešinės ir pirmoj eilėj tai iš vis thumbup.gif tik ten taip po 3 vietas tai jei eini keturiese nelabai smagu nes reikia vienam jau į antrą eilę sėsti tai net manėm kad gal geriau pirkti kitą kartą 2 bilietus pirmoj 2 bilietus antroj eilėj g.gif
O spektakliai tai man visi patinka paskutiniam buvom "Gyvatės akys" japonų motyvai tai net apsiverkiau verysad.gif bet viskas laimingai baigėsi mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti