Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 9


Sena tema čia


Toliau tęsiame dalinimąsi informacija, linkais ir kt. apie visus rankdarbių žurnalus 4u.gif

user posted image

Paskaitykit, svarbu:

1. Norint nemokamai parsisiųsti žurnalą naudojantis įkelta nuoroda, turėkite kantrybės- teks palaukti iki 60 sek. ( paspaudus mygtuką "download file"- palaukite, turi atsirasti skaitiklis, kuriame matysite, kiek sekundžių teks palaukti; ir tada jau spausti "download").
2. Jei bandote parsisiųsti žurnalą, o Jums rašo- kad jūsų šaliai nebėra laisvų "kelių",arba kad palauktumėte tam tikrą laiką- pabandykite vėliau ar kitą dieną- ir Jums tai pavyks 4u.gif
3. Parsisiuntus žurnalą negalite jo atidaryti? Gal Jums reikia tam tikros programos? Pvz.: .djvu failams peržiūrėti reikalinga Djvu programa ir pan. 4u.gif
4. Dėl tam tikrų priežasčių ne visus žurnalus galima įkelti tiesiai į forumą. Rašykite savo pageidavimus, nurodykite savo el.pašto adresą- ir laukite laiškučio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taarna: 18 balandžio 2010 - 17:37
QUOTE(netikėtai @ 2010 04 18, 17:17)
Nebeperku schmoll.gif Nusivyliau galutinai.

o rusaitės labai vertina g.gif
Atsakyti
Tai kad schemos su klaidom,o ir idėjų nefontanai.O kainuoja tikrai nemažai ax.gif Bent jau mano kišenei jaučiasi blush2.gif
Atsakyti
Nebeatseku ar buvo:

user posted image

2shared apačioje spausti click here

už naują temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 04 18, 18:26)
Tai kad schemos su klaidom,o ir idėjų nefontanai.O kainuoja tikrai nemažai ax.gif Bent jau mano kišenei jaučiasi  blush2.gif


Sutinku drinks_cheers.gif
Visus pirkau- nepraleidau nei vieno numerio, ankstesniuosius netgi iš Kretingos parsivežiau ( gyvenu Šiauliuose)- bet jei tik sumastau kažkurį grožį megzti- būtinai su klaidom, ir nesigauna...Tai tenka ieškoti informacijos internete, klausinėti patarimų, arba užsiimti interpretacija 4u.gif


Ar gerai pirmoj žinutėj surašiau trumpą informaciją? Pastebėjau, kad labai dažnai klausinėja, kaip parsisiųsti, ką daryti, kad neleidžia siųsti, kad neatidaro ir t.t. Gal beliks tik nukreipti visas į pirmą žinutę blush2.gif
Atsakyti
Taarna, viska labai gerai surasei.
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 04 18, 18:26)
Tai kad schemos su klaidom,o ir idėjų nefontanai.O kainuoja tikrai nemažai ax.gif Bent jau mano kišenei jaučiasi  blush2.gif


Bet už tai kaip pyksta, kad jų žurnalai yra skenuojami. Aš buvau RK prizininkė, buvau leidykloj- tai žadėjo skųsti skenuotojas.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 04 18, 19:04)
Bet už tai kaip pyksta, kad jų žurnalai yra skenuojami. Aš buvau RK prizininkė, buvau leidykloj- tai žadėjo skųsti skenuotojas.

Oi,patikėk,žinau.Esu kažkada įspėjimą gavusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2010 04 18, 18:41)
Taarna, viska labai gerai surasei.


4u.gif
Jei reiktų ką papildyti, pataisyti- sakykit- bet kada tai galiu padaryt 4u.gif


O kas liečia lietuviškus žurnalus- tai mielai juos pirkčiau ir turėčiau namie pipierinius variantus- jei:
a) ne nuolatinės klaidos doh.gif
cool.gif kopijuojami modeliai iš ankstesnių užsienio žurnalų;
c) nebesąmoninga kaina.

Lipu nuo taburetės lotuliukas.gif
Atsakyti
As lietuviskus zurnalus perku tik tada kai ten yra mane dominantis modelis.
Pernai nusipirkau du biggrin.gif
Dabar balandzio nusipirkau, nes yra suknute mano jau labai seniai kitur nuziureta, bet ten ji be aprasymo buvo...
Atsakyti
pritariu visoms,kad RK nieko ypatingo nebera...issiseme leidejai g.gif
Atsakyti
registruojuosi 4u.gif
gal turite koki zurnaliuka su vaikisku kepuryciu nertu pvz. ir schemutemis? blush2.gif
Atsakyti