Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

Kalbame toliau 4u.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 03 birželio 2010 - 13:38
na kaip mergaites jusu balkonai, jau ispuosti? kita savaite jau ir as puosiu savo balkona, gelyciu jau uzsisakiau, reikia tik sulaukti, persodinti ir jau galimes kabinti gelytes ant balkono thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 03, 10:16)

Violeta, kur žiemoja tavo palergonijos?
ir dar, pamąsčiau. jei visą vasarą augo tos palergonijos lovelyje ar vazoniuke, paskui jas paruoši žiemai (na ten apskabai lapus, išneši į rūsį tarkim) - paskui pavasarį išsitrauki - ir ką - jos toliau toje pačioje žemėje lieka? o maisto medžiagų joms pakanka? ar paskui tik trąšom gyvos būna?
žodžiu, man reikia detalių, ačiū 4u.gif


mano kaimynai mane perspjovė. ogi buvo taip: aš pati vargau, daiginausi spriges, paskui pirkau dar palergonijų daigiukų, bet tokių mažuliukų, kurie ir dabar dar nežydi. laukiu laukiu žiedų...
o kaimynai visi ėmė, išsitraukė gražiausias pirktines palergonijas jau sukrautais milžiniškais žiedais ir pasipuošę sau visi puikiausiai. aš likau tokia...eee... vėpla biggrin.gif
Atsakyti

o kaimynai visi ėmė, išsitraukė gražiausias pirktines palergonijas jau sukrautais milžiniškais žiedais ir pasipuošę sau visi puikiausiai. aš likau tokia...eee... vėpla biggrin.gif
[/quote]

bigsmile.gif Nenusimink, kai suzydes tavo gelytes dziaugsmo apturesi trigubai, nes pati auginai nuo pradziu thumbup.gif
Atsakyti
ANKSTESNĖ TEMA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 06 03, 15:52)
Violeta, kur žiemoja tavo palergonijos?
žodžiu, man reikia detalių, ačiū  4u.gif




Mano dar niekur nežiemojo...pernai augintas išdalinau visiems norintiems..Na, dar pridėčiau, kad pernai auginau svyrančias. Tai laikyt jas tikrai nebuvo noro, nes ir žydėjo šiaip sau. Pas mamą dabar sako, puikiausiai žydi..Antrametės, buvau pati sėjusi, gal sustiprėjo..

Šiemet irgi iš sėklų..Sėjau po naujų metų, tai balandžio gale žiedų turėjau.. Dėl išlaikymo - tai reikia atsimint, kad prieš kokius 20 m tai buvo pilnateisė kambarinė gėlė, ir tik paskui atsirado įprotis jas augint kaip sezonines. Taigi, galit augint kaip kambarines - pavasarį, kaip ir visas gėlės, persodinsit...kai atšils, vėl išnešit..Kaimyne, pvz, augino per žiemą laiptinėje..Arba kitas būdas - pratint prie vėstančių orų...kai ims žadėt šalnas rudeniop, parsinešit kur šilčiau - gal turit kokį balkoną, šiltnamį - dar papildomai ištempsit, o gėlės pukiausiai žydės..Tada kai ir tas variantas nebetinka, reikia gėlės gerai išgenėt - kad liktų pagrindinis kotas ir stiebai aplink jį kokių 5 cm - na, priklauso nuo jūsų krūmo dydžio iš esmės genėjimas. Tada vėl dedam ten kur šviesu ir šalta, ne daugiau ir jokiu būdu ne mažiau kaip 3 C per žiemą. Arba galima dėt į rūsį..Aš nedėčiau, nes paskui pavasarį vėl norint vešlumo, reikia kokį vasarį išsitraukt ir laikyt kažkur, kol ima žaliuot...Taigi, manau, kad šiemet savo lovelius dalį išdalinsiu, o dalį auginsiu kaip kambarines. Pavasarį genai išgenėsiu, ūgliukus sukišiu į žemę...bus naujų..

Dėl kaimynų...na, neukčiau per daug galvos..gėles auginam, kad pačiom būtų gražu, o ne kad su kaimynais varžytumėmės...aš, pvz, pati visada pamokau kaimynus, jei jiems reikia, aišku..ir man baisiai malonu, kai kaimynai ima kopijuot mano gėles..nesvarbu, kad neaugindami, o pirkdami - man svarbu, kad namas gražiai atrodytų..O jei vis kirba kirminukas...tai auginkit tokias pelergonijas, kokių nėr prekyboje..Didžiažiedes, pilnavidures, puošnias, ne įprastų spalvų...kad kai jau sužydės, aniems nosį nušluostytų.. mirksiukas.gif


Kaip liūtį gėlės ištvėrė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 04 birželio 2010 - 07:26
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 04, 09:21)

Labai geras paaiškinimas thumbup.gif
Kaip džiaugiuosi, kad šį kartą pas mus liūties nebuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 04, 07:21)


Kaip liūtį gėlės ištvėrė?

dėkuo už išaiškinimą biggrin.gif

ne, dėl kaimynų pamokymo ar varžytuvių - to nėra, čia labiau juokais rašiau biggrin.gif na aišku, gi norisi ir pačiai, kad balkonas žydėtų biggrin.gif

eisiu patikrinsiu situaciją po liūties smile.gif matau vienas sprigių vazonas patvinęs...
Atsakyti
Nuotraukų čia labai trūksta...Jediara, tu čia autorė temos, tai rodyk savo lobius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 04, 08:21)
Kaip liūtį gėlės ištvėrė?

nekaip verysad.gif buvau išlindus į balkoną, apžiūrėjau, keletas nulaužtų šakelių yra, nepilnai ta prasme, bet nulinkusios, gal neskinsiu, žiūrėsiu kaip bus, iš žiedų irgi nieko gero, permirkę doh.gif žodžiu grožio nebėra, bet laukiu saulės kol atsisuks į balkoną, atsigaus manau, nuskinsiu tada tuos žiedus negražius.. dar dabar vėjas taršo, aj žodžiu širdį skauda cry.gif naktį gulėjau ir galvojau ką daryt, eit susinešti į vidų ar ne, bet nesusinešiau, o daba taip gaila..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 04 birželio 2010 - 11:15
Va tame ir surfinijų blogumas tas gležnumas...o tik vasaros pradžia pati g.gif kiek dar tų perkūnijų bus..Įmesiu paskui foto saviškių, kaip po liūties beišrodo..
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 06 04, 12:33)
Va tame ir surfinijų blogumas tas gležnumas...o tik vasaros pradžia pati g.gif kiek dar tų perkūnijų bus..Įmesiu paskui foto saviškių, kaip po liūties beišrodo..

nebeerzink, žinau kad bus gražios taviškės smile.gif tai va, ir pagalvojau naktį kai svarsčiau kaip čia pasilegti, nešti į kambarį ar ne, kad neprinešiosiu kiekvieną kartą smarkesniam lietui lyjant doh.gif
Atsakyti