Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 18 rugsėjo 2010 - 09:30
Aciu Melete, uz tokia grazia temuke thumbup.gif
O as pasigirsiu blush2.gif Sestadieny dalyvavau dienos be IS sventime- is Panevezio vaziavom siauruku i Rubikius ir atgal, aplankant Anykscius, Troskunus, Surdegi. Patiko labai labai thumbup.gif diena tikrai buvo tokia, kad nepamirsiu dar ilgai (beje Delfi straipsnelis yra) Dukrute mano suzaveta buvo! Tik aisku labai pavargau, namo gryzau beveik 3 val nakties, tai vakar visa issitaisius drybsojau, jegas atgaudinejau...
Bus internete neuzilgo peticija, kad vaistus kompensuotu tuos naujus Tysabri, kur sunkiems ligoniams labai veiksmingi, tai pasiieskokit mergytes, ir pasirasykit. Veliau jei ka nuorodele imesiu.
Atsakyti
Melete, labai ačiū. bandysiu gyventi su neurorubinu. unsure.gif išsigandau biškeli verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif tiek cia priraset, jau ir nauja temele pradejot. As ketvirtadieni jau grizau is sanatorijos namo. Pasiilgau jau draugu, tevu, mokslu blush2.gif Labai gerai pailsejau, truputi sustiprejau o dabar egzaminu maratonas doh.gif reiketu dazniau tokio poilsio thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2010 06 07, 10:20)
Aciu Melete, uz tokia grazia temuke thumbup.gif
O as pasigirsiu blush2.gif Sestadieny dalyvavau dienos be IS sventime- is Panevezio vaziavom siauruku i Rubikius ir atgal, aplankant Anykscius, Troskunus, Surdegi. Patiko labai labai thumbup.gif diena tikrai buvo tokia, kad nepamirsiu dar ilgai (beje Delfi straipsnelis yra) Dukrute mano suzaveta buvo! Tik aisku labai pavargau, namo gryzau beveik 3 val nakties, tai vakar visa issitaisius drybsojau, jegas atgaudinejau...
Bus internete neuzilgo peticija, kad vaistus kompensuotu tuos naujus Tysabri, kur sunkiems ligoniams labai veiksmingi, tai pasiieskokit mergytes, ir pasirasykit. Veliau jei ka nuorodele imesiu.



QUOTE(simpatica @ 2010 06 07, 11:33)
Labas rytas 4u.gif  tiek cia priraset, jau ir nauja temele pradejot. As ketvirtadieni jau grizau is sanatorijos namo. Pasiilgau jau draugu, tevu, mokslu blush2.gif  Labai gerai pailsejau, truputi sustiprejau o dabar egzaminu maratonas doh.gif  reiketu dazniau tokio poilsio thumbup.gif  drinks_cheers.gif

thumbup.gif kad pailsejot, ispudziu gavot,sirdeles atgaivinot.
As laukiu atostogu be proto. Idealiausia butu jei su SB vaziuociau. Bet jis kadangi naujai isidarbino, ir jau ryt gaus masina sau, nebebus pakaitinis, tai ir atostogos visos nupuola. Vaziuosiu su savo mama, ir oziu karaliene rolleyes.gif Kai su vyru tik bunam, tai be sazines grauzimo dukros pasivaiksciojimus perleidziu. Bet daba kai su mama...
Atsakyti
melete, graziai tema pradejai, tik gal i pirma posta dar reiktu nuorodas i ankstesnes temas idet wink.gif nezinau ar ti jau beimanoma tik.... nes naujai atejusiam isgirdusiam labas, as IS -tai labai svarbu, bet kokia info... o sitam forumo margumyne susirrast ne visada lengva... doh.gif
Atsakyti
Laba diena. Skaitau jusu tema, nes mano tevas senai gyvena su sia liga. Jau daug metu ji kankina skausmai ir traukuliai. Nuskausminantieji padeda trumpam, bet visiskai atima galimybe judeti. Todel mane domina alternatyvus gydymo budas - zolemis - skausmo bei traukuliu nuemimas vaistais 'Sativex'.
http://www.gwpharm.com/Sativex.aspx
Blogiausia, kad Lietuva situ vaistu nepasitvirtino. Lenkija, Cekija jau iesko galimybiu, Ispanija, UK, Canada, US jau vaistai patvirtinti.
Gyvenu UK, kur kelis metus jau siuos vaistus sekmingai vartoja virs 40 proc. serganciuju IS, taciau man gydytojas negali israsyti, nes nesergu, o tevui negali israsyti, nes jis gyvena Lt. Juodoje rinkoje vaistai brangus, be to neaisku ka nusipirksi.
Todel norejau suzinoti, ar yra galimybe Lietuvoje gauti leidima legaliai auginti medicinine kanape Sativa. Be nuskausminancio efekto ji turi ir omegu, taip pat kiek skaiciau vartotoju atsiliepimu, nemazeja mobilumo funkcija.
Viena karta nusipirkus kelias seklas uz 100 Lt galima butu apsirupinti butinais vaistais visam laikui.
http://en.wikipedia...._-_Victoria.JPG

http://www.safeacces...cle.php?id=4558
Alternative treatments
As with most chronic diseases, alternative treatments are pursued by some patients, despite the shortage of supporting, comparable, replicated scientific study.[45] Examples are dietary regimens,[46] herbal medicine, including the use of medical cannabis,[47], hyperbaric oxygenation[48] and self-infection with hookworm[49]. On June 10, 2010, an FDA Panel voted to approve Novartis's Gilenia for the treatment of MS attacks, though the drug has shown to have many side effcts. [50]
http://en.wikipedia....dical_discovery
Atsakyti
QUOTE(kam_tai_rupi @ 2010 06 11, 10:08)

Todel norejau suzinoti, ar yra galimybe Lietuvoje gauti leidima legaliai auginti medicinine kanape Sativa. Be nuskausminancio efekto ji turi ir omegu, taip pat kiek skaiciau vartotoju atsiliepimu, nemazeja mobilumo funkcija.
Viena karta nusipirkus kelias seklas uz 100 Lt galima butu apsirupinti butinais vaistais visam laikui.


na, info manau rastum cia mirksiukas.gif
Ir paziurejau kur pas mus diskutuoja apie tai. Yra net rusies pavadinimas parasytas, kokio reikia IS cia
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2010 06 11, 13:57)
na, info manau rastum cia  mirksiukas.gif
Ir paziurejau kur pas mus diskutuoja apie tai. Yra net rusies pavadinimas parasytas, kokio reikia IS cia

Neradau kur isduodami leidimai......
Maciau foruma, ten legaliai augina su leidimu, mano mama be leidimo tikrai neaugintu......
Atsakyti
QUOTE(kam_tai_rupi @ 2010 06 11, 18:56)
Neradau kur isduodami leidimai......
Maciau foruma, ten legaliai augina su leidimu, mano mama be leidimo tikrai neaugintu......

bet is kitos puses- narkotikas gi g.gif Nesiryzciau gydytis schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2010 06 11, 23:11)
bet is kitos puses- narkotikas gi g.gif  Nesiryzciau gydytis  schmoll.gif  blush2.gif


Paskaiciau forumus, kur zmones, daug metu gyvenantys su sia liga, raso. Taip pat bandymu rezultatus.
Pirminese stadijose gal sio vaisto ir nereiketu. Taciau liga nesibaigia po 10 ar 20 metu. Tevui nustate ja pries 30 metu, bet manoma, kad serga ja jau 50 metu. Mano tevui sis vaistas iseitis:
1.Daugumos vartotoju mobilumas padidejo - galejo nueiti daugiau.
2. Nueme nepakeliamus skausmus.
3. Atpalaidavo nuo spazmu, sukelianciu kancias bei kuno virpesius.
4. Pagerino apetita.
5. Pagerino miega.
6. Manoma, kad kenksmingumas mazesnis nei sintetiniu vaistu.
7. Po 6 metu vartojimo neatsirado priklausomybe.

Nuo nuskausminanciu vaistu tevui issoperavo didziaja dali skrandzio - vaistai sukele vezi. Be to tevas, gaves vaistu, kelias dienas buna 'lavonas' - su pojuciais, bet negali pajudeti. Skaudu ziureti, kaip zmogu, gyvenusi sveika gyvenima, sportavusi suede liga. 'Tysabri' mano tevui jau nebeisrasytu, be to jau jo liga labiau pazengusi. Skausmo klinika realiai nelabai padejo.

Cia zoliu parduotuveje nupirkau jam tik avizu 'Oats Avena Sativa' (Holland@Barrett' - jos svelniai mazina neuropatini skausma. Kitu 'maistu smegenims' negaliu pirkti, nes juose yra vitaminu, kurie netinka mano tevui del buvusios vezio operacijos - nepataria gydytojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kam_tai_rupi: 12 birželio 2010 - 11:40
Alio, Alio....labas, panos..dingot kaip i vandeni smile.gif
Gal forumas uzdarytas biggrin.gif
Kaip gyvenate?

Blin..Kam_tai_rupi, prirasei tiek dalyku-skausmai...man daktaras sake, kas IS skausmu nesukelia g.gif

Atsakyti