Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai susiję su žindymu

Buvau apziuroje pas ginekologe. Nustate, kad padidejus gimda ir itaria, kad prasides menstruacijos. Po gimdymo praejo vos 6 sav. Man idomu, ar tai turi rysi su zindymu. Gal as per retai duodu savo dukrelei zisti? Ji labai tinginiuke, pazinda ir tuoj uzmiega.
Ar prasidejusios menesines zenklas, kad mazeja pienelio?
Atsakyti


Praėjus 6 savaitėms po gimdymo gimda ir kiti organai grįžta į būklę,buvusią prieš nėštumą.Todėl padidinta ji negali būti.Jei Jūsų gydytoja atliko echoskopiją,ji galėjo išmatuoti gimdos gleivinę ir pagal tai prognozuoti mėnesines.Gal ne taip supratote.
Jei dukrelė rami,gerai miega,tuštinasi,jos svoris auga pakankamai,reiškia,pieno jai užtenka.O dėl mėnesinių atsiradimo mažėjant laktacijai,Jūs teisi.
Atsakyti
Laba diena, maitinu pilnai savo kudikį pati, tačiau po gimdymo kraujuoti vakar pradėjau (gimdžiau rugsėjo 1-aja), nors maitinu pati. ar tai gali būti menstruacijos ?
Ir iš principo ar maitinancios mamos "serga" mėnesinėmis ? Juk dažnai maitinančios mamytės, maitindamos kūdikį kas 2, 3 valandos neserga mmm...
Labai ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Taip, tai greičiausiai menstruacijos. Dažniausiai vien tik krūtimi maitinančios kūdikį iki 6 mėn. moterys neturi menstruacijų, bet apie 1-2 proc. jų sulaukia ir anksčiau.
Atsakyti
Turiu problema. Itrauktas vienos kruties spenelis. Mano nestumui 12 sav. Gal dar galiu imtis kokiu nors priemoniu, kad gimus mano leliukams (laukiame dvynuku), galeciau be problemu juos maitinti? Gal yra kokiu priemoniu ir kaip isspresti sia problema.
Aciu uz atsakyma
Atsakyti
Jei tai įgimta, nesijaudinkite. dažniausiai naujagimiai patys susitvarko su šia problema. Tik labai retais atvejais tenka pienuką nutraukinėti. Tačiau jei ši problema atsirado tik dabar, būtinai pasirodykite mamologui.
Atsakyti
Laba diena,
būdama nėščia gėriau Maternos vitaminus, dabar maitinant leliuką nežinau ar galima juos vartoti ir toliau?
Atsakyti
Taip, galima.
Atsakyti
Praėjo jau 2 metai kaip nustojau maitinti, bet krūtų dydis kaip sumažėjo 1 dydžiu, taip ir nebeatsistato sad.gif
Ar yra kokių priemonių ar preparatų krūtų dydžio atstatymui?
Atsakyti
Po maitinimo pasikeičia krūties liaukų struktūra, todėl kartais krūtys ir sumažėja.
Jokių medicininių preparatų šiam procesui pakeisti nėra.
Atsakyti
Dėl kokių anatominių ar fiziologinių pokyčių po maitinimo suminkštėja ir sumažėja krūtys? maitinu dešimtas mėnuo, krūtys tapo minkštos, sumažėjo ir truputėlį nukrito. pastebėjau, kad ir krūtų oda tapo neelastinga. ar yra kosmetinių priemonių tai pakeisti? ačiū.
Atsakyti
Po laktacijos visiškai pakinta krūties laukučių struktūra, todėl keičiasi ir krūties konsistencija.
Daug kosmetikos firmų reklamuoja krūtų odą stangrinančų preparatų, tačiau, koks jų veiksmingumas iš tiesų, nežinau.
Atsakyti