Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip elgiatės, jei vyras jus įžeidžia?

mano draugei dabar tokia situacija: ji labai isizeide, kai jos vyras, kuris visada buvo svelnus, geras, nesikeikdavo, kai jie susigincijo del tikrai labai labai nereiksmingo dalyko, jai pasake: uzpi..ai. ji nepratus prie to, jos tevai labai inteligentiski, o ir tas vyras toks. jei jis butu mužikas, gal ne taip baisiai skambetu, o dabar ji vargse labai pergyvena, jie jau 3 dienas nebesikalba, ne vienas nenori nusileisti. ji sako, kad niekad jau to nepamirs, gal nuris nuoskauda, bet tai nedings niekada is jos samones. o vyras, kaip ji sako, net nesupanta kame reikalas. kaip jus manote, ka jei patarti, kaip elgtis? ka jus darote, kai vyras lepteli ka nors tokio jusu atzvilgiu?
Atsakyti
Matyt aš - laiminga moteris, niekaip negaliu atsiminti, kad vyras mane kaip nors įžeidė : wub.gif

O jei myli ir viskas ten normaliai nu pasakė, pasakė įsikarščiavęs, manau, nereikia dėl to gadinti santykiu, koks skirtumas kokie tėvai inteligentai ar dar kas ten, jie gyvena savo gyvenimą, jų sąjunga gal nėra itin inteligentiška jei tokiais žodžiais pasušvaisto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 20 gegužės 2004 - 09:25
nu tai gal tikrai ji ji uz...so....man irgi yra taip buve, kai pirma karta vyras grubiai uzreke:" nebegrybauk"! supykau, bet tik ta minute, nes tikrai per daug pati uziau ir provokavau......
Atsakyti
As ir manau kaip Sara rolleyes.gif Jei vyras tikrai buvo toks geras,inteligentiskas,ramus ir t.t,taip staigiai pasako uzp.... tai tikrai ji taip ir padare,gal jau mergina per daug kaip sakant isivaziavo kazkur ir nusileist reik jai.Ji turetu pati suprast del ko tai ivyko,matyt ne viska ji papasakojo tau,agnieshka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Gosh @ 2004 05 20, 10:29)
[color=purple]As ir manau kaip Sara rolleyes.gif Jei vyras

TO; Gosh: čia ne į temą
Norėjau padėkoti už receptą labai skani duona buvo
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 05 20, 10:32)
TO; Gosh: čia ne į temą
Norėjau padėkoti už receptą labai skani duona buvo

laugh.gif laugh.gif prasom,i storuma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Gosh @ 2004 05 20, 10:33)
QUOTE (Žmona @ 2004 05 20, 10:32)
TO; Gosh: čia ne į temą
Norėjau padėkoti už receptą labai skani duona buvo

laugh.gif laugh.gif prasom,i storuma thumbup.gif

wink.gif As irgi ne i tema, gal ir man receptuka duosi? wink.gif
Atsakyti
wow..nu cia tai problema..uzp***o tai uzp***o,ot pasake,buta cia daikto didelio,juk nenuejo "nalevo",negrizo ryte prisigeres,neistate fulfos,nieko nenuzude,nieko nenusikalto...ir uz tai 3 dienas nesneketi!!!???? xa xa xa ,prajuokinai! na pasiunte tai pasiunte,pasake tai pasake,mes dar ne taip su vyru apsizodziaujam rolleyes.gif bet po 10 min vel snekames kaip niekur nieko.
man pasako,as atkertu dvigubai atgal,pasizodziaujam ir vsio. gyvenime ne tokiu problemu buna,o jei del tokiu dalyku 3 dienas nesikalbet,tai kas bus jei uzklups rimtesni seimynianiai isbandymai...oi sunku bus tada...
Atsakyti
Nu mane vyras jei izeidzia,tai juokaudamas g.gif tai nezinau ar verta pykti,nors ir sakoma,kad juokais daug teisybes issakoma.. dry.gif
As tai dazniausiai tyliu arba pasislepus asarele nubraukiu...Bet tai kad jis kaip katinas-apsisukes vel glaustosi viska pamirses, o as daznai prikaisioju pasakyta menkiausia fraze rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (PilvuLka @ 2004 05 20, 10:36)
QUOTE (Gosh @ 2004 05 20, 10:33)
QUOTE (Žmona @ 2004 05 20, 10:32)
TO; Gosh: čia ne į temą
Norėjau padėkoti už receptą labai skani duona buvo

laugh.gif laugh.gif prasom,i storuma thumbup.gif

wink.gif As irgi ne i tema, gal ir man receptuka duosi? wink.gif

Šeštadienį gi chat'e Gosh susakė, taigi lygtais dalyvavai tada, tai čia tas pats receptas su sūriu ir majonezu
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 05 20, 10:41)
wow..nu cia tai problema..uzp***o tai uzp***o,ot pasake,buta cia daikto didelio,juk nenuejo "nalevo",negrizo ryte prisigeres,neistate fulfos,nieko nenuzude,nieko nenusikalto...ir uz tai 3 dienas nesneketi!!!???? xa xa xa ,prajuokinai! na pasiunte tai pasiunte,pasake tai pasake,mes dar ne taip su vyru apsizodziaujam rolleyes.gif bet po 10 min vel snekames kaip niekur nieko.
man pasako,as atkertu dvigubai atgal,pasizodziaujam ir vsio. gyvenime ne tokiu problemu buna,o jei del tokiu dalyku 3 dienas nesikalbet,tai kas bus jei uzklups rimtesni seimynianiai isbandymai...oi sunku bus tada...

thumbup.gif
Atsakyti
Na maza ka galima pasakyti isikarsciavus. Vistiek teks vienam ar kitam nusileisti ir suistaikyti. As tai kartais dar ir ne tokiu nesamoniu pasakau, jei jau labai del ko nors isiutina wink.gif.
Atsakyti