Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikas gimęs Anglijoje gali gauti UK pasą?

[COLOR=blue] Gal kas galit pagelbeti mes jau du metai gyvenam Uk bet nesam vede ir greit jau turesim vaikuti. Tik va nezinom kaip cia su ta registracija! Gal vaikas gali gauti UK pasa ar butinai Lietuviska. I Leituva mes tai nezadam vaziuoti gyventi na tik atostogu! Gal kas ka zinot? nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak55 @ 2006 01 21, 21:06)
[COLOR=blue] Gal kas galit pagelbeti mes jau du metai gyvenam Uk bet nesam vede ir greit jau turesim vaikuti. Tik va nezinom kaip cia su ta registracija! Gal vaikas gali gauti UK pasa ar butinai Lietuviska. I Leituva mes tai nezadam vaziuoti gyventi na tik atostogu! Gal kas ka zinot? nestuke.gif  smile.gif


sunku ir pasakyt, esu girdejus, kad gali, bet pati nebandziau, tai nezinau kokiu dokumentu ten reikalauja g.gif
pabandyk nueiti i skyreli "ivairiu saliu mamu pokalbiai" ir ten rasi "anglijos valentinos" biggrin.gif ten paklausk, tikrai kas nors atsakys mirksiukas.gif
Atsakyti
UK pilietybe 'pagal zeme' nesuteikiama. Jei vienas is tevu UK pilietis, tada vaikas gali gaut pilietybe 'pagal krauja'. Arba, jei naturalizuosites kokiu nors budu.
Tiesa, bent jau priesh 8 metus UK buvo kazkokiu bonusu UK gimusiems vaikams. Kadangi apie vaikus tada negalvojau, tai labai nesidomejau, bet, man rodos mokslas nemokamas, ar kazkas panashaus (turiu omenyj universitetini).
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2006 01 21, 20:11)
sunku ir pasakyt, esu girdejus, kad gali, bet pati nebandziau, tai nezinau kokiu dokumentu ten reikalauja  g.gif
pabandyk nueiti i skyreli "ivairiu saliu mamu pokalbiai" ir ten rasi "anglijos valentinos"  biggrin.gif  ten paklausk, tikrai kas nors atsakys  mirksiukas.gif

Aciu uz pagalba nestuke.gif
Atsakyti
na man sitas klausimas irgi aktualus nes ruosiuosi gimdyti UK. Na viena drauge lietuve pries kelis menesius pagimde leliuka, tai is jos juoktis pradejo koks dar UK pasas jei abu tevai lietuviai blink.gif g.gif nu nezinau as ir kiek domejausi tai vaikas gauna lietuviska pasa smile.gif nebent vienas is tevu anglas. na bet dar reikia pasidometi mirksiukas.gif
Jurgitak55 jei suzinosi ka nors naujo, pranesk ax.gif
Atsakyti
Tikrai tikrai NE!!! verysad.gif
Atsakyti
SVEIKI
Na ir as galvoju kad gauti neimanoma.O tu bandei kad taip uztikrintai sakai kad ne?o gal zinai ar lietuviska pasa greit padaro? smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif ,mano mergytei greit bus 4 menesiukai.pries pora men.norejau gryst i LT,del vaiko,nes sirguliavo,o cia daktarai tik paracetamoli raso nedaug ka ir ismano.Nuvaziavom i LT ambasada ir ten mums pasake kad be puses metu is LT cia nesugrysit,nes reikia laukti del vaiko legalizavimo.Jei vaikas gimes UK,Lietuva spres ar duoti vaikui pilietybe ar ne.tai sakau kad nenoriu vaiko registruoti LT.O jie sako *tu privalai,nes vaikas lietuviu tevu.ir jei vaikas vaziuoja i viena taska ir is jo grysta,reiskia vaikas yra keliauninkas ir jam reikalingas dokumentas,o jis yra pasas*Tai pasiskambinau anglijoje i leliuku centra,jie manes isklausinejo kiek laiko gyvenu,kurioj ligoninej vaikas gime,kada gime ir t.t,ir pasakiaiu,kad noriu vaziuot i kita saly ir man reikalingas dokumentas vaikui issivesti nes ji gimusi londone,o dar kad mano ambasada neduos teises sugryzti be puses metu.tai paklausiaiu ka turiu daryti,nes nenoriu LT uztrukt.liepe man palaukti,galvojau pagelbes bigsmile.gif ,bet sako *cia ne musu reikalas,tokius dokumentus turite tvarkyti savo ambasadoje,vaiko tetis juk lietuvis* tai tiek doh.gif .gryzau i lietuva,pasiuka pasidarem per 3savaites tongue.gif ,zinoma visur kur ejau ten krepsiuka nesiausi ax.gif .bet i nauda.svarbiausia susitart metrikaciniam,kad i duomenu baze greiciau ikeltu-cia svarbiausia,o visa kita jau greiciau.sekmes visoms drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ech kaip be rysio........ vaikas gime toje salyje o paso jam neduoda verysad.gif Na bet ka darysi istatymai lieka istatymais, a spamenu mano pusbrolsi isvaziavo i UK gyventi prie sgerus 17-ka metu....ir vaikus du turi galvojo gaus pasus, nifiga niekas jiem nedave jokio paso.... schmoll.gif Abu tevai juk lietuviai ,kokie UK pasai bigsmile.gif
Ech USA tokiu problemu nera,vaikas gime ir uz 6savaiciu padariau jam pasa,be jokiu problemu, ech na kagi padarysi yr ataip kaip yra.... rolleyes.gif
Atsakyti

Ech USA tokiu problemu nera,vaikas gime ir uz 6savaiciu padariau jam pasa,be jokiu problemu, ech na kagi padarysi yr ataip kaip yra.... rolleyes.gif
[/quote]
Dziaugiuosi uz jus drinks_cheers.gif ,tuo salys ir skiriasi.Taip pat ir airijoj gimes vaikas vadinasi jau airiu.O jei UK duotu pasus gimusiems sioj saly,mes nevadintumem anglija schmoll.gif ,o butu babajynas ,nors panasiai taip ir yra doh.gif .gaila bet tiesa blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laperla @ 2006 01 25, 15:51)
Sveikos mamytes  4u.gif  ,mano mergytei greit bus 4 menesiukai.pries pora men.norejau gryst i LT,del vaiko,nes sirguliavo,o cia daktarai tik paracetamoli raso nedaug ka ir ismano.Nuvaziavom i LT ambasada ir ten mums pasake kad be puses metu is LT cia nesugrysit,nes reikia laukti del vaiko legalizavimo.Jei vaikas gimes UK,Lietuva spres ar duoti vaikui pilietybe ar ne.tai sakau kad nenoriu vaiko registruoti LT.O jie sako *tu privalai,nes vaikas lietuviu tevu.ir jei vaikas vaziuoja i viena taska ir is jo grysta,reiskia vaikas yra keliauninkas ir jam reikalingas dokumentas,o jis yra pasas*Tai pasiskambinau anglijoje i leliuku centra,jie manes isklausinejo kiek laiko gyvenu,kurioj ligoninej vaikas gime,kada gime ir t.t,ir pasakiaiu,kad noriu vaziuot i kita saly ir man reikalingas dokumentas vaikui issivesti nes ji gimusi londone,o dar kad mano ambasada neduos teises sugryzti be puses metu.tai paklausiaiu ka turiu daryti,nes nenoriu LT uztrukt.liepe man palaukti,galvojau pagelbes  bigsmile.gif  ,bet sako *cia ne musu reikalas,tokius dokumentus turite tvarkyti savo ambasadoje,vaiko tetis juk lietuvis* tai tiek  doh.gif  .gryzau i lietuva,pasiuka pasidarem per 3savaites  tongue.gif  ,zinoma visur kur ejau ten krepsiuka nesiausi  ax.gif  .bet i nauda.svarbiausia susitart metrikaciniam,kad i duomenu baze greiciau ikeltu-cia svarbiausia,o visa kita jau greiciau.sekmes visoms  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Yra uzvesta tema apie dokumentu tvarkyma ir ten viskas surasyta.Dauguma mamku cia per diena pasidaro travel dokumenta, o Lietuvoj per savaite ar dvi pasidaro pasa smile.gif
Atsakyti
[quote=laperla,2006 01 25, 11:39]
Ech USA tokiu problemu nera,vaikas gime ir uz 6savaiciu padariau jam pasa,be jokiu problemu, ech na kagi padarysi yr ataip kaip yra.... rolleyes.gif
[/quote]
Dziaugiuosi uz jus drinks_cheers.gif ,tuo salys ir skiriasi.Taip pat ir airijoj gimes vaikas vadinasi jau airiu.O jei UK duotu pasus gimusiems sioj saly,mes nevadintumem anglija schmoll.gif ,o butu babajynas ,nors panasiai taip ir yra doh.gif .gaila bet tiesa blink.gif
[/quote]
Ech gaila kad taip yra...as savo pusbrolio nemaciau 17-ka metu, jis net lietuviskai beveik nebesneka... verysad.gif Isvaziavo senai pasiprase politinio prieglobscio ir iki dabar negali dar keltikojos i LT nors sienos ir atodarytos nes anglija jo nebeisileistu, jau ant deportavimo ribos buvo du kartus, vienakarta jau buvo aerouoste doh.gif ai ten visa istorija...........
Atsakyti