Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys -5

TEMA-1

TEMA- 2

TEMA-3

TEMA-4

Prašom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 06, 10:45)
Karma yra išperkama  sergant įvairiomis ligomis, bendraujant su žmonėmis, kuriems yra skolos, ir patiriant su jais pačius nemaloniausius dalykus, patiriant pačias įvairiausias nesėkmes ir pan. Karmos išpirkimas gali būti atidėtas to prašant meldžiantis. Pvz, sergi sunkia liga, nueini į cerkvę, uždegi žvakutę, paprašai ir atideda.

Tu ne visai teisi. Kad ispirkti kalte, sirgti nebutina. Zmogus jau sulauke pasekmiu vien tuo, kad suklydo- neteisingai maste, neteisingai padare ...liga- tai antra bausme uz klaida.
QUOTE
Ошибка сама по себе следствие неверного действия, и потому является наказанием. Всякое иное наказание несправедливо = двойное наказание. Вместо этого нужно спросить: "Научился ли я на ошибке?"


Viilma
del atidejimo meldziantis nezinau... g.gif zinau, kad kuo veliau sulauki pasekmiu, tuo jos buna sunkesnes...
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 06, 11:47)
Žmonės labai įvairiai įsivaizduoja meilę sau smile.gif O ji arba yra, arba nėra smile.gif

Taip, su ta meile sunku. As supratau viena- kol mes neismoksim myleti savo tevu, suprasti juos ir pasimokyti is ju klaidu, tol saves myleti, priimti saves negalim. O kur dar musu dvasines saknys- praeiti gyvenimai, del kuriu mes gimstam... pasamoneje mes gi zinom/jauciam, kad turim skolu, nors galim sakyti, kad gyvenam sia diena rolleyes.gif galim galvoti ka norim, itikineti patys save, nieko nejausti, ir net visai apie tai negalvoti smile.gif tureti labai pozityvu mastyma ir visiems sakyti, kad mylim save, bet tai bus tik skambus zodziai, nes istikruju nieko apie save nezinom doh.gif

















Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 10 06, 19:32)
Tu ne visai teisi. Kad ispirkti kalte, sirgti nebutina. Zmogus jau sulauke pasekmiu vien tuo, kad suklydo- neteisingai maste, neteisingai padare ...liga- tai antra bausme uz klaida.



Nesuprantu, ką nori tuo pasakyti.
Tu remiesi tik viena autore, o ji irgi negali būti visuomet 100 proc teisi.
Siūlau paskaityti rusų autorių knygą "Eniologija" (rusų k). Iš jos daug naujienų sužinosi.
Liga yra pasekmė, o ne bausmė. Niekas mūsų nebaudžia.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 06, 22:21)
Nesuprantu, ką nori tuo pasakyti.
Tu remiesi tik viena autore, o ji irgi negali būti visuomet 100 proc teisi.
Siūlau paskaityti rusų autorių knygą "Eniologija" (rusų k). Iš jos daug naujienų sužinosi.
Liga yra pasekmė, o ne bausmė. Niekas mūsų nebaudžia.

Mes patys save baudziam... sergant.
Zmogaus teise rinkti, jei nori kenteti - kencia... per kancias i zvaigzdes rolleyes.gif
bet tikrai nebutina. anksciau gal reikejo, gal kitaip nemokejom. dabar zinios visiems prieinamos, ezoterika nebera slaptas mokslas ir zmogus gali kitaip, turi viska (protas issivystes, visiems zinoma kiek mazai mes naudojames jo galimybemis)...del "eniologijos" - jokiu nujienu, verciau pasenusios zinios.
Ir dar pagalvok, kad sergant mes didinam neigiamuma. Nes sergantis zmogus- blogas zmogus, nes blogai ne tik jam, bet ir visiems artimiesiems. Ir sirgti iprantama, viena liga, kita, trecia ... ir zmogus jau neiissikapsto.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 10 07, 10:25)
Mes patys save baudziam... sergant.
Zmogaus teise rinkti, jei nori kenteti - kencia... per kancias i zvaigzdes  rolleyes.gif
bet tikrai nebutina. anksciau gal reikejo, gal kitaip nemokejom. dabar zinios visiems prieinamos, ezoterika nebera slaptas mokslas ir zmogus gali kitaip, turi viska (protas issivystes, visiems zinoma kiek mazai mes naudojames jo galimybemis)...del "eniologijos" - jokiu nujienu, verciau pasenusios zinios.
Ir dar pagalvok, kad sergant mes didinam neigiamuma. Nes sergantis zmogus- blogas zmogus, nes blogai ne tik jam, bet ir visiems artimiesiems. Ir sirgti iprantama, viena liga, kita, trecia ... ir zmogus jau neiissikapsto.


Eniologija- pasenusios žinios? Ar domėjaisi naujausiais rusų eniologų darbais, kad taip teigi?

Ezoterikoje tebėra slaptųjų žinių, man kasdien tenka su jomis susidurti. Tarkim, ar tu turi galimybę perskaityti knygas, užrašytas pievose? Ar turi galimybę perskaityti šventviečių pavadinimus, kurie turi net 7 užrašymo būdus: eterinis, astralinis ir men talinis pavadinimai užrašyti mums žinomais rašmenimis, bet ne lietuviškai, o karminis - hologramomis? Kiek proc LT gyventojų turi priėjimą prie tokių žinių? Koks vienas proc... Taigi slaptųjų žinių tebesama ir tam yra priežasčių...
Atsakyti
Kad pasimaišė po akim, tai parašau čia:
"Moloko neperenosiat liudi pod gunoj nevežestva" Torsunov
Nei tvirtinu, nei neigiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 10 07, 13:07)
Kad pasimaišė po akim, tai parašau čia:
"Moloko neperenosiat liudi pod gunoj nevežestva" Torsunov
Nei tvirtinu, nei neigiu. 4u.gif

nevežestvo - čia nevalyvumas ar kaip? schmoll.gif

Aš, pvz., pieno negeriu sąmoningai, nes esu įsitikinus, kad jis kenkia biggrin.gif Pienas - tai ir yra pienas, tai nėra kefyras ar jogurtas.
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2010 10 07, 14:45)
nevežestvo - čia nevalyvumas ar kaip?  schmoll.gif

Aš, pvz., pieno negeriu sąmoningai, nes esu įsitikinus, kad jis kenkia  biggrin.gif Pienas - tai ir yra pienas, tai nėra kefyras ar jogurtas.

Verčia įvairiai- ir tamsos, ir neišmanymo guna.
Jei jau taip įsitikinusi, tai tikrai kenkia smile.gif
Tik jogurtas(o turbūt ir kefyras g.gif ) yra vėsinantis produktas, ir daug vartoti šaltu metų laiku jo nereikėtų.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 10 07, 13:03)
Verčia įvairiai- ir tamsos, ir neišmanymo guna.
Jei jau taip įsitikinusi, tai tikrai kenkia smile.gif
Tik jogurtas(o turbūt ir kefyras g.gif ) yra vėsinantis produktas, ir daug vartoti šaltu metų laiku jo nereikėtų.


Taip išeitų, kad vaikas, kuris jau gimsta neturėdamas fermento, virškinančio pieną, skirtą veršiukams, jau gimsta su tamsos ar neišmanymo guna?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 07, 11:31)
Eniologija- pasenusios žinios? Ar domėjaisi naujausiais rusų eniologų darbais, kad taip teigi?

Ezoterikoje tebėra slaptųjų žinių, man kasdien tenka su jomis susidurti. Tarkim, ar tu turi galimybę perskaityti knygas, užrašytas pievose? Ar turi galimybę perskaityti šventviečių pavadinimus, kurie turi net 7 užrašymo būdus: eterinis, astralinis ir men talinis pavadinimai užrašyti mums žinomais rašmenimis, bet ne lietuviškai, o karminis - hologramomis? Kiek proc LT gyventojų turi priėjimą prie tokių žinių? Koks vienas proc... Taigi slaptųjų žinių tebesama ir tam yra priežasčių...


Pazinimo keliu yra ne vienas mirksiukas.gif kam visiems eiti vienu?
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2010 10 07, 13:23)
Pazinimo keliu yra ne vienas  mirksiukas.gif kam visiems eiti vienu?


Tau užtenka pamėgdžioti tai, ką rašo L.Viilma? Mane domina įvairios patirtys.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 07, 14:26)
Tau užtenka pamėgdžioti tai, ką rašo L.Viilma? Mane domina įvairios patirtys.

man jos mokymas artimesnis, nors skaitau ir kitus autorius, kitas knygas...nes idomu...bet filtruoju tai per save smile.gif
O tu nors ir ne zuvis, bet megsti pripusti miglos, sureiksminti ir ispusti tongue.gif
o gal as tavyje save matau g.gif smile.gif
Atsakyti