Įkraunama...
Įkraunama...

Kosulys - 3

Mamytes mano mazute pradejo koseti verysad.gif
Ka geletumete patarti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte-Julia @ 2008 12 27, 12:29)
Mamytes mano mazute pradejo koseti verysad.gif 
Ka geletumete patarti? 4u.gif

Visu pirma issikviesti gydytoja, kad paklausytu 4u.gif ir jei nieko, tik truputi persalusi, tai nelabai kokiu vaistuku ir pasiulys .... Gerai, jei maitinate pati mirksiukas.gif
As tai maziesiems ir kai visai maziukai buvo, visu pirma pakaitindavau druska rupia, i kojine supili, uzrisi , suvynioji i ranksluostuka ir miegantiems ant gerklytes uzdedi, kad sildytu.... apramina po keleto kartu kosuli mirksiukas.gif tik aisku reikia ziureti kad nebutu per karsta, pati sau pridekite ir paziurekite ar nekarsta, tokiai mazytei , silta ir gerai, karsto nedekite smile.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Maniskiui ir 2 menesiukai..Labai kosti..Karta nuo kosuliuko jau gerem antibiotikus verysad.gif ..labai ju nenoriu...gal kuri patartumete koki tikrai efektyvu buda sausam kosuliui numalsinti..Koso daugiau nakti. Slogytes beveik nera...
Atsakyti
QUOTE(Mamyte81 @ 2008 12 29, 09:10)
Maniskiui ir 2 menesiukai..Labai kosti..Karta nuo kosuliuko jau gerem antibiotikus verysad.gif  ..labai ju nenoriu...gal kuri patartumete koki tikrai efektyvu buda sausam kosuliui numalsinti..Koso daugiau nakti. Slogytes beveik nera...


Važiuokit pas gydytoją, tegul paklauso, gal čia jums kokie bronchų spazmai (kad dusti nepradėtų), o, jei siūlys vėl antibiotikus, tai prašykit, kad kraujo tyrimą padarytų.
Atsakyti
mes gulejom ligoninei ir ten vaikams juokiu budu neduodavo jokiu vaistu tik pakviepoti kazkokeis garais 2 kartus i diena atnesdavo.... ir manau tas nieko nepadejo.... vienai mamyei dukritei nuo slogos irgi liepe tik druskos tirpalu lasinti sloga pragulejo beveik 2 savaites gydimas nepadejo pradejo koset dar labiau isleido namo o po kiek laiko jie grizo iatgal su auses udegimu, o kita mamyte kur buvo mums atvaziavus vaikui buvo kosulis mes dar 2 savaites gulejo, o vaikutis vis pagaudavo nauju virusu , . oi ne i tema tik noriu pasakiti kad ten neleidzia juokiu vaistu bet gaila kad vaikai kankinasi. pabandikit jei smarkiai kosti gedelikso labai maza dozele duot jai nors kiek palengvinsit kviepavima ir atsikosejima.
Atsakyti
Na,pati esu medikė,tad žinau iš patirties,kad labai veiksmingas yra laiudiškas receptas:Išvirti bulves su lupenom,sutrinti,galima šlakelį aliejaus ir kokio nors tepalo,pvz,rezorban ar eukabal.Šį mišinį įvynioti į kelis sluoksnius marlės ir dėkite an krūtinėlės ir nugarytės.Žinoma,žiūrėkite kad būtų ne per karštas/Be to kosįjančiam vaikui rekomenduojama daugiau šiltų gėrimų.
Atsakyti
pirmiausia su gydytoju reikia pasikalbeti, juk kosulys skirtingas buna, del to ir gydymo priemones atitinkamos... bet man pirmiausiais vaistas budavo siltos arbateles.
Atsakyti
mes jau su kosuliu draugaujame 7 metai, jo yra ivairiu formu, turiu galvoje kosuli sukelia trachejitai, bronchitai, laringitai, alergine astma o paskutine musu liga mikoplazma buvo. As Jus pilnau uzjauciu ir suprantu kad kai taip yra noresi rasti paprastesni atskyma SM ir neskubeti pas gydytojus ar i ligonine, zinoma smagu kad yra palaikanciu ir padedanciu mamyciu, bet kaip minejau kosulio priezasciu daug tad man o patarimas paskaitineti zinoma kazkiek nes tai palengvina ir nelaukite konsultuokites su seimos gydytoja kas priziuriu maziuli, padarys kraujo tyrima, slapima ir tada ziuresite tikrai nuosirdus patarimas neuzteskite kosulio, nes liaudiskos priemones ne visada padeda, sekmes Jums. 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi:
1. Debesylo saknu arbata. Mums puikiai sudrekina sausa kosuli!
2. Kopustas. Pasildom tarp ranku kopusto lapa, uztepa ant jo medaus (labai plona sluoksni) ir dedam ant krutines. Tada maikute ir ant virsaus vilnoni salika. Geriausia einant miegot. Sis receptas puikiai veikiai! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(l1nuska @ 2009 03 05, 02:14)
pirmiausia su gydytoju reikia pasikalbeti, juk kosulys skirtingas buna, del to ir gydymo priemones atitinkamos... bet man pirmiausiais vaistas budavo siltos arbateles.


pritariu, reik neuzsizaist. bet jeigu tik ligos pati pradzia, tai reiktu neskubet su cheminiais vaistais...
Atsakyti
hedelikso geriau neduokit. patiriau savo kailiu kad tai didele klaida, nes vaikas maziukas ir dar nemoka atsikoset normalei ir gleives taip ir lieke ryklei o del to vakeliui dar sunkiau kviepot....
Atsakyti
mano mazyliui puse metuku, bet jau irgi kelios dienos kai kosti. Plauciukus klause - svarus.
Darau bulviu kompresa. Sakykit kaip daznai ji reikia deti, ar geriau kelis sykius per diena, ar uztenka vakarais pries miega. po keliu kompresu jus pajutote pagerejima?
Atsakyti
Kompresiuką užtenka dėti nakčiai.Labai gerai pakvėpuoti tais pačiais bulvių garais,ar į virintą karštą vandenį įdėti Eucabal ar resorban tepalo ir pakvėpuoti.Aš padarau tokį skiedalą ir kartu su vaikeliu apsikloju paklode ir abu kvėpuojam.O kad rėkia tai dar gėriau-daugiau įkvėpia.
Atsakyti