Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

" Su žodžiais ateiname. Su žodžiais išeiname. Neišeiname. Jei žodžius paliekame"
(Rolandas Pavilionis)

user posted image

Šiandien, lapkričio pirmąją, prisimenu visus išėjusius šio forumo dalyvius, kurie paliko neišdildomą žymę atminty... Degu žvakutę... heart.gif

-------------------------------------------

29 - ta tema
Ankstesnių temų sąrašas

.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 01 lapkričio 2010 - 10:43
http://www.delfi.lt/...u.d?id=38092349 thumbup.gif linkiu Jums visoms daug daug sveikatytes,ramybes ir stiprybes sieloj 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!
arunele, gerais zodziais temute pradeta!

Perskaiciau straipsni delfyje, bet komentarus turbut neimanoma perskaityti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 01 lapkričio 2010 - 18:41
user posted imageVisiems išėjusiems amžiną atilsį ir amžinosios šviesos...Taip pat degu žvakutę... heart.gif

Gyvenimas tęsiasi - mums Čia, kitiems Ten...bet jis tęsiasi...

***

Arūniuk wub.gif Ačiū už naują temutę, naujus namučius ir gražius žodelius... Būkime kartu...
Papildyta:
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 01, 20:15)
Perskaiciau straipsni delfyje, bet komentarus turbut neimanoma perskaityti.

Man atrodo, kad komentarų geriau niekad tuose tinklapiuose neskaityti... ax.gif
Atsakyti
user posted image

Ir mano zvakute....


arune ,grazus nauji namuciai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 01 lapkričio 2010 - 19:15
QUOTE(carvel @ 2010 10 31, 23:42)
Adis,rasu lankos mamytei ir visoms kitoms isejusioms anapilin,degu zvakele savo sirdyje...ramybes jusu sieloms...



QUOTE(SVETA K. @ 2010 10 31, 23:44)
Ugninei,mou,ifauru mamytei,liutukes mamytei,domogintares teveliui,ir kitiems...

Ačiū Mamos vardu. Tikiu, kad ji viską mato ir girdi iš ten...Visiems išėjusiems tebūnie ramybė....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 01 lapkričio 2010 - 20:17
VISOMS KUO DIDŽIAUSIOS SVEIKATOS IR TIKĖJIMO friends.gif


QUOTE(brunera @ 2010 10 31, 09:46)
taip brangu ir man salke... kiek jum menesiusi mazdaug? blush2.gif kokie rezultatai? kraujuka teigiamai veikaia, ar kaip? aciu

Kiek tiksliai tikrai nepasakysiu - nelabai sako ... blush2.gif

O dėl veikimo - ji jais tiki, jai veikia... nežinau ar dėl to bet paskutinį kartą ir markeris šiek tiek pakrito ... bet vėl - aš labiau linkus tikėti, kad blogai nustatytas buvo .... jei būtų vaistas nuo šios ligelės... nemanau, kad liūdėtumėm kartu dėl šią temą palikusių ir daugelio mūsų artimųjų ... bet tai tik mano nuomonė... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos naujoje temelėje 4u.gif .
Man šiand netektą darbingumą nustatė 50proc. Rytoj šuoliuoju į darbuką. Galvojau duos 60 proc., nes kiek teko bendrauti su moterytėmis besigydant, tai praėjusioms tokį gydymą 60 proc suteikia. Bet šitai turbūt lėmė mano pasakymas, kad planuoju dirbti pakol pajėgsiu ir laikys darbe. Bet tiek to, nėra to blogo, kas neišeitų į gera biggrin.gif .
O kažin kaip su tais markeriais, gal kas daugiau žino ir man paaiškins. Man jo niekas nedarė ir nedarys. Aš galvojau pati pasidaryti kas kokius tris mėnesius. Bet šiand mano daktarė sako, kad jis bus neinformatyvus, jei pradžioje nebuvo darytas ir, kad jis informatyvus, kai Her būna, o maniškis jautrus hormonams. Tai kažin kaip čia yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2010 10 31, 23:42)
Adis,rasu lankos mamytei ir visoms kitoms isejusioms anapilin,degu zvakele savo sirdyje...ramybes jusu sieloms...


Ačiū, kad prisimenat. Neberašau dažnai pas jus bet perskaitau viską ką rašot.

NBA ar vaistus jums iš Šiaulių atvežė?
Atsakyti
Sveiki,
QUOTE(Edmė @ 2010 11 02, 16:11)
Sveikos naujoje temelėje 4u.gif .
Man šiand netektą darbingumą nustatė 50proc. Rytoj šuoliuoju į darbuką. Galvojau duos 60 proc., nes kiek teko bendrauti su moterytėmis besigydant, tai praėjusioms tokį gydymą 60 proc suteikia. Bet šitai turbūt lėmė mano pasakymas, kad planuoju dirbti pakol pajėgsiu ir laikys darbe. Bet tiek to, nėra to blogo, kas neišeitų į gera biggrin.gif .
O kažin kaip su tais markeriais, gal kas daugiau žino ir  man paaiškins. Man jo niekas nedarė ir nedarys. Aš galvojau pati pasidaryti kas kokius tris mėnesius. Bet šiand mano daktarė sako, kad jis bus neinformatyvus, jei pradžioje nebuvo darytas ir, kad jis informatyvus, kai Her būna, o maniškis jautrus hormonams. Tai kažin kaip čia yra? g.gif

O kuo skyriasi, kai suteikia 50 ar 60% nedarbinguma, sorry, nieko sioje srityje nenusimanau, bet jau prades man ji tvarkyti seimos gydytoja 4u.gif Sunku isvis buvo apsispresti tvarkyti invaliduma, nes dar 30 metu dar neturiu doh.gif bet ikalbejo aplinkiniai, kad nors metus gausiu, vistiek kol mazajai sukaks 3 metai i darba negrisiu greiciausiai, tai nors kazkios pajamos bus 4u.gif Neaisku kiek ju dar prisireiks gydymui doh.gif
Atsakyti
Netektas darbingumas atitinka seniau buvusias I,II irIII grupes. Jei darbinga 40 %. atitinka IIgr. Tada gauni visa priskaiciuota darbingumo netekimo pensija, jei proc daugiau, kaip ir Edmei, gausi tik puse priskaiciuotos pensijos. Visa susiveda i PINIGĄ.
Markeris mano niekada nebuvo virs normu, tik si pavasari kai dare..o gydymas baigtas buvo 2009-11-04 gemzaru ir paklitakseliu, buvo rodos 80. Niekas nekreipe i ji demesio, sako neinformatyvus. Dabar pries sia paskutine paskirta chemoterapija Navelbine, markerio niekas nedare.
Atsakyti
Tai taip, dėl tų procentų susiveda viskas į pinigus. Na, man irgi kažkaip dėl to invalidumo liūdna verysad.gif . Nors dabar ne invalidumas, o neįgalumas vadinasdi. Kažkaip vis dar atrodo, kad viskas vyksta ne su manim, o kažkur šalia. Bet realybė tokia kokia yra. Gyventi tai reikia. Vaikus užaugint reikia. Ech, viskas bus gerai.
Atsakyti