Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

gal neuzpyks temos sukureja,bet gal kas man atsakys g.gif
man labai idomu ir niekur nerandu kiek dabar skaiciuoja sodra tai motinystes pasalpai ar metu atlyginima,ar dvieju? g.gif
Atsakyti
Papildyta:




* * * *
Aš iš kart su klausimu, man parūpo vienas klausimas, jei terkim mama išeina nuo pirmos dienos motinystės atostogų, tai taip išeina, kad tėvas jau negali imti to mėnesio g.gif ar ne? nes abiems kažkaip sodra nemoka g.gif
Atsakyti
gali.
antraip pagal jūsų logiką negalėtų išeiti ir jei mama eitų į dekretą, nes jis juk apmokamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 11 13, 12:06)
gali.
antraip pagal jūsų logiką negalėtų išeiti ir jei mama eitų į dekretą, nes jis juk apmokamas smile.gif

ne pagal mano logiką, o parašyta, kad įstatyme, jog abu tėvai pašalpos gauti negali,jei eina atotogų, tiesiog man ir parūpo kokiomis sąlygomis tai yra ax.gif o dekretas yra kaip biuletenis ir jis skirias nuo VPA mirksiukas.gif

Sodros tinklapy parašyta taip : Tėvystės atostogų metu tėvui, gaunančiam tėvystės pašalpą, motinystės (tėvystės) pašalpa nemokama.
tai ir pagalvojau, kad pagal logiką tai jei tėvas eina VPA tai ir negauna tėvystės pašalpos tą mėn., bet jei mama išėjus VPA tai mama gauna savo, tėvas savo už tą mėn g.gif

Gal kas yra susidūręs g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 13 lapkričio 2010 - 12:21
QUOTE(angeloangel @ 2010 11 13, 12:16)
ne pagal mano logiką, o parašyta, kad įstatyme, jog abu tėvai pašalpos gauti negali,jei eina atotogų, tiesiog man ir parūpo kokiomis sąlygomis tai yra ax.gif

tai kad pagal jūsų smile.gif įstatyme gi rašoma apie vpa. tėvystės atostogos nėra vpa. jei vpa išeina abu, tada taip, gaus tik vienas (nebent būtų dvynukas ir abu išeitų vpa skirtingiems vaikams).

QUOTE(angeloangel @ 2010 11 13, 12:16)
tai ir pagalvojau, kad pagal logiką tai jei tėvas eina VPA tai ir negauna tėvystės pašalpos tą mėn., bet jei mama išėjus VPA tai mama gauna savo, tėvas savo už tą mėn g.gif

anksčiau teigėte kitaip smile.gif
QUOTE(angeloangel @ 2010 11 13, 10:45)
jei terkim mama išeina nuo pirmos dienos motinystės atostogų, tai taip išeina, kad tėvas jau negali imti to mėnesio g.gif  ar ne? nes abiems kažkaip sodra nemoka g.gif



esmė tokia, kad painiojate tėvystės atostogas su vpa. tai nėra tas pats. jei moteris neina dekretan, o iškart vpa, tai neatima galimybės tėvui eiti apmokamų tėvystės atostogų rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi buvo parašyta prie tėvystės atostogų, tai ir paklausiau mirksiukas.gif
Nes VPA abu išeiti gali tik gimus dvyniams, t.y. kiekvienas tėvas vienam vaikui, tam pačiam vaikui atostogų negali eiti, o čia gaunasi abu ima atostogų vienam vaikui, suprantu, kad tėvystės atostogos ir VPA skirias, bet kai neišsiaiškini iki galo, paskui ir gauni laišką iš sodros su prašymų grąžinti išmoką doh.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif blink.gif

pabandysiu dar pirmadienį į sodros teisės skyrių pasiskambint, kad paskui neprašaut doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 13 lapkričio 2010 - 18:09
Sveikos noriu ir as patarimo 4u.gif sakykit kaip skaiciuojasi dekreto men. jei i nga iseinu 2011 sausio 17.d.?zinau kad men atgal tik nuo kokiu tada dienu nes iseinu ne pirma menesio diena?
Atsakyti
Paaiskinkit man neismanelei 4u.gif Gimdymo data numatyta birzelio 16 d. I dekreta balandzio pradzioj. Tai jei neimti dekretiniu tam kad speciau iki liepos 1 iseit i VPA ,dirbti tektu iki pat gimdymo ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake* @ 2010 11 13, 22:14)
Paaiskinkit man neismanelei  4u.gif  Gimdymo data numatyta birzelio 16 d. I dekreta balandzio pradzioj. Tai jei neimti dekretiniu tam kad speciau iki liepos 1 iseit i VPA ,dirbti tektu iki pat gimdymo ar kaip?  g.gif

Taip. Arba pasinaudoti kasmetinemis atostogomis, jei turite ju prikaupusi.
Atsakyti
Sveikos,
Turiu klausimuka.
Tarkim, as dabar esu vaiko prieziuros atostogose 2 metus, prasitesiu atodtogas 3 tiems metams, per kuriuos pastoju.
Kaip sodra skaiciuotu antrojo vaikelio dekretines atostogas? Nes 3 metus sodra nemoka motinystes pasalpos g.gif
Atsakyti
temoje jau n kartų atsakyta:
galima rinktis - 12 (bus 24) mėn. iki vpa arba skaičiuoti pgala pirmam vaikui apskaičiuotą du smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandulia83 @ 2010 11 13, 22:08)
Sveikos noriu ir as patarimo 4u.gif  sakykit kaip skaiciuojasi dekreto men. jei i nga iseinu 2011 sausio 17.d.?zinau kad men atgal tik nuo kokiu tada dienu nes iseinu ne pirma menesio diena?

praeitoj temoj pask.psl. paskaitykit 4u.gif
2009 gruodžio 1 - 2010 gruodžio 31 4u.gif
PASKAITYKIT!!!

QUOTE(melynake* @ 2010 11 13, 22:14)
Paaiskinkit man neismanelei  4u.gif  Gimdymo data numatyta birzelio 16 d. I dekreta balandzio pradzioj. Tai jei neimti dekretiniu tam kad speciau iki liepos 1 iseit i VPA ,dirbti tektu iki pat gimdymo ar kaip?  g.gif

Gal būt turite kasmetinių atostogų, ar turite galimybę pasiimti neapmokamų ax.gif tada į VPA eitumėt po jų, jei ne turite kažkokiu būdų sutvarkyti viską nuo pirmos vaiko gimimo dienos, nes darbe rašys pastovas verysad.gif
Galite bandyti darbovietėj susitart, kad suruoštų dokumentus ir duotų vyrui nuvešt į sodrą, jūs užpildytumėt viską, pasirašytumėte ir tada sodroj nebūtų jokių problemų, bei darbe prastovų 4u.gif

QUOTE(Mela's ART @ 2010 11 13, 23:11)
Sveikos,
Turiu klausimuka.
Tarkim, as dabar esu vaiko prieziuros atostogose 2 metus, prasitesiu atodtogas 3 tiems metams, per kuriuos pastoju.
Kaip sodra skaiciuotu antrojo vaikelio dekretines atostogas? Nes 3 metus sodra nemoka motinystes pasalpos  g.gif

sodroj reikia rašyti prašymą, tada jie paskaičiuoja kaip jums geriau, ar mokėti, tai ką gavote už pirmąjį vaikelį, ar suskaičiuoti ir išvesti vidurkį iš gautų pajamų, t.y. jei buvote VPA kažkurį laiką pajamų negavote, Jums labiau apsimokės gauti, tai ką gavote su pirmu 4u.gif
Atsakyti