Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

TĘSIAM TOLIAU !

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saliutas: 07 gruodžio 2010 - 23:27
O gal kur galima rast Beatos Aguonų pyrago receptą? Nes knygos neturiu, o po tokių pagyrų turbūt išbandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2010 12 08, 13:23)
O gal kur galima rast Beatos Aguonų pyrago receptą? Nes knygos neturiu, o po tokių pagyrų turbūt išbandysiu  4u.gif

Jis yra iš knygos "Metai už stalo" :
http://popas.livejou...com/224719.html

arba

http://devita-dienor...s-receptas.html
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 12 07, 23:00)
Šiaip tikrai nėra sudėtingi receptai - myliu tokius, kur nereikia daug laiko, jokių specialių įgūdžių, o rezultatas tikrai puikus biggrin.gif

Ačiū, vija, už atsakymą 4u.gif
Man irgi patinka visokie dalykai, kur lengvai pasigamina. Na bet saldumynai, tai man kaip užkeikti unsure.gif . Na tik Beatos sausainiai Kalėdų senelui pavyko.
Dabar tik laužau galvą ką kepti (t. y. bandyti nepatirti fiasko biggrin.gif ) ar šokoladainį (nes turiu ir Rududu ir žemės riešutų sviesto) ar tą aguonų tortą (pyragą)
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2010 12 08, 20:24)
Dabar tik laužau galvą ką kepti (t. y. bandyti  nepatirti fiasko biggrin.gif ) ar šokoladainį (nes turiu ir Rududu ir žemės riešutų sviesto) ar tą aguonų tortą (pyragą)

Šokoladainis pas mus irgi gerai prigijo. Labai svarbu jo neperkepti. Čia jau tikriems šokolado mėgėjams.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 12 08, 20:30)
Čia jau tikriems šokolado mėgėjams.

Tiesą sakant šokolado esu nemėgėja blush2.gif , (na bent jau ne didi mėgėja), o juodojo-tai iš vis cool.gif
Gal reiks su aguonom geriau draugaut
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 12 08, 20:30)
Šokoladainis pas mus irgi gerai prigijo. Labai  svarbu jo neperkepti.  Čia jau tikriems šokolado mėgėjams.

nu vat as jo taip ir nebandziau blush2.gif
bet cia turbut jis labai tinks tiems,kurie megsta juodaji sokolada ar ne?
as tik pienisko megeja blush2.gif tai kazin ar patiks g.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi esu Beatos gerbeja bigsmile.gif

QUOTE(vija @ 2010 12 08, 21:30)
Šokoladainis pas mus irgi gerai prigijo. Labai  svarbu jo neperkepti.  Čia jau tikriems šokolado mėgėjams.


norejau paklausti del to sokoladainio... neperseniausiai kepiau as ji, bet man jo virsus sutrukinejo kaip zeme lietaus pora menesiu nemacius unsure.gif atrodo lyg ir kepiau tiek laiko,kiek ir nurodyta. Niekam taip nebuvo? Nesuprantu,ka negerai padariau g.gif skonis tai labai geras gavosi, bet va isvaizda tai.... nenoreciau tokio nestis i svecius doh.gif
Atsakyti
Grįžtu į jūsų būrį nusipirkusi antrąją Beatos knygą.
Skaičiau jūsų atsiliepimus, kad daugeliui antroji knyga nelabai patiko, o man labai, kaip tik panašaus turinio knygos jau seniai laukiau prekyboje.
Vakar išbandžiau pirmąjį receptą - kūčiukus. Labai smagiai ir skaniai praėjo gamyba, tik norėtųsi truputį saldesnių kūčiukų (bent man, vyrui tiko ir pagal receptą).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 10 gruodžio 2010 - 08:58
Jau antra tema thumbup.gif jau spejau nusipirkti ir Beatos kalendoriu - tikra gerbeja biggrin.gif tik dar supakuotas, laukia 2011m., bet kiek skaiciau, tai kiekvienas menuo vis su nauju keksu receptuku turi buti smile.gif
o mums labai patiko sokoladiniai sausainiai is pirmos knygos, nium laaabai skanus, rekomenduoju tiems, kas megsta sokolada... mirksiukas.gif
tik kaip pati Beata rase, viniojasi aplink talija lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2010 12 10, 09:50)
Grįžtu į jūsų būrį nusipirkusi antrąją Beatos knygą.
Skaičiau jūsų atsiliepimus, kad daugeliui antroji knyga nelabai patiko, o man labai, kaip tik panašaus turinio knygos jau seniai laukiau prekyboje.
Vakar išbandžiau pirmąjį receptą - kūčiukus. Labai smagiai ir skaniai praėjo gamyba, tik norėtųsi truputį saldesnių kūčiukų (bent man, vyrui tiko ir pagal receptą).


man antroji knyga patiko netgi labiau nei pirmoji, visko daugiau smile.gif

QUOTE(Barbaryta @ 2010 12 10, 21:55)
Jau antra tema thumbup.gif  jau spejau nusipirkti ir Beatos kalendoriu - tikra gerbeja biggrin.gif


as irgi kalendoriaus noriu smile.gif busiu isvis gerbeja maniake - buvau jos knygu pristatyme, tai dar ir autografus ant abieju knygu isigijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2010 12 08, 23:30)
nu vat as jo taip ir nebandziau  blush2.gif
bet cia turbut jis labai tinks tiems,kurie megsta juodaji sokolada ar ne?
as tik pienisko megeja  blush2.gif  tai kazin ar  patiks  g.gif
Galima daryti ir su pienišku šokoladu, tikrai nepagadinsi. Čia jau skonio reikalas: juodojo šokolado šokoladainis ar pieniško. Aš paprastai jį kepdama imu per pusę juodojo ir pieniško.
Papildyta:
QUOTE(aaistulis @ 2010 12 09, 00:52)
Sveikutes, as irgi esu Beatos gerbeja bigsmile.gif
norejau paklausti del to sokoladainio... neperseniausiai kepiau as ji, bet man jo virsus sutrukinejo kaip zeme lietaus pora menesiu nemacius unsure.gif  atrodo lyg ir kepiau tiek laiko,kiek ir nurodyta. Niekam taip nebuvo? Nesuprantu,ka negerai padariau g.gif  skonis tai labai geras gavosi, bet va isvaizda tai.... nenoreciau tokio nestis i svecius doh.gif

Turbūt perkepei... Labai stipriai prisirišti prie nurodyto laiko nereikų: gi ir orkaitės gali skirtingą temperatūrą palaikyti, ir pyragas gali būti plonesnis/storesnis, galų gale ir pati skarda gali būti kitokia. Aš pirmą kartą kepdama tai vos ne sėdėjau prie orkaitės, nes išties visas skanumas slypi tinkamame iškepime. Antrą kartą jau atsipūčiau ir per ilgai kepiau - vidurys buvo labai skanus, o pakraščiai - kietoki, perkepę. Žodžiu tykot prie orkaitės ir tikrinti pagaliuku: kai tik į vidurį įsmeigtas pagaliukas neapsivelia teška - traukiam lauk, man net atrodo, kad pačiam vidury net turėtų likti nesukietėjusi tešla, tokia liūlanti (daugiau apie tuos brownie'ius Beata rašo blog'e).
Atsakyti