Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

user posted image

79-ąją temą galite rasti čia smile.gif

filmukas, atspindintis mūsų požiūrį cool.gif

esmė trumpai:
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone (-cone = silikonai)
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben (ir kitų parabenų)
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

kiek plačiau apie kai kurias - čia smile.gif

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

smagus Cosmetic Check puslapis ingredientų patikrai thumbup.gif

ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikatai:
Soil Assotiation
Ecocert
Cosmebio
NaTrue
Cosmos Organic
USDA Organic
BDIH
Bio Suisse


čia galima atsisiųsti sertifikavimo standartų palyginimą. Renkantis kosmetikos produktą verta atminti, kad sertifikatas leidžia kai kurių išimčių. Vis dėlto jis tikrai palengvina pasirinkimo procesą mirksiukas.gif

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara, Plante System, Acorelle, La Claree, sertifikuoti Dr. Scheller produktai)
* Droge (Alterra)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota linija, Acorelle, yra ir kitų sertifikuotų atskirų gamintojų linijų
* Douglas (Acorelle)
* Kosmada (Sante, Faith in Nature)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide - yra ir didžiosiose "Eurovaistinėse", Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Eko šalis" PC Panorama (Logona, Sante, Neobio, Aquabio)
*"Ekoeko" (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, Goog Kaarma muilai, Marius Fabre muilai, Dr.Alkaitis, Beyond)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care, Töpfer)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics, Lavera, Dr.Hauschka, Madara, Cosmoveda, Avalon Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)
*"Kvapų namai":
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; kosmetikos cechas "Balneum Mariae" Šeimyniškių g. 3a
Kvapų namų produkcija Vilniuje prekiauja ir grožio salonuose produkciją naudoja šie partneriai smile.gif
*"Ekobanga" Gedimino pr. 9, III aukšte Marmozel, Plante System, Kae, Absolute organics, Naturelle d'Orient, Pure Elements, Dr. Kadir, Sante, Logona, gintaro muilai, Rūtos muilai

Užsisakome internetu:

*Vokietijos internetinės parduotuvės:
*"Natractiv"
*"Biologisch24"
*"Violey"
*"Ebay parduotuvėlė"

*Didžiosios Britanijos parduotuvės:
*"Lovelula"
*"Akamuti" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"Akoma Skin Care" (aliejai, sviestai)
*"Materia Aromatica" (aliejai, sviestai, hidrolatai)
*"GreenLife"
*"Nature for Beauty" (Naturado, arba Provence Argile)
*"Naturisimo"

*Lenkijos parduotuvė:
*"Biolander" (Naturado, Rhea, Acorelle, Alepia, Labogravier, African Earth, Omindia)

*Prancūzijos parduotuvės:
*"Aroma-Zone" (aliejai, sviestai, hidrolatai, fitoliai)
*"Mondebio" - įvairūs gamintojai, yra nemažai prancūziškos produkcijos mirksiukas.gif
*"Cosmetic Bio" - įvairūs gamintojai

*Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode" (Pure Elements (pagal feng shui), Ornanix, Marmozel aliejai, muilai)
*"Eko jums"
*"Love-Eco"
*"BeautyFly" (Nvey, Acorelle, Aviva, Paul Penders, Anthylis, Organix)
*Persikas (LilyLolo mineralinė kosmetika, aksesuarai)
*"Grožio sodas" (Lavera, Annemarie Borlind)
*"Ekopirk" (Wild Ferns, Badger Balm, Sophyto, Weleda, Eco, Green People, Tom's of Maine)
*"Gyvoji kosmetika" (produktai kosmetikos gamybai)
*"Achilėja " (Lakshmi)

specifinės prekės - gintaro miltelių (gintaro pudros) galima rasti Astromineralogijos centre, Barocoje

Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus wub.gif
* Mezzanine (Vilnius, Pilies 6-6) - procedūros, masažai su Dr.Alkaitis kosmetika
*Okeanija (Vilnius, M.Marcinkevičiaus g. 1 / Baltupio g. 171) - procedūros su Equavie kosmetika
* Kvapų namų produktus grožio procedūroms naudoja šie salonai Vilniuje, Jonavoje ir Jurbarke
* Grožio inovacijų centras (Vilnius, Konstitucijos pr. 12) naudoja "Elements of Nature" priemones

Palominos blogas, bryylos blogas nail.gif

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais – tik konkreti informacija. Jo šeimininkė – forumietė bryyla 4u.gif Traukinių, skirtų kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif
! informacija apie nesąžiningas nares dalinamės, todėl tokios neabejokite - tikrai būsite pastebėtos mirksiukas.gif

svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, Daddygirl arba DG muilai mirksiukas.gif OP reiškia ožkų pieną, arba Druide šampūną su ožkų pienu bigsmile.gif

temoje kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus. Kadangi dauguma narių gamyboje jau yra pažengusios, bendriausiam supratimui apie esminius kremų gamybos principus kviečiame pirmiausiai pasiskaityti štai čia smile.gif

apie veido valymą aliejumi skaitykite ČIA ir ČIA!!!

Ekologiško gyvenimo būdo subforume yra kelios giminingos temos, užsukite: Kosmetikos priemones gaminame pačios, Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės, taipogi Dalinamės natūralia kosmetika ... ir ne tik. Apie atskirus natūralios, ekologiškos kosmetikos gamintojus kalbama Kosmetikos gamintojų subforume cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 15 gruodžio 2010 - 20:51
QUOTE(Satura @ 2010 12 15, 12:35)
aš klausiau, ačiū, kad nepamiršai  4u.gif O mango sviesto spalva kokia?  ax.gif


Spalva sviesi, balsva-gelsva (primena vaniliniu ledu, bet ne tu sintetiniu baltutelaiciu, o tu tikru lengvai gelsvu), abrikosu sviestukas siek tiek geltonesnis uz mango.
Atsakyti
pagaliau smile.gif

citata iš praeitos temos "Tokį įdomų dalyką perskaičiau, kad nusprendžiau ir su jumis pasidalinti apie pelargonijos ea:). 1 mergina, pasidariusi aliejaus mišinį su juo, visai išsigydė spuogus, kurie, matyt, buvo hormoninio pobūdžio, menstruacinius, pms dalykus tvarkoma tokiu būdu: įtrinamos pažastys po 1 l. ea, nors atsargumo dėlei reiktų skiesti. Inhaliacijos ar vonios, be abejo, irgi yra labai efektyvu. 1 merginai ant veido visai plaukai dėl to nustojo augti. Šis ea reguliuoja hormoninį balansą, atstato pusiausvyrą, dar ir endokrininę sistemą balansuoja, tai moterims labai naudingas."

iš kokios ji temos? aš norėčiau daugiau paskaityt smile.gif
Atsakyti
mergaites, gal pagelbesit nezinau kuria kryptimi ieskoti, kremu depiliacijai g.gif siaip lankausi pas kosmetologe, bet siuo metu neturiu galimybes iseiti, tai usiukiams turejau nusipirkusi spec. krema, tai aisku sudetis ten tragiska doh.gif , gal kas zinot kur rasti ekologisku depiliaciniu kremu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2010 12 15, 23:17)
mergaites, gal pagelbesit nezinau kuria kryptimi ieskoti, kremu depiliacijai g.gif siaip lankausi pas kosmetologe, bet siuo metu neturiu galimybes iseiti, tai usiukiams turejau nusipirkusi spec. krema, tai aisku sudetis ten tragiska doh.gif , gal kas zinot kur rasti ekologisku depiliaciniu kremu g.gif


As zinau tik sia firma PARISSA - turi vaska ir cukru depiliacijai. Kremai ir mane domintu, nes kolkas neekologiskus naudoju.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 15, 23:01)
iš kokios ji temos? aš norėčiau daugiau paskaityt  smile.gif

Va iš šitos http://www.supermama...478331-300.html aš irgi paskaičiusi puoliau ieškoti ir po to įklimpau į senuosius susirašinėjimus biggrin.gif laaaaaaaaaabai įdomu.
Atsakyti
Gal galit pasakyti, per kiek laiko iš Aroma-Zone ateina prekės? Aš užsakiau prieš 3 sav, o tą koduką gavau prieš 2 sav (kiek suprantu, tai prekės jau išsiųstos kai kodą gauni?) ir nėra dar nieko... verysad.gif Tai jau geriau į Lietuvą būčiau siuntusi jei būčiau žinojusi, kad tieek ilgai eis, bent muito būtų nereikėję mokėti. doh.gif

QUOTE(sindirela @ 2010 12 15, 23:17)
mergaites, gal pagelbesit nezinau kuria kryptimi ieskoti, kremu depiliacijai g.gif



Man žinomos nat. depiliacinės priemonės (cukrus) MOOM firmos (pati nebandžiau). Parduoda naturata.lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 16 gruodžio 2010 - 00:06
Daug skaičiau, bet stebuklo, kuris mane labai domina neradau, gal kuri esate išspendę štai tokių user posted image veido porų problemą? gal atradot stebuklingą mišinį kas tokias dideles (pas mane dar didesnių yra) sutraukė? Pavasarį prisimenu skaičiau, kad kažkuri labai susimažinot kaukėmis, maniau nusirašiau, bet pasirodo, kad ne.. Nosies traukiasi nuo aliejinių valymų ir kitų priemonių, o štai veido, konkrečiai skruostų nė iš vietos,o tik matosi kaip išsivalo. Tokią odą pastebėjau,kad paveldėjau, tai turbūt čia kova su vėjo malūnais.. Man mineralinės pudros nė netinka, nes labai išryškina tas duobutes.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 12 16, 02:38)
Daug skaičiau, bet stebuklo, kuris mane labai domina neradau, gal kuri esate išspendę štai tokių  veido porų problemą?



Mano problema ta pati - veido oda kaip korys 4u.gif kadangi odos tipas misrus, tai negaliu naudoti aktyviu poretuma mazinanciu priemoniu, nes tada siaubingai uzsausina verysad.gif
Po ilgu bandymu lyg ir atradau savo receptuka, pabandykit, gal ir jums pagalebes 4u.gif
1. Bent sesis kartus per savaite darau veido valyma su sezamu ir ricinos aliejaus misiniu (kazkur jau gyriau sita misinuka kaip superini thumbup.gif ), nakciai odos daugiau niekuo netepu
2. Pakaitom naudoju hamameliu ir citrinines verbenos hidrolatus (rytais vietoje toniko)
3 Ir, mano galva naudingiausia priemone - rasulo molis bent du - tris kartus per savaite thumbup.gif. Is jo gaminu prausikli (pats paprasciausias - molis + megstamas aliejus) sveitikli (molis + megstamas aliejus + kavos tirsciai) arba kauke ( molis + citrinines verbenos hidrolatas + avokadu aliejus + ersketroziu aliejus).
Kauke naudoju ne daugiau vieno karto per savaite ir laikau ne ilgiau 10 min - bijau, kad issausins.
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2010 12 15, 22:17)
gal kas zinot kur rasti ekologisku depiliaciniu kremu g.gif


jų veikimo principas toks, kad ekologiškų depiliacinių kremų nėra ir būti negali. Naudok cukraus masę depiliacijoms smile.gif
Atsakyti
po 1 las EA istrinti pazastis.
kad netepti gryno, galvoju gal butu galima atskiesti su baziniu aliejumi? g.gif kazi kiek reiktu tada tu lasiuku i 20 ml aliejaus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deissy: 16 gruodžio 2010 - 11:42
QUOTE(Flos @ 2010 12 15, 23:07)
Va iš šitos http://www.supermama...478331-300.html aš irgi paskaičiusi puoliau ieškoti ir po to įklimpau į senuosius susirašinėjimus biggrin.gif laaaaaaaaaabai įdomu.

apie ylang, tai esu skaičius, bet apie palergonijas matyt niekam neįdomu, nei viena spuogų neturi tongue.gif

QUOTE(Flos @ 2010 12 16, 00:38)
Daug skaičiau, bet stebuklo, kuris mane labai domina neradau, gal kuri esate išspendę štai tokių http://davidloh.sg/i...arged_pores.jpg veido porų problemą? gal atradot stebuklingą mišinį kas tokias dideles (pas mane dar didesnių yra) sutraukė?

realiai niekas porų nesutrauks, manau.
Jei jos pilnos, tai aišku odos valymas, kaukės, išvalys poras ir jos kažkiek susitrauks, bet jei poros švarios, tai matyt jau tokia oda smile.gif
kad pudros nesimatytų reik tept makiažo bazę, bet daugiau nieko nesakysiu, nes temoj negalima apie chemiją kalbėt user posted image nors gal yra jų ir natūralių
Atsakyti