Įkraunama...
Įkraunama...

Po skiepo

Mano mazei 3men paskiepijo ,reakcijos lyg ir nieko gal kiek irzlesne,mieguistesne.Kada po skiepo vedete i laukeli?Ir dar pasisavino tas skiepas jei akyte traiskanoja ir biski slogyte,na jau beveik nebera,daktarse sako skiepijam paskui vel nusitems.Jemem mokama skiepa ir galvoju ar tikrai jis "macyjo".Dar prie to paties kada maudete po skiepo?
Atsakyti
Labutis! Mums po skiepo jau kita diena leido eiti ir i lauka ir maudyti. Taip ir darem. smile.gif
Del akyciu ar slogytes - nezinau. Mums taip nebuvo. Bet manau, kad "macyjo" tas skiepas biggrin.gif
Atsakyti
Man tai liepe tik ta diena neiti i lauka,ir maudziau tik parai praejus po skiepuko. 2.gif kai slogavo ir kosejo tai neskiepijo,kai pasveikom tik tada ir paskiepijo g.gif
Atsakyti
Skiepai padeda susidaryti imunitetui. O skiepyti reikia tik visiškai sveiką vaikelį, nes jis juk gauna tam tikra prasme užkratą, kurį jo organizmas turi įveikti. ir jeigu jis serga, kosėja , sloguoja , tai po skiepo gali būti ryškesnės komplikacijos. Mano nuomone, gydytojai turėtų vengti skiepyti ne visai sveikus kūdikėlius. O skiepo įsisavinimui tai reikšmės neturi.
Atsakyti
Apie kokį jūs čia skiepą, mano leliui, kitą savaitę ir trys mėnėsiai sukanka, tai ir mus turbūt skiepys huh.gif
Atsakyti
QUOTE (šilka @ 2004 06 06, 18:42)
Apie kokį jūs čia skiepą, mano leliui, kitą savaitę ir trys mėnėsiai sukanka, tai ir mus turbūt skiepys huh.gif

Cia reikes vaikiuka skiepyt nuo difterijos, kokliuso, stabliges ir poliomelito. Nuo siu ligu buna mokami(~110lt), mokami (~57lt) ir nemokami. Jei nuo siu ligu imsite nemokamas vakcinas, papildomai galite paskiepyti vaika Hib vakcina (tiksliai nezinau, bet ~40lt). Vistiek 3 menesiuku proga eisite pas gydytoja matuotis tai ir pasakys del skiepu.
P.S. nebutina skiepytis lygiai 3 menesiu, gali buti +-pora dienu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 06 birželio 2004 - 22:23
mes ta pacia diena po skiepo namo neskubam, o ir maudomes ta pati vakara su daktares palaiminimu g.gif
Atsakyti
Mums tai kategoriskai uzdraude maudytis ta diena, bet i lauka ejom ta pacia diena, nors po skiepo pana gana irzli buvo, bet lauke, man atrodo, jai geriau buvo.
Atsakyti
mums taip pat jokiu apribojimu maudytis ir i lauka eiti nebuvo, viska darem ta pati vakara.. viskas ok
Atsakyti
QUOTE (Fasolka @ 2004 06 07, 05:19)
mums taip pat jokiu apribojimu maudytis ir i lauka eiti nebuvo, viska darem ta pati vakara.. viskas ok

jau ne pirma karta pastebejau, kad mes esancios Amerikoje gauname priesingus patarimus is pediatru nei Lietuvoje. tai ir mastau, kur tiesa ? g.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2004 06 07, 05:35)
jau ne pirma karta pastebejau, kad mes esancios Amerikoje gauname priesingus patarimus is pediatru nei Lietuvoje. tai ir mastau, kur tiesa ? g.gif

manau gal 60% cionai, o 40 Lietuvoje. o gal per puse, bet mum , uzsienio mamom, gerai, mes galime issirinkti auksini viduri!!! is ten truputi, ir is ten truputi
Atsakyti
Dieve, padek. Mus siandien skiepijo. Emem valstybes finansuojama vakcina. Tai dar nebuvau maciusi savo vaiko taip besikankinancio. Baisu, kai triju menesiu kudikis tyliai dejuoja ir net verkt nepajegia. Bet gydytoja mums sake kad mokamos vakcinos tik po ~110 ir paskui visada su tokia reik skiepyt. Jei ir sekantis skiepas toks...tai jau dabar baisu.
Atsakyti