Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

Bendraujam toliau
Sena tema http://www.supermama...?...478665&st=0
Atsakyti
Dvi panelės išleidusios savo vaikinus į armiją , sugalvojo išsiburti su veidrodžiu . Kitą dieną išleidusios tėvus į balių , pasiruošė būrimams pirtyje . Vidurnaktį nuėjusios į pirtį užsidegė vieną žvakę ir pastatė prieš atsineštą vedrodį ir pradėjo kviestis savo mylimuosius . Tie pasirodę veidrodyje pasakė , kad tėvai vėl bus pakviesti į balių ir tada jie apsilankys . smile.gif atėjus laukiamai dienai merginos pasiruošė , prisigamino vaišių , nusiaubė tėvų barus ir pradėjo laukti . pagaliau sulaukusios svečių sėdo puotauti . Atėjus viodurnakčiui , vaikinai pradėjo keiktis , laisvai elgtis ir tyčiotis iš merginų . viena truputį blaivesnė pastebėjo vietoj vaikinų kojų , kanopas smile.gif Ji pasakė , kad reikia išeiti , ir neprisikvietusi draugės , išbėgo ir pasislėpė šuns būdoje . Taip ir pradrebėjo iki ryto iš baimės . Iš ryto nuėjo į namus ir rado viską išdaužytą , draugę nužudytą ir įkištą į raugintų kopūstų bačką . smile.gif Ant grindų buvo dvi didelės smalos dėmės likusios nuop pabėgusių velnių . (" Mystical-stories ru " ) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 29 gruodžio 2010 - 19:10
sianakt sapnavau mirusia mociute sedi ji lovoje ir sako man tu tokia pavargusi, tau negera ateik gulsim ir gulesim abi blink.gif pirma norejau prigulti gerai kad apsigalvojau neguliau. Kai pabudau toks siaubas apeme
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2010 12 30, 13:15)
sianakt sapnavau mirusia mociute sedi ji lovoje ir sako man tu tokia pavargusi, tau negera ateik gulsim ir gulesim abi blink.gif pirma norejau prigulti gerai kad apsigalvojau neguliau. Kai pabudau toks siaubas apeme

Buk atsargi. Pasaugok save. Mano drauge sapnavo pries pora metu, kad jos tevas (tada jau mires buvo beveik pries 5 metus) ja kviecia gult salia ant sofos. Drauge sake, kad jau norejo gult, bet kazkas ja pasauke sapne ir ji pabudo taip ir neatsigulus. Paskui pakliuvo i avarija, per stebukla liko gyva, daug traumu patyre. Nenoriu gasdint, as ne pranase, bet sako, kad tokie sapnai ispeja apie nelaimes.
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2010 12 29, 20:09)
Dvi panelės išleidusios savo vaikinus į armiją , sugalvojo išsiburti su veidrodžiu . Kitą dieną išleidusios tėvus į balių , pasiruošė būrimams pirtyje . Vidurnaktį nuėjusios į pirtį užsidegė vieną žvakę ir pastatė prieš atsineštą vedrodį ir pradėjo kviestis savo mylimuosius . Tie pasirodę veidrodyje pasakė , kad tėvai vėl bus pakviesti į balių ir tada jie apsilankys .  smile.gif atėjus laukiamai dienai merginos pasiruošė , prisigamino vaišių , nusiaubė tėvų barus ir pradėjo laukti . pagaliau sulaukusios svečių sėdo puotauti . Atėjus viodurnakčiui , vaikinai pradėjo keiktis ,  laisvai elgtis ir tyčiotis iš merginų . viena truputį blaivesnė pastebėjo vietoj vaikinų kojų , kanopas  smile.gif Ji pasakė , kad reikia išeiti , ir neprisikvietusi draugės , išbėgo ir pasislėpė šuns būdoje . Taip ir pradrebėjo iki ryto iš baimės . Iš ryto nuėjo į namus ir rado viską išdaužytą , draugę nužudytą ir įkištą į raugintų kopūstų bačką .  smile.gif Ant grindų buvo dvi didelės smalos dėmės likusios nuop pabėgusių velnių . (" Mystical-stories ru " )  smile.gif

tipiška tradicinė sakmė, adaptuota. Analogų pilna Lietuvoje:
Dvi merginos eina iš vakaronės (tūso), ties kapinėmis (kryžkelėje- t.y ties sankryža) pasiveja du vakarėlyje buvę vaikinai ir pasisiūlo palydėt. Merginos apsidžiaugia. Staiga viena jų netyčia u-mina vaikinui ant kojos, ir pajunta, kad bate kanopa, pasižiūri į veidą, o ten nosyje tik viena skylutė. ji truputį atsilieka ir pabėga, išsigandus visą naktį pratūno (pasirinktinai...), ryte randa draugę sudraskytą, žarnos apvyniotos aplink medį....
na, čia labiau tiktų rubrikai Iš močiutės skrynios. Tik vis gėriuosi, kaip būtent šiame skyrelyje manipuliuojama tradiciniais bauginimo vaizdiniais....
Įspūdingų patirčių ateinančiais...
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2010 12 30, 13:59)
Buk atsargi. Pasaugok save. Mano drauge sapnavo pries pora metu, kad jos tevas (tada jau mires buvo beveik pries 5 metus) ja kviecia gult salia ant sofos. Drauge sake, kad jau norejo gult, bet kazkas ja pasauke sapne ir ji pabudo taip ir neatsigulus. Paskui pakliuvo i avarija, per stebukla liko gyva, daug traumu patyre. Nenoriu gasdint, as ne pranase, bet sako, kad tokie sapnai ispeja apie nelaimes.



tai vat ir man baisoka pasidare niekada tokiu sapnu nesapnavus doh.gif
Atsakyti
Tiek visko prisiskaičius galima nakvynę prie laužo gamtoj rengti smile.gif
Atsakyti
per kucias reikejo gal uzmatytume
Atsakyti
o aš tai nuolatos sapnuoju, kad turiu butą (tik tie butai visada skirtingi ir ne tas, kuriame gyvenu). Vaikštau aš po tą butą ir visada atrandu kokį nors naują kambarį, tada pradedu stebėtis kodėl aš tuo kambariu nesinaudoju smile.gif
Kažkaip baugina mane tie sapnai...
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2010 12 29, 15:46)
Pirštą sukišo kur..? blink.gif


Tarp šonkaulių biggrin.gif Na kai šonus ale kutena, bet taip skaudžiai, kad atrodo su pirštais ant šonkaulių maršą groja...
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2010 12 30, 21:44)
Tarp šonkaulių biggrin.gif  Na kai šonus ale kutena, bet taip skaudžiai, kad atrodo su pirštais ant šonkaulių maršą groja...

Eina sau.. O kiti vis tiek netiki, kad dvasios yra.
Atsakyti
O man nutiko štai toks įvykis. Su mamos mama, savo močiute, sutardavau labai labai gerai. Močiutei mirus kapus lankydavau gan dažnai - į mėnesį bent kartą. Vieną savaitgalį priklabinau draugą mane nuvešti iki kapų uždegti žvakutės ( pati teisių neturėjau tuo metu). Na ir ką - išvažiavom. Pakeliui jis mane kalbino sėsti pavairuoti (pasimokyti, gi tučias kaimo keliukas) o aš vis ne, ne , ne. Nuvažiavom mes į kapus, o aš prie močiutės kapo garsiai sakau "močiute, jis mane verčia vairuoti, o aš nenoriu". Viskas. Mašinos nebeužsivedėm. Atvažiavo tėtis partempt iki miesto, o betempiant prie močiutės namų mašina atitrūko nuo virvės ir sulužo pusašis. Daug vargo buvo, kol ją pataisė... Matyt močiutė tikrai suprato kaip vairuot nenorėjau biggrin.gif
Atsakyti