Įkraunama...
Įkraunama...

Apendicitas

Prieš pustrečios sav. man operavo apendicitą. Nežinau, kodėl, tačiau ir išorėje susiuvo su tirpstančiais siūlais. Vėliau visos seselės ir konsultavęs chirurgas labai stebėjos, tai supratau, kad paprastai taip nedaro. Viskas būtų tvarkoj, bet vienas rando kraštas nenoriai gyja, šiek tiek pūliavo, o vakar pastebėjau ten kažką juoduojant, suėmiau ir ištraukiau maždaug 1 cm ilgio siūlo galą.. ghmz.. sakė, kad jie ištirpsta per 1-2 sav., bet šitas ryškiai iškilo iš kažkur giliau. Ir man jo viso išimt nepavyko, nukirpau prie odos.. bet visai nenoriu, kad tie siūlai man ir toliau lįstų :/ Ar kam nors buvo panašių problemų po operacijų ? Kažkaip nepanašu, kad tie siūlai normaliai tirptų, nes ir kitoj pusėj rando matos, kad po oda kažkas juoduoja, greičiausiai irgi koks siūlas jau iškilęs į paviršių.
Atsakyti
kuo skubiau pas chirurga lek, kad zaizda sutvarkytu. negalimai paciai siulu traukyt schmoll.gif ir ypac kai puliuoja blink.gif
Atsakyti
Paprastai po bet kokios operacijos siūlų lieka. Man dar gerą mėnesį po išėmimo lindo lauk- paimdavau ir ištraukdavau. Tikrai nieko baisaus, nepergyvenk mirksiukas.gif Bet va kad pats randas pūliuoja- negerai schmoll.gif Plauk vandenilio peroksidu, nelaikyk atviro, o jei nesusitvarkys- eik pas chirurgą
Atsakyti
Paprastai po bet kokios operacijos siūlų lieka. Man dar gerą mėnesį po išėmimo lindo lauk- paimdavau ir ištraukdavau. Tikrai nieko baisaus, nepergyvenk mirksiukas.gif Bet va kad pats randas pūliuoja- negerai schmoll.gif Plauk vandenilio peroksidu, nelaikyk atviro, o jei nesusitvarkys- eik pas chirurgą
Atsakyti
Šiaip aš pas chirurgą buvau, tai jis sakė, kad čia viskas normos ribose ir pūliavimas turėtų praeit per porą dienų. O kitą dieną kaip tik siūlo galą ir atradau smile.gif Dabar jau lyg viskas tvarkosi, bet panašu, kad ten kur jau ir pačioj pradžioj tvarkingai užgijo, irgi tuoj koks siūlo galas išlįs. Nusipirkau tokio stipraus antiseptiko, kurį ir ligoninėse naudoja, Octenisept, tai pūliavimas iš tiesų praėjo.
O šiaip man su tirpiais siuvo, va todėl ir keista, kad jie lenda.. turbūt tiesiog nespėjo ištirpt, o organizmas bando svetimkūnių atsikratyt.
Dėkui už patarimus! 4u.gif
Atsakyti
Sveikučiai,
Turiu bėdelę - mano vyrui buvo prasidėję baisingi pilvo skausmai, prasikankino 2 valandas (jau, kaip sakoma, vyriskai nebegalejo atlaikyt ir ašaras braukė) ir aš nelaukdama baisesnių skausmo apsireiškimų padarinių iškviečiau greitąją doctor.gif . Ligoninėj paminkė, paėmė kraujo ir paguldė į palatą - tuom viskas baigėsi. Kadangi kitą dieną skausmas atlėgo, tai i mano Brangūjį išvis niekas dėmesio nebekreipė ir trečios dienos rytą išrašė (neatlikę absoliučiai jokių kitų tyrimų). Tai dabar jau girdžiu nusiskundimus, kad jam visdar ten kažkaip nemaloniai maudžia (dabar 2 dienos praėjo, nuo to kai išrašė) ir nežinau kur kreiptis - poliklinikoj irgi nieko turbūt nepasakys - kol nemiršti, tai ir nežiūri huh.gif Patarkit, kaip žinot ar čia tikrai ne koks lėtinis apendicitas (gal kas ka zinot apie leukocitus (nes buvo nustatyta, kad yra 8,5 - berods tai reiskia, kad nevirsija normos)?)
Atsakyti
Sveika. man prieš 2 savaites išoperavo apendicitą. visą dieną labai skaudėjo pilvą , gėriau tabletes nuo skausmo, bet ne labai padėjo, o pavakary pradėjo skaudėti dešinį šoną.Aš galvojau, kad kepenys arba tulzis, bet po kelių valandų suskaudėjo ir apačioje. 22.30 nuvežė į ligoninę, ten paspaudė pilvą ir iškarto nusprendė, kad apendicitas, o val 24 jau operavo. tai manau, kad vis dėlto kai skauda dešinėje pusėje skauda, tai ir būna apendicitas.
Atsakyti
aš su ūminiu 1.5 paros namuose pragulėjau,iš pradžių galvojau maximos salotomis apsinuodijau.Skaudėjo viską-ir skrandį ir žarnas ir inkstus,vėmiau(bet ne š..)v.ž.galvojau paskutinioji,paskui skausmas nusileido į dešinę pilvo apačią.kai pradėjo dar labaiu temperatūra kilti išsikviečiau terapeutę-zaraza net nesiteikė ateiti,nors kviečint pasakiau durų kodą( po kiek laiko radau kortelėje įrašyta,kad buvo ir nieks durų neatidarė), dar vėliau išsikviečiau greitąją.Toji davė nukreipimą ligoninėn.Bet leukocitai(kiek žinau vos ne pagr.rodiklis,rodantis ūmų uždegimą) buvo smarkiai padidėję.O ligoninėje jau greitai ant stalo paguldė(maždaug per valandą),mat jau nei gulėt,nei sėdėt ramiai negalėjau,jausmas toks,kad medinė malka pilve įgrūsta makaluojasi.
jums patarčiau susirasti echoskopijos kabinetą(sumokėsit gal apie 30 lt) ir tegul pasižiūri,kas ten yra.Nes su mūsų poliklinikų daktarais,tai turbūt galą greičiau gausi,nei suras kodėl tau negerai.
O su šlapinimosi reikalais tavo vyrui viskas gerai?nevaro jo?
Atsakyti
nu kaip ir viskas gerai, tik sako, kad kazkoks maudimas toj vietoj (butent desine puse ir kartais stipriau suskausta) - bet nei vemia, nei pykina. Kai tik atveze i ligonine, tai chirurgas pamaiges ir pasake, kad tikriausiai apendicitas, bet po to lyg skausmas atlego, tai vat iki dabar kankinasi. O as vdarbe prisiklausiau visokiu istoriju, kaip buna tas letinis apendicitas, kur po truputuka paskauda, o po to drioksteli smile.gif
o sako, kad echoskopu nesimato apendicito.... tik pagal krauja - o kraujas geras. Gal zinot kokia klinika privacia - nebrangia ir patikima?
Atsakyti
kiek skaičiau,kartai ūminis pereina į lėtinį....o dėl to ,kad nemato nelabai noriu sutikt...vis tiek ir skysčio būna ir vaizdas jo šiek tiek kitoks( na bet čia mano nuomonė,o aš ne daktaras,o tik nebeturinti apendikso motera 4u.gif ).
Kur gyvenat,kuriame mieste
Atsakyti
mes bazuojames Vilniuj. Perskambinau keleta kliniku, tai geriausia pasirode tokia Grybo gatvej, bet ten vien uz pirmine apziura simtine reikia paklot + visi tyrimai pabrangiai... mastau.gif turbut vienaip ar kitaip reikia nedelst, kaip sakoma, ant sveikatos nesutaupysi... smile.gif
Atsakyti
As esu jau be apendicito tongue.gif Man pozymiai buvo tokie: Is pradziu labai vemiau ir skaudejo skrandi, galvojau apsinuodijau visa nakti baisiai skaudejo skrandi ir tik is ryto pradejo mausti desini sona tada nieko nelaukdami teveliai mane nugabeno i klinikas kur per 5 min nustate kad man apendicitas blink.gif O nustate labai paprastu budu : gydytojas ilgai ir kruopsciai maige man pilva ir paskui taip staigiai atleido ir as gerokai pasokau taip ir nustate biggrin.gif Keistas budas bet man buvo veiksmingas thumbup.gif Siaip galiu pasakyt kad man tokie panasus priepuoliai kaip aprase evux kartojos kokius 3 metus kol viena diena uzejo rimtas priepuolis ir prireike operacijos
Atsakyti