Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kt.

Sveikos,
Uzvedziau nauja tema, nes apie vitaminus minima tik kai kur, pasigedau tokios temos. Pasidalinkit patirtimi, kokius vitaminus geriate, koks ju poveikis. Kalbu ne apie vitaminu gerima nestumo metu, o apskritai wink.gif
As galeciau patarti dirbancioms protini darba vitaminus SuperMemorex. Ypac mano smegeninej jie padejo per sesija, poveikis tikrai pasijaute.
Be to, noreciau savo vyriskiui nupirkti vitaminu, gal ka galetumete patarti? g.gif

Atsakyti
As tai kai laikaus dietos,tai visokius papildus vitaminais geriu.Dabar vartoju "Humavit",nu neblogi vitaminai.Dar "Perfektil" labai neblogi ,bent jau man patiko.
Atsakyti
Vyrui Wellman perku. Bet nezinau ar sutapimas, ar siaip - daug spuogu pridygo ant nugaros smile.gif Sako: cia nuo tavo vitaminu dry.gif Bet siaip tai manau kad sutapimas smile.gif
Atsakyti
Ale tie Wellman brangoki berods?.. g.gif
Atsakyti
Nuo vitaminu pilnai gali isberti- gal taip pasireiskia alergija pvz. B grupei. Mano vyras dabar naudoja Super Thera M. Nebrangus ir geri.
Atsakyti
aš irgi vartoju Super Thera M , nes juos laimėjau biggrin.gif (bet dažniausiai pamirštu išgerti doh.gif )
Atsakyti
QUOTE (Scarlett @ 2004 06 22, 08:03)
aš irgi vartoju Super Thera M , nes juos laimėjau  biggrin.gif (bet dažniausiai pamirštu išgerti  doh.gif )

doh.gif doh.gif doh.gif Prisiminiau, as juk irgi juos vartojau. Ir man jie labai patiko. Ir geri ir pliusas, kad nebrangus. As stengiuosi brangiems vitaminas $$$ neleisti,nes manau, kad tu brangiuju vitaminu pakaitalu galima rasti, tik pigesniu wink.gif
O del pamirsimo, tai anskciau irgi pamirsinedavau isgerti, bet su laiku taip ikaliau sau i makaule, kad po kiekvieno valgymo jau automatiskai ranka tiesaisi link ju laugh.gif
Atsakyti
as tai neatrandu tokiu vitaminu, kuriu poveikis butu bent kiek pastebimas. dabar geriu vitakur.
Idomu ar pasijaute kam poveikis brangesniu vitaminu, tokiu kaip imedeen ir t.t.?
Atsakyti
Gal kas vartojate kokius vitaminus ar maisto papildus butent del regejimo stiprinimo?
O kai pamaciau savo namu vaistineleje vyro vitaminus "For aktiv men" vos nesuijuokiau balsu- visa diena prie stalo sedi ir tipo aktiv men laugh.gif
Atsakyti
Daugiau apie imedeen, maisto papildus yra cia
Nerile, as regejimo stiprinimui geriu beta karotina. Nu aisku, jis pasitarnauja ir del idegio rolleyes.gif
Atsakyti
Šiaip vitaminus šeima geria žiemą-pavasarį..Organizmui irgi reikia pailsėti..žalą ir su vitaminais galima toookią padaryti, kad nieko nesinorės..
Aš geriu visada "VITAKUR", vyrui perku "ABC Plus" (pigiai gaunasi, beveik visi vitaminai įeina, ko daugiau norėti..), o dukra "MARSIEČIUS" kramsnoja.
dabar akims man išrašytas spec. papildas gerinti regėjimui, atstatyri akeles po stresinių situacijų, sumažinti neigiamą kompo įtaką ir pan.Atrodfo preparatas lietuviškas "LIUBERINAS", su mėlynių milteliais ir reikiamais antioksidantais..Nieko "blatno", bet jau susigriebiua, jau akims reik padėt..kaina kažkur apie 33 Lt, bet kiek vaistinėje žiūrėjau visi pan. kaina. Akims ieškokite vitaminų su mėlynėmis, nes vien tik beta karotinas ar vit. A nebus taip gerai.
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 06 22, 10:46)
Akims ieškokite vitaminų su mėlynėmis, nes vien tik beta karotinas ar vit. A nebus taip gerai.

rolleyes.gif Nu va, kaip tik prasides uogu sezonas, tai nuvalgysim visas melyniu plantacijas miskuose clap.gif laugh.gif clap.gif
Atsakyti