Įkraunama...
Įkraunama...

Taurage2

nauja tema apie gydytojus ir gimdyma taurageje
Atsakyti
as gimdziau pas Urbanaviciu ir nzn man jo bajeriai patiko. kai siuvo juokavom, kai ilgai siuvo po gimdymo as jam sakau: ka ten taip ilgai siuvat, gelytes gal jau siuvinejat, tai jis sako, viska uzsiusiu, juk sakiai nenori daugiau vaiku, as jam- ne ne dar palikit maza skylute kaku biggrin.gif , jis- sako turiu uzsiuti nes kitaip vyras vaikscios stacias biggrin.gif
man jis labai patiko ateidavo i palata pajuokavom, sako tu tiek daug kalbi biggrin.gif super daktars visa stresa nuima, net parode bajerius su leliuku, kaip jie moka vaikscioti, kaip ji kukulinti rengti
Atsakyti
pirma sena tema damusti reikia tongue.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 02, 11:51)
pirma sena tema damusti reikia tongue.gif

Atsakyti
laba,

jau galim pletoti nauja tema thumbup.gif

tik db susimasciau,tai kaip is tikruju su tais gydytojais? g.gif nu tikrai jei nepamirsiu,sio menesio gale einu pas gine ir paklausti teks g.gif

del kursu,tai jauciu eisiu koki birzely g.gif nes liepa man neiseina-draugai gryzta is uzsienio,planu daug,o ir seip kazkaip visko man liepa susikrove planuose 4u.gif o rugpjuty jau nebenoreisu manau-bus visako galop,manau ilsetis tik noresis g.gif tad tek geguze smile.gif

o tynna-tau tikrai mazia jau liko bigsmile.gif lyty zinai? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 03 kovo 2011 - 10:37
o kazin seimos gydytojas negali parasyti siuntimo echoskopijai pas Urbonaviciu? g.gif

kas liepos vidury turit gimdyti? gal ne as viena bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alegro: 03 kovo 2011 - 13:27
QUOTE(Alegro @ 2011 03 03, 14:27)
o kazin seimos gydytojas negali parasyti siuntimo echoskopijai pas Urbonaviciu? g.gif

kas liepos vidury turit gimdyti? gal ne as viena bigsmile.gif


kiek zinau seimos gydytojas neraso siuntimu pas urbanaviciu echo, nes urbanavicius daro tik gimdos, t.y. tik is moteriskos puses echo. siuntima is gines turetum gauti, jie neduoda, tuomet privaciai 40 lt ir dar gauni nujotraukyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegro @ 2011 03 03, 13:27)
o kazin seimos gydytojas negali parasyti siuntimo echoskopijai pas Urbonaviciu? g.gif

kas liepos vidury turit gimdyti? gal ne as viena bigsmile.gif


jei ri eitu su siuntimu,as neprasysiu gines,nes paskui sakys-va,nepasitiki ir pn smile.gif nueisiu jei nieko nesakiusi-ir jei sirdies neskaudes-ir as suzinosiu ka noriu biggrin.gif o jis daro paprasta echo ar vaginaliny? g.gif cia seip klausimas biggrin.gif

o del gimdymo,tai man jis teoriskai rugsejo 7,bet visiems sakau,vasaros gale ax.gif
`
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 03, 15:36)
jei ri eitu su siuntimu,as neprasysiu gines,nes paskui sakys-va,nepasitiki ir pn smile.gif nueisiu jei nieko nesakiusi-ir jei sirdies neskaudes-ir as suzinosiu ka noriu biggrin.gif o jis daro paprasta echo ar vaginaliny? g.gif cia seip klausimas biggrin.gif

o del gimdymo,tai man jis teoriskai rugsejo 7,bet visiems sakau,vasaros gale ax.gif
`



echo daromas paprastas (per pilvo siena).
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 03, 11:36)
o tynna-tau tikrai mazia jau liko bigsmile.gif lyty zinai? blush2.gif

na tau tai tikrai dar daug laiko... spesi su tais kursais...
Man paskaita apie gimdyma visai patiko... kaip pirmakartei tai labai idomu susipazinti su tuo, kaip ten kas vyksta... sio menesio gale, jei nepagimdysiu anksciau, vel butinai eisiu smile.gif
va man jau paskutines savaiteles biggrin.gif prognozuojama mergaite wub.gif bet 100 % isitikinsiu kai gims biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(TYNNA @ 2011 03 03, 17:19)


man tai tikrai dar daug-bet kai is laimes mirsti wub.gif -tai kiekviena akimirka norisi tik apie nestuke.gif kalbeti blush2.gif

o del prognozes wub.gif tai as irgi esu tokios nuomenoes,jei gydytojas negali pasakyti garantuotai,akd 100proc mergaite ir tik ji,tai geriau nesisvajoti per daug,kad nebutu paskui sokas pamacius mergaite su pimpaliuku lotuliukas.gif o zinau kam yra taip buve unsure.gif ilgai reikejo atsigauti,kai visa laika ruosesi tik mergaitei,rubeliai tiki mergaitiski,ir va bact-bernuzelis smile.gif

del kursu tai galeciau neiti kaip ir-viena karta gimdziua,jau zinau kas kaip biggrin.gif -bet taip gaunasi,kad pas amne to laisvo laiko per daug-tai reikia akzkokiu uzsiemimu 4u.gif

sveikos
Atsakyti
tik va kad pas mus Tauragej galetu buti daugiau visokiu paskaiteliu ir tt... kad ir mokamu ivairiu... butu veiklos daugiau laukiancioms mamytems wink.gif
Atsakyti