Įkraunama...
Įkraunama...

Griežimas dantimis - bruksizmas

Sūnus metinukas turi 6 dantukus. Pastaruoju metu gana dažnai griežia dantimis. Kokios priežastys? Kodėl jis taip elgiasi? Ar tai nepakenks dantukams? Kaip atpratinti vaiką nuo šito? Ar iš viso įmanoma ką nors padaryti, kad jis atprastų griežti dantukais?
Atsakyti
na kiek atsimenutai sakydavo,kad grežia dantimis tie kas turi kirminų g.gif
Atsakyti
QUOTE (dolė @ 2004 06 15, 14:35)
na kiek atsimenutai sakydavo,kad grežia dantimis tie kas turi kirminų g.gif

Vat as suauges zmogus ir tai greziu dantimis ,o dantims tai kenkia,nes nugrauziu priekinius dantukus.Ir jau 5 kartus vaikstau taisytis sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE (dolė @ 2004 06 15, 14:35)
grežia dantimis tie kas turi kirminų g.gif

Nebutinai huh.gif .
Atsakyti
As irgi suauges zmogus smile.gif bet grieziu dantimis nuo mazens.... ir niekas negali pasakyti kodel.... kol buvau maza visi sake, kad turbut turiu kirmeliu (bet neturejau). Gal del sukandimo... juk 2.gif turi tik 6 dantukus ir vaikuciui gal kaip nors nepatogu buti susiciaupus... unsure.gif
Nors tikrai nezinau ar gali taip buti ... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 06 15, 16:35)
Nebutinai huh.gif .

Zinau kad grieza ne tik del kirminu,bet nerviniu pagri sad.gif ndu
Atsakyti
Mano sunus griezia. Kiek klausiau gydydytoju - tai sake jautresni zmones buna, kad griezia dantimis, siule raminanciu pagirdyt. Siule man del to maziau nervuotis. Bet kaip cia nesinervuosi, kai paziurejus pamatai nudilusius dantukus...
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 06 15, 16:54)
Mano sunus griezia. Kiek klausiau gydydytoju - tai sake jautresni zmones buna, kad griezia dantimis, siule raminanciu pagirdyt. Siule man del to maziau nervuotis. Bet kaip cia nesinervuosi, kai paziurejus pamatai nudilusius dantukus...

sad.gif Taip taip ir jokios plombos nebepadeda,tai vat man taip ir yra ,vakar vel gabaliukas danties nuskilo sad.gif sad.gif o pas mane vestuves,tai teks dabar statytitis ,kad vestuviu diena ne atsikelciau be dantu
Atsakyti
QUOTE (Marmiska @ 2004 06 15, 16:58)
kad vestuviu diena ne atsikelciau be dantu

blink.gif ajna sau blink.gif . Pagerk kokios raminancios arbateles nors. Tau pries vestuves itempti nervai - del to gal visa tai paumeja unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 06 15, 17:04)
blink.gif ajna sau blink.gif . Pagerk kokios raminancios arbateles nors. Tau pries vestuves itempti nervai - del to gal visa tai paumeja unsure.gif .

Tai kad jau pries koki pusmeti prasidejo sad.gif Bet cia beda tikrai
Nuejau viena diena susitvarkiau ,net grazu buvo ziureti ,ryte atsikeliau ir vel tas pats sad.gif fear.gif mad.gif vos neapsiverkiau ir taip 4 kartus ,tai vat kol nepadarysiu visus soninius ,tada tik istatysiu ,,ta,,nes jau nervai nebeisnesa
o viska tai reikia padaryti iki liepos 30 dienos g.gif g.gif g.gif
Kaip suspeti ir gauti kur tiek pinigu,kai ju dabar taip reikia blink.gif blink.gif
Atsakyti
Manau, kad teiginys, jog griežia dantimis todėl, kad turi kirminų yra prietaras. Senas senas.

O kaip būna, jei griežiama dantimis nerviniu pagrindu? Kaip suprantu, Marmiskai visa bėda naktį, kai miega. O maniškis tai griežia dieną - namiegodamas. Griežia ir jokiasi. Gal dėl to, kd aš labai jautriai į tą garsą reaguojų - man tai pats nemaloniausiais garsas, koks tik gali būti.

Ir dėl to, kad tai labai kenkia dantukams mane labai nuliūdinot sad.gif . Belieka tikėtis, kad sulaukus daugiau dantukų, ta problema pati išnyks...
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 06 15, 17:54)
Mano sunus griezia.

Kuzia, gal čia vaikų vardas kaltas g.gif laugh.gif ? Gal visi Bernardai griežia dantinis? Reikėtų dar Kriakos pasiteirauti ir ragnez - jei gerai pamenu, jos irgi Bernardus augina.
Atsakyti