Įkraunama...
Įkraunama...

Masažai su roll shaper aparatais

Sveikos 4u.gif Sporto klube buvau gavusi dovanų kuponą liekninamajam stangrinamajam masažui su roll shaper aparatu. Vakar apsilankiau jų salone "Ąžuolyno SEB" arenoj. Jausmas įdomus - pusiau masažas, pusiau treniruotė. Aplinka labai jauki, pati procedūra irgi visai patiko. Parodo ir kaip viską daryt, ir išsamiai papasakoja.

Tai limfodrenažinis masažas, tik viską reikia atlikt pačiai, darant įvairius pratimus prie to aparato. Pasakojo, kad pirmiausia labai naudinga sveikatai - padeda išsivalyt organizmą - , o šalia to padeda pasigražint kūną. Krenta apimtys, stangrėja oda, nyksta celiulitas.

Man, kaip nelabai mėgstančiai prakaituot sporto salėse, toks variantas pasirodė visai priimtinas, tad dabar svarstau, ar užsirašyt abonementui. Pamaniau, gal kurios iš jūsų esat bandžiusios? Ar patiko? Ar pastebėjot rezultatą?
Atsakyti
Gaivinu temą 4u.gif
Galiausiai visgi užsirašiau kursui, šiandien dariausi jau ketvirtą procedūrą (su bandymu penktą). Apimčių kritimas man nelabai aktualu, nes lyg ir viskas gerai šiuo kausimu. Pradėjau labiau dėl sveikatos ir galbūt odos, bendro kūno stangrinimo. Bent jau man tikrai jaučiasi. Pirmiausia atsirado keistai daug energijos. Antra - įpratau gert vandenį. Nebuvo taip, kad jo visai nevartočiau, bet kartais prisimindavau, kartais pamiršdavau. O čia kaip ir sakė - su kiekviena procedūra jo natūraliai ima norėtis, nes vyksta giluminis organizmo valymas. Na, ir pati smagiausia dalis - oda. Tiesą sakant, iš pradžių buvau nusiteikus šiek tiek skeptiškai, nes nemaniau, kad vizualiai kažkas labai stipriai pasikeis. Bet šiandien vakare kritiškai apsižiūrėjau prieš veidrodį ir pasidarė labai smagu. Kūnas lygesnis, skaistesnis, standesnis, formos padailėję, apsilygino celiulitas. Pradėjau tikėtis, kad gal po likusių procedūrų iš vis sulygės bigsmile.gif Tiesa, paklausiau rekomendacijų ir prieš kiekvieną masažą išsitepdavau anticeliulitiniu geliu. Įmasažuoja jį gana stipriai, tai gal naudos ir nuo to kažkiek buvo. Žodžiu, aš patenkinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aletheia: 23 gegužės 2011 - 23:15
as ryt eisiu bandyti si masaza. lauksiu dar atsiliepimu kas jau praejo kursa smile.gif
Atsakyti
Aš 14 valandų kursą turėjau. nežinau, tikrai nėra tokių super wow rezultatų. labai nuoširdžiai ir nuosekliai viską dariau, bet išvada viena stebuklų nebūna... reik sportuot:)
Atsakyti
QUOTE(strong @ 2011 07 20, 09:41)
Aš 14 valandų kursą turėjau. nežinau, tikrai nėra tokių super wow rezultatų. labai nuoširdžiai ir nuosekliai viską dariau, bet išvada viena stebuklų nebūna... reik sportuot:)

Aš padariau lygiai tokią pačią išvadą smile.gif. Sportuoti ir sveikai maitintis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braske: 21 liepos 2011 - 13:59
o as islankiau 19 kartu ir esu labai patenkinta thumbup.gif oda sustangrejo, aplamai pati figura pagrazejo. Cia kiek ir salone aiskino, nuo zmogaus organizmo labai daug kas priklauso.. O kuom ten ne sportas jums?? as po tos valandos is ten iseinu po 5 prakaitu karsta.gif ..ir pilna energijos smile.gif
Atsakyti
ir as esu girdejusi apie juos kas buvo sako tikrai padeda odai ir kainos prieinamos, eisu isbandyti butinai db negaliu nes nestuke.gif o va cia daugiau info apie tai radau :


labukas mergaites. ar negirdejote apie limfodrenažinį aparatini masažą? galiu pasidalinti ispudžiais, atlikau visą kursą limfodrenažinio masažo aparatais "Roll shaper". Lietuvoje jie dabar labai išpopuliarėjo, jau atsidare keli salonai. Esmė tame, jog sukasi bugnas prie kurio reikia darytis pačiai tam tikrus pratimus išmasažuojant visą kūną. Pradėdi masažuoti nuo pėdų ir baigi pečiais. Masažas trunka valandą, pagal limfotokos tekmės kryptį. Šis masažas trigubai stipresnis negu rankinis limfodrenažinis masažas, padėda atsikratyti nereikalingų toksinų, sustangrinti odą, sumažinti apimtis ir kas svarbiausia celiulitą. Aš asmeniškai labai patenkinta rezultatų, odą tapo lygesnė, sumažėjo šlaunų, užpakalio ir pilvo apimtis. Padariau tik 14 masažų ir tikrai džiaugiuosi lieknesnėmis formomis. Rekomenduoju pasidomėti šią naujovę, google surinkite "Roll shaper" ir išmeta daug atsiliepimų, kiek skaičiau moterys yra patenkintos rezultatais. Savijautą irgi super pasidarė, energijos padaugėjo, beje sumažėjo akių pabrinkimai. Tikrai padėda išvalyti organizmą nuo toksinų ir susikaupusių skysčių. Galiu duoti telefoną moters pas kurią aš dariau, labai maloni moteriškė ir kainos pas ją prieinamos, daug mažesnės negu salonuose. Mob. tel. 860613271. Skambinkit išanksto, nes pas ją daug žmonių.
Atsakyti
As maciau merginas su didelemis melynesmis po situ proceduru lotuliukas.gif Is 4 sakiusiuju, kad daresi sita masaza, 1 tikrai buvo patenkinta rezultatais, o kitos dar vis ju laukia.. Nors praejo daugiau nei 10 kartu.
Atsakyti
sveikos

as jau turejus 8 masazus, melyniu nebuvo jokiu tongue.gif po pirmo masazo isejau drebanciom kojom biggrin.gif o vien sportai ir mityba mano manymu odos nesustangrins, ypac po gimdymo kai visa oda strijom nuejus (nors tikrai neturiu virssvorio, o odos sioks toks pertekliukas likes ant pilvo) smile.gif tad po 8 masazu galiu pasakyti kad strijos tikrai blyskesnes pamazejusios, nebe taip matosi, o pas mane ant pilvo tikras zemelapis giliu striju buvo smile.gif ir rezultata mb pastebejes, kad tikrai oda lygesne grazesne 4u.gif lygiai tas pats su slaunu vidine puse, oda pastangrejus, strijos vos matomos...
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 09 16, 14:27)
As maciau merginas su didelemis melynesmis po situ proceduru lotuliukas.gif Is 4 sakiusiuju, kad daresi sita masaza, 1 tikrai buvo patenkinta rezultatais, o kitos dar vis ju laukia.. Nors praejo daugiau nei 10 kartu.

Mėlynių atsiradimas priklauso grynai nuo kiekvieno organizmo 4u.gif Vienos vos prisiliečia ir jau turi mėlynę mirksiukas.gif
Atsakyti
Užsisakiau ir aš šiuos masažus. Esu lieknutė, bet norisi tiesiog išvalyti organizmą, kažin kiek tame tiesios? Taip pat tikiuosi kiek pastangrinti odą, turiu nedaug strijų ir kai kur yra celiulito pėdsakai blush2.gif Kenčiu nuo patinimų, rytais atsikeliu su maišiukais po akimis, dariausi tyrimus, bet nieko nerado. Gal tokio pobūdžio masažai padės...
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2011 10 03, 19:54)
Užsisakiau ir aš šiuos masažus. Esu lieknutė, bet norisi tiesiog išvalyti organizmą, kažin kiek tame tiesios? Taip pat tikiuosi kiek pastangrinti odą, turiu nedaug strijų ir kai kur yra celiulito pėdsakai blush2.gif Kenčiu nuo patinimų, rytais atsikeliu su maišiukais po akimis, dariausi tyrimus, bet nieko nerado. Gal tokio pobūdžio masažai padės...


Manau tikrai pades nuo patinusiu paakiu nes vienas is sutrikusios limfotakos pozymiu yra patine paakiai... o sitie masazai butent ir yra limfa drenaziniai...
Ir siaip mano nuomone sie masazai ne tik ansvoriu besiskundziancioms moterims nes ir lieknoms rekia tureti svaru organizma... tada ior oda lygesne ir standesne ir nuotaika ir energija geresne...
as pati esu itin liekna, bet vaikstau i masazus butent del odos tonuso pagerinimo bei energijos ir nuotaikos pakilimo... Jau buvau 4 kartus - miegas susitvarke, nuotaika geresne ir oda pradejo standeti, ziuresiu kaip toliau seksis smile.gif
Atsakyti