Įkraunama...
Įkraunama...

Slaptažodis kompiuteriui

Padėkit. Vasarai išvažiuoju prie jūros, tad norėčiau kompą palikti saugiai. Nes kol mūsų nėra, lankosi l. daug vyro sūnaus draugelių ir visiems l. rūpi parodyti savo sugebėjimus. Po praeito savaitgalio, įjungusi kompą vos nepažaliavau...
Kaip įvesti slaptažodį visam kompui. Aš kompose neitin graibausi.
Atsakyti
O mane domia kaip ivesti slaptazodi tam tikroje direktorijoje - noriu kad mano atostogu metu niekas nelistu i mano dokumentus. smile.gif
Atsakyti
Ant folderio kuri nori uzdaryti, paspaudi deshiniu peles klavishu, spaudi properties, tenais pasirenki sharing ir uzdedi varnele ant make this folder private. Tada taves paprashys sugalvoti passworda. ir viskas
Atsakyti
Jei nori slaptazodi visam kompiuteriui uzdeti, tada eini i START (ekrano kairej, apacioj), tada i CONTROL PANEL, tada USER ACCOUNTS. Ten, priklausomai nuo to ar jau yra koks account sukurtas ar ne: jei yra, tai eini i CHANGE AN ACCOUNT, jei nera i CREATE A NEW ACCOUNT. Abiem atvejais pamatysi punkta apie slaptazodi. Ten ji ir uzdesi.

Tik sugalvok koki visiskai kvaila, nes protinga tai chebra ir atspeti gali tongue.gif
Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE (PULA @ 2004 06 16, 08:28)
Aš kompose neitin graibausi.

Matau, kad ne tik kompuose, bet ir žodynuose. Būk gerutė, pasikeisk nicką. Nuoširdžiai patariu, nes tikrai nenorėtum išgirsti jo vertimo iš moldavų kalbos wink.gif
Atsakyti
visu pirma tai permazai informacijos yra pateikta. Kokia operacine sistema naudoji ?
Jeigu windows 2000/XP, kokia failu sistema NTFS ar FAT ?
Cia galioja tiek tiem kas nori uzrakinti kompa tiek direktorijas.
Atsakyti
Jo jo, mano vyro sunus irgi megsta palandzioti po nesvankius puslapius smile.gif
Atsakyti
QUOTE (laurechka @ 2004 06 17, 11:09)
visu pirma tai permazai informacijos yra pateikta. Kokia operacine sistema naudoji ?
Jeigu windows 2000/XP, kokia failu sistema NTFS ar FAT ?
Cia galioja tiek tiem kas nori uzrakinti kompa tiek direktorijas.

Vat as irgi noriu uzdaryti viena folder, pas mane yra Windows XP Pro, o failu sist. nezinau - ar NTFS ar FAT. Kaip tai suzinoti? As esu adminas. Kai einu i Properties failo ir i sharing, tai man neleidzia uzdeti varneles ant 'make this folder private'. Kodel? rolleyes.gif Prasau, padekitt!!!!
Atsakyti
Paprasciausias budas uzrakinti kompa ant win2000/XP yra sukurti kievienam vartotojui userius. O paskui kievienas gali uzrakinti savo direktorijas nuo kitu vartotoju, bet tam reikia kad butu NTFS failu sistema. Jei norit suzinoti kokia sitema naudojat enat i My computer ir spaudziat desini peles klavisa ant kieto disko ir properties, atsiradusioj lentelej bus parasyta File system.
Atsakyti
Laurechka, mano yra FAT32 failu sistema. O ar galima ja pasikeisti? Ir man svarbu ne kompa uzrakinti, bet folder, pvz. My received files. Ar galiu uzrakinti su sia failu sistema, ir kaip.

Esu labai dekinga, uz tavo issamius atsakymus ir pagalba. wink.gif
Atsakyti
FAT32 norint uzrakinti atskira direktorija reikia programos kuri ta daro. Paprasciausias budas yra Convertuoti i NTFS ir sukurti kiekvienam vartojui accountus. Tada niekas nelandzios ten kur nereikia ir gales kievienas uzrakinti atkiras direktorijas.
Man tai abydna matyti kai zmones neisnaudoja visu sistemos galimybiu. Cia turbut kaltos pries tai buvusios OS.
Atsakyti
blink.gif blink.gif Jooo.....tu gryna kompiuteriste... wink.gif wink.gif Nelabai supratau nuo ko pradeti. doh.gif doh.gif Siaip kai nusipirkau kompa, tai tu knygu, kurios buvo dezuteje, ne vienos neskaiciau. O gal reiketu, bo nezinau kaip tuos failus perkonvertuoti... g.gif g.gif
Atsakyti