Įkraunama...
Įkraunama...

Nesėkmingi namai, ar taip būna?

Sveikutės 4u.gif
Apie žmones- energijos vampyrus girdėjau, bet ko gero yra ir namų vampyrų..
Atsikraustėm į seną vyro diedukų namą. Iš karto pajutau keistą savijautą- lyg turėčiau temperatūros, visiškai dingo energija. Antras pastebėjimas- prdėjo gesti vienas po kito visi elektros prietaisai, tiek nauji, tiek senesni, bet gerų firmų, kurie dar turėjo ilgai tarnauti. Pradėjom pyktis su vyru, atsirado įtampa. Tada pastebėjau, kad kai tik atsivežu dukrą iš pirmos santuokos- ji visada į antrą-trečią parą suserga. Nors kitur, lygiai tomis pačiomis aplinkybėmis- nesuserga. Kitas pastebėjimas- pradėjo nesisekti su gyvūnais: per metus padvėsė du veisliniai labai mylimi katinai, o grynaveislė kalytė serga jau su trečiais antibiotikais, šuniukai gimė negyvi, gyvieji neišgyveno.
Tame name yra buvę visko: muštynių, skyrybų, apgavysčių, netgi kažkada magijos (dar mokykloje vyras kvailiodavo su juodu siūlu kviesdamas dvasias), ten vyko ir vestuvės su jo pirmąja žmona.. Daug tos sienos sugėrę emocijų, pykčio, nervų..
Todėl klausiu patarimo- kaip tokį namą išvalyti? Ar įmanoma?
Atsakyti
O ar jums būtina ten gyventi? Gal reikėtų išsikeisti į kitą vietą, kada jūs žinot namo istoriją, tai jus labai slegia ta vieta. Nors gal geriau žinoti namo istoriją nei jos nežinoti... g.gif
Atsakyti
Namas prie ežero, gražioje vietoje, tokio ar panašaus sklypo kitur niekaip neįpirktume. Kita vertus, vyras nepripažįsta to, ką aš matau, jaučiu ir išgyvenu- ten jo gimtinė- jis net supyktų, jei aš kažką pradėčiau.. aš net ir tą namo "apvalymą" daryčiau be jo žinios, jis tokių dalykų nesuprastų ir nepateisintų.
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2011 07 05, 22:08)
Namas prie ežero, gražioje vietoje, tokio ar panašaus sklypo kitur niekaip neįpirktume. Kita vertus, vyras nepripažįsta to, ką aš matau, jaučiu ir išgyvenu- ten jo gimtinė- jis net supyktų, jei aš kažką pradėčiau.. aš net ir tą namo "apvalymą" daryčiau be jo žinios, jis tokių dalykų nesuprastų ir nepateisintų.

Mylėkit tuos namus. Ieškokit jų grožio, ne neigiamų ypatybių...
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2011 07 05, 21:08)
vyras nepripažįsta to, ką aš matau, jaučiu ir išgyvenu- ten jo gimtinė- jis net supyktų, jei aš kažką pradėčiau.. aš net ir tą namo "apvalymą" daryčiau be jo žinios, jis tokių dalykų nesuprastų ir nepateisintų.


Nu vyrui gal ir keistoka pasirodytų, jeigu pradėtum jam aiškinti- kaip tave vampyruoja jo diedukų namas. tuo labiau, kad jo gimtinė.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif
Cituoju iš žurnalo:
Teigiama namų energija- sėkmingas gyvenimas.
Ar žinote, kad tiek jūsų energijai, tiek sveikatos būklei įtakos gali turėti aplinka, kurioje gyvenate? Kaip susikurti švarią namų oazę? Štai keletas patarimų, padėsiančių išlaikyti gerą energiją.
Jei namuose susibarėte su artimu žmogumi- uždekite žvakę ir būtinai jo atsiprašykite bent jau mintyse. Nelaikykite pykčio, nes jis tik didina neigiamos energinos lauką aplink jus.
Prisiminkite, kad energiją skleidžia visi namuose esantys daiktai. Neapkraukite būsto daiktais iš antikvarinių parduotuvių, kur galima įsigyti daiktų, skleidžiančių neigiamą energiją.
Nelaikykite namuose nenaudojamų elektros prietaisų. Visi jie skleidžia elektromagnetinį lauką. Nors to nejaučiate,tarp šių bangų gali sutrikti emocinė pusiausvyra.
Svarbu, koks kvapas vyrauja jūsų namuose. Dažnai vėdinkite kambarius. Įvairiose kertelėse prikabinkite vaistinių augalų- tai viena seniausių, patikimiausių priemonių namų energijai išvalyti. Vaistiniai šalavijai valo namų energiją, kvapiosios stumbražolės laimina namus, levandos atneša taiką, pušų šakelės grynina, atnaujina.
Namų energiją labai harmonizuoja pamerktos gyvos gėlės. Matomoje vietoje pastatyta vaza su spalvingomis gėlėmis sustiprins švaros pojūtį, pagyvins gerosios energijos tėkmę 4u.gif
Atsakyti
KAI NAMAI STIPRIAI UŽTERŠTI...
Jei nesijaučiate namuose gerai, dažnai sirguliuojate, tarsi iš nieko kyla barniai, tai jau ženklas, kad reikia išsivalyti būstą nuo energinių teršalų. Namų energija valoma ir po didesnių sukrėtimų, ar nelaimių, po persirgtų sunkių ligų arba tiesiog sezoniškai. Kaip tai padaryti?
Namų energiją valyti pradėkite nuo namų tvarkymo. Geriausia namus tvarkyti per delčią. Sienas, grindis, daiktus kruopščiai nuvalykite sūriu vandeniu, o po to pervalykite skudurėliu, jį dažnai perplaukite po bėgančio vandens srove.
Atidžiai peržiūrėkite visus daiktus- galbūt yra sulūžusių ar nereikalingų? Tokių nelaikykite. Nenaudojamas daiktas pradeda kaupti neigiamą energiją. Būtinai išmeskite visus įskilusius indus. Nelaikykite įskilusių klozetų, kriauklių, vonių.
Atgaivinkite augalus. Dulkės nusėda ant jų- ir augalai gali pasikrauti neigiama energija.
Pereikite per kambarius, skambindama varpeliais, ar tiesiog plodama rankomis.
Visus namo kampus pasmilkykite mėgstamais smilkalais.
Kambarių kampuose padėkite druskos mažose lėkštutėse. Palikite parai, dviems..
Orą padrėkinkite purškikliais su įvairiais eteriniais aliejais.
Namų energiją nuskaidrna kalnų krištolas. Todėl sutvarkę namus, jų kampuose padėkite po gabalėlį šio teigiamai veikiančio akmens. Jis puikiai valo energiją 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Labai jums ačiū, bandysiu kai kuo pasinaudoti. Apie druską aš irgi esu girdėjusi, kad veja piktas dvasias iš namų.
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2011 07 05, 21:08)
Namas prie ežero, gražioje vietoje, tokio ar panašaus sklypo kitur niekaip neįpirktume.


Man kyla dar vienas įtarimas.. g.gif Kad tų namų jums kažkas PAVYDI, negali taip būt? Ar nėra daugiau kokių nors jūsų vyro artimųjų, kurie norėtų ten gyventi, arba pardavus namus pasidalinti pinigėlius? Gal netgi jo pirmoji žmona, jeigu jie turėjo vaikų.. Man čia "veiksmas krypsta"ne į blogą namo aurą, bet į blogus žmogaus palinkėjimus..kažkodėl...
Atsakyti
taip, yra tokių žmonių
Atsakyti
Na tai pati ir atsakėt į savo klausimą.
Atsakyti
Ezoteriniu knygu skyrelyje teko matyti knyga specialiai erdviu valymui. Deja, nepaziurejau nei autoriaus nei pavadinimo, bet kazkaip tiesiogiai ir vadinasi... Manau labai norint knygyne ar bibliotekoje galima rasti : ) Artimiausiu laiku i biblioteka neuzsuksiu, bet veliau tikrai galesiu paziureti. smile.gif
Papildyta:
Ps. paprasciausias budas, kuris nors truputi galetu padeti tai i visus namo kampus padeti nakciai ir palikti druskos dubenelius, o ryte juos ispilti i wc ar kur uzkasti toliau nuo namu (zodziu atsikratyti). Druskyte sugeria neigiama energija smile.gif

Sluokit ir valykit nama su dainom, sviesiom mintim ir ginkit mintis, kad kazkas yra negerai. Mintimis mes kuriam savo tikrove 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 07 liepos 2011 - 11:16