Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

Sena tema cia

Sveiki,
mes planuojame imti busto paskola namui ir jo remontui, Nordeja - remontu neduoda o stai DNB nord - duoda smile.gif paraiskas pateiksime pirmadeni, aisku dar i kokius kelis bankus "uzmesim" taip ar taip sake kad turto vertinimas visiems bankams galioja...
Informuosiu apie rezultatus ir pasiulimus gal kam naudinga bus ax.gif
Atsakyti
paskaiciau sena tema, maciau kad bankai praso darbo uzmokescio pazymu. O esi vaiko auginimo atostogose tai cia jau bankui netinka?
Atsakyti
Kaip suprantu nereikia pazymu jei banke duodate sutikima, dėl duomenų apie Jūsų pajamas gavimo iš SODROS duomenų bazės, o ten jie matys visas jusu pajamas (pasalpas-ismokas)
info apie tai yra nemazai cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavomazylis: 24 liepos 2011 - 20:19
siandien praejau Nordea, Seb, Swed, Snora, DnbNord. Nesuprantu kaip jus cia tokias mazas marzas gaunate?
as aisku dar nesiderejau, tiesiog praejau informacijai ir galvojau ten kur maziausi jau spausiu. Nu bet kad nerealiai skirtumai.
Kalba eina apie 300tukst. ~30m skaiciavo
Swed 3% (visi 3 rodikliai jau cia- marza, tarbankine ir tas ju rizikos) (litams skaiciavo)
Snoras- ten dirbanti boba (kitaip nepavadinsiu), uzverte akis ir pasake, kad jai labai sunku cia skaiciuoti, ir kad geriau skambinti telefu ir tada jau susitarti del laiko su busto vadybininku)
DnbNord (skaiciavo eurams) 3.2%
Seb 5.2% (litams paskolai)
Nordea- nefiksavus 4.13%, fiksavus 4.8%

Tai kaip cia iseina? g.gif
Atsakyti
Elze,

viskas paprasta, juk bendros banko palūkanos susideda iš dviejų komponenčių: banko marzos (individualiai) ir bazinės palūkanų normos, kuri priklauso nuo valiutos (Litai Ar Eurai) ir nuo to , kuriam laikui jas fiksuosime (3-6-12 mėn), tavo atveju paskaičiuota buvo bendra palūkanų norma, geriausiai atrodė DNB: jei imtas perskaičiavimas kas 6 mėn, o bazinė palūkanų norma eurais (6 mėn) šiandien yra 1.831%, tad iš iš čia DNB marža skaičiuojama 3,2% - 1,83% = 1,37% banko marža - lyginti reiktų būtent banko maržą - tai jomis reiktų domėtis, nes bazinė palūkanų norma nekintamas dydis ir visiems bankams vienodas - žinoma, papildomos sąlygos ir svarbu.

Tad štai iš kur tie 1,8 ar 1,7 proc, kalba eina apie MARŽĄ - o jei pavyko gauti 1,37proc, tai jau labai šaunus pasiūlymas, lyginant su 1,7 ar 1,8 proc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markis1234: 27 liepos 2011 - 09:22
markis, aciu. As suprantu is ko susidaro, bet kazkaip man vis atrode, kad vis tiek man labai dideles siulo doh.gif
Nordo skaiciavimai cia ir buvo eurais, perskaiciuojant kas 6 men

Marki, o kur dirbi? (as cia ne i tema aisku, bet itariu su tuo susije). Nu reikia man protingu minciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 27 liepos 2011 - 10:18
QUOTE(Elzė @ 2011 07 27, 11:08)
markis, aciu. As suprantu is ko susidaro, bet kazkaip man vis atrode, kad vis tiek man labai dideles siulo  doh.gif
Nordo skaiciavimai cia ir buvo eurais, perskaiciuojant kas 6 men



Nea, ne dideles, visai geros... aš ir esu padavęs paraiškas į Seb, Nordea ir DNB - tegul siūlo kas ką geriausiai. Kol kas DNB užsiminė, kad tikrai 1,44proc pasiūlyti galės (su 6 mėn)... bet čia tik preliminariai... kol kas dar tik laukiu oficialių pasiūlymų.

O litais tai visai neapsimoka imti... bazinės palūkanos labai aukštos ir plius dar nestabilios - eurais patraukliausia šiandien dienai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markis1234: 27 liepos 2011 - 10:19
man tai Swed'e labai jau aiskino kaip gerai imti litais. Aisku bankui tai gerai, o man g.gif Priminiau apie lituiki 11 pakilima. Nors aisku cia niekas niekur neapdraustas.

O paraiskas pildet su jau tais kur leidziu prie Sodros jungtis? As tai taip preliminariai praejau visus (tik Danske vakar kazkaip buvau pamirsus). Galvoju tuose kur bus palankiausi jau uzpildyti.

o kokiai sumai jus teikia paraiska? ir kokius % siule bankai?
Atsakyti
Ką čia ir galvoti - pasidarėme buto vertinimą, užpildėme visas paraiškas (sutikimas SODROS), bankai atsišvietė, - tegul knaisiojasi ir skaičiuoja kur jiems reikia - kai gausiu jų finalinį pasiūlymą, tai ir palyginsiu tarpusavyje. -

O tai ką siūlo kol kas nieko nežinau, juk minėjau, kad oficialiai niekas nepateikta, o ką šneka vadybininkės bankuose reikia mažiau klausyti - tegul pateikia konkrečius pasiūlymus ir sąlygas, o va tada galima rinktis.

Suma 238 tūkst. - 6 mėn. perskaičiavimas smile.gif

Atsakyti
kietai tu cia smile.gif Einu ir as dabar taip padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 07 27, 11:34)
kietai tu cia smile.gif Einu ir as dabar taip padaryti.



Labai gerai - ir dar reiktų paminėti kiekvienam iš bankų, kad būtinai kreipsiesi į kitą banką ir rinksiesi patraukliausią pasiūlymą - tegul draskosi smile.gif

Nėra ką su tais bankais žaisti, kai pradeda man SEB pasakoti, kad Nordea mažai bankomatų turi, tai juokas ima... lyg man visų svarbiausia bankomatai smile.gif - svarbiausią yra mėnesio įmoka ir dar... SEB siūlė draudimą, bet jis toks nepalankus klientui, kad vėl reiktų pasvarstyti ar verta.

Reikia atvirai kalbėtis su Bankais ir tiek - konkrečiai smile.gif - ir laimėjimas, Elze, neišvengiamas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markis1234: 27 liepos 2011 - 10:40
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 27, 12:18)
Nea, ne dideles, visai geros... aš ir esu padavęs paraiškas į Seb, Nordea ir DNB - tegul siūlo kas ką geriausiai. Kol kas DNB užsiminė, kad tikrai 1,44proc pasiūlyti galės (su 6 mėn)... bet čia tik preliminariai... kol kas dar tik laukiu oficialių pasiūlymų.

O litais tai visai neapsimoka imti... bazinės palūkanos labai aukštos ir plius dar nestabilios - eurais patraukliausia šiandien dienai.

O vat su situo tai nesutikciau-bendros palukanos litais gaunasi siek tiek mazesnes nei eurais, o be to EUROBOR dabar sparciau kyla... Dabar imant litais mums imoka nefiksuojant palukanu gaunasi preliminariai ant 100 lt mazesne nei eurais... Be to paskaiciuokit dar valiutos keitimo kastus tiek kai suteikia kredita, tiek ji grazinant kas menesi 4u.gif
Aisku, negeru dalyku buvo su litais imtomis paskolomis pries keleta metu, bet paskola imant niekad nuo nieko negali apsidrausti, o siuo metu manau litais kreditai palankesni smile.gif
Atsakyti