Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

sakykit ,mergaites,man kaimietei ,nusipirkusiai kompa,ar jis kazkaip valomas.NU zaidziu ,zaidziu,eksperimentuoju wink.gif taip sakant mokinuosi,o kaip visa nereikalinga informacija istrinti.Apie siuksliu deze tai zinau,ar to pakanka,kazkur girdejau kad karta i men. reikia kazkaip pravalyti kietaji diska.Ir kaip suprasti kad kompas perkrautas.Labai dekui is anksto smile.gif tiesa gal kas zinot adresa tokiems pirmokams kompiuteristams.
Atsakyti
QUOTE (amrisa @ 2004 06 20, 00:38)
sakykit ,mergaites,man kaimietei ,nusipirkusiai kompa,ar jis kazkaip valomas.NU zaidziu ,zaidziu,eksperimentuoju wink.gif taip sakant mokinuosi,o kaip visa nereikalinga informacija istrinti.Apie siuksliu deze tai zinau,ar to pakanka,kazkur girdejau kad karta i men. reikia kazkaip pravalyti kietaji diska.Ir kaip suprasti kad kompas perkrautas.Labai dekui is anksto smile.gif tiesa gal kas zinot adresa tokiems pirmokams kompiuteristams.

manau, kad visus darbus kas susiję su diskų ar kokiu kitu rimtesniu "valymu" turi atlikt meistras, aš pati nagų niekur nekišu, paskambinu, ateina ir sutvarko thumbup.gif
Atsakyti
cia ta prasme meistras Lietuvoj
Papildyta @ [mergetime]1087744353[/mergetime]
nes as tai ne LIetuvoj gyvenu,net neisivaizduoju pas ka cia galima butu kreiptis g.gif
Atsakyti
amrisa, turbut pati supranti, kad instaliuotas programas reik isinstalinti (kai jau jomis nori nusikratyti biggrin.gif), o ne mesti i siukslyna. Taip pravalomi registrai rolleyes.gif

As kartais dar pervarau "cheking error", "defragmentation". Ir pagal mane greiciau pradeda diskas veikti biggrin.gif
Atsakyti
ir visada pratrink c diske cookies...ir per conttrol panel-performance and maintenance-free up space on your hard disk, tada temporary files istrini visus...
Atsakyti
jo ad-aware tai turiu,rodo kad kaska suranda,bet kompo darbas nepagreiteja,pabandysiu dabar su tais cookies.
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 06 20, 20:43)
ir visada pratrink c diske cookies...ir per conttrol panel-performance and maintenance-free up space on your hard disk, tada temporary files istrini visus...

ar po control panel turiu atidaryti ''performance''. As nerandu unsure.gif gal galima smulkiau.Jei kas pas mane windows XP home edition. smile.gif
Atsakyti
as valau su ad-ware ir nortonu g.gif
Atsakyti
Kartą per mėnesį defragmentuoju ompą, nes geriau susidėlioja visokie failai, nebūna išsimėtę po kompą. Reikia eiti Start Programs Accessories Systems Tools Disk defragmeter. O tada ten jau viskas aišku. Ir kartą per mėnesį paleodžiu Ad aware programą.
Atsakyti
aciu,PUPA, thumbup.gif oho kokia betvarke buvo pries defragmeter.NU o gal dar kas zinot kokiu geru dalykeliu ka kompiuteriui naudinga periodiskai atlikti umn.gif
Atsakyti
programu perinstaliavima
Atsakyti
Kadangi ilgai nedefragmentavai, tai daryk kas dvi savaites (vieną mėnesį). Po to gali kartą per mėnesį. MAn pirmą kartą defragmentavo labai labai ilgai. Dabar periodiškai paleidžiu, tai ir kompas geriau veikia, ir viskas gražiai susidėlioja.
Atsakyti