Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

Kas planuojate vykti šią vasarą?
Atsakyti
As! cool.gif

P.S Jeigu yra zmogeliuku, kurie galetu priimti i draugija viena berniuka ar neturi su kuo vaziuoti (tokie kaip as biggrin.gif) brukstelkit i privata. Vis smagiau su tautieciais bus uz tolimojo atlanto thumbup.gif
Atsakyti
mes dviese su draugu varom ,gal ir prigriebtume jeigu i tapacia puse ,bet manau dar anksti apie tai kalbeti ,nes niekas nezino kur dirbs ir t.t..

kaip manot apsimoka eiti jau registruotis uz 470$ , gal veliau ir pigiau bus ar tik brangs ? kaip praeitais metais kazin buvo?
Atsakyti
QUOTE(nemnemnem @ 2011 09 20, 22:10)
mes dviese su draugu varom ,gal ir prigriebtume jeigu i tapacia puse ,bet manau dar anksti apie tai kalbeti ,nes niekas nezino kur dirbs ir t.t..

kaip manot apsimoka eiti jau registruotis uz 470$ , gal veliau ir pigiau bus ar tik brangs ? kaip praeitais metais kazin buvo?

veliau tik brangsta wink.gif
Atsakyti
Jei gerai prisimenu, pernai metais rugseji buvo daug pigiau. Gal kokie 290 dol. Paskui brango. Aišku, vėliau bus tik brangiau, todėl jei esat tikrai apsisprendę važiuoti, galit eit jau dabar.

Ech, kaip aš jums pavydžiu. Pati ką tik grįžau iš JAV ir jau pasiilgau ten būti. Darbas, kelionės - viskas buvo nuostabi patirtis. Deja, negalėsiu kitais metais važiuoti, nes baigiu studijas. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranoia: 21 rugsėjo 2011 - 08:02
na taip logiskai mastant, veliau turetu tik brangti. bet as kazkur nugirdau tokia nepatvirtinta informacija ,kad lyg praeitais metais po nauju metu buvo dar pigiau ,negu rugseji-spali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nemnemnem @ 2011 09 21, 11:56)
na taip logiskai mastant, veliau turetu tik brangti. bet as kazkur nugirdau tokia nepatvirtinta informacija ,kad lyg praeitais metais po nauju metu buvo dar pigiau ,negu rugseji-spali  smile.gif


As praeitais metais registravaus Spalio menesi tai 290 doleriu buvo, o po to kiekviena menesi po koki 50$ brangdavo. Tai manau dar turetu nukrist kaina, tie 490$ turetu islikt iki pat nauju metu, nu bent jau cia mano nuomone, atsimenant kas buvo is praietu metu smile.gif
Atsakyti
Aš tai nieko tokio neprisimenu, kad metų eigoj būtų kaina pakilus, o paskui vėl nukritus.
Beje, prieš du metus tokia pati kaina buvo. Matyt, pamatė, kad neapsimoka taip papigiai išleisti. Plius, daug kas savo darbus susiranda, nes Amerikoj taisosi ekonominė situacija, todėl jie praranda daug pinigų.
Atsakyti
Sveiki, ir as planuoju sia vasara su drauge keliaut mirksiukas.gif galvojam is pradziu megint pacios darbo ieskotis, na o jei nesiseks tada moket visa suma. Gal jau yra uzsiregistravusiu pokalbiui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 09 21, 15:11)
Aš tai nieko tokio neprisimenu, kad metų eigoj būtų kaina pakilus, o paskui vėl nukritus.
Beje, prieš du metus tokia pati kaina buvo. Matyt, pamatė, kad neapsimoka taip papigiai išleisti. Plius, daug kas savo darbus susiranda, nes Amerikoj taisosi ekonominė situacija, todėl jie praranda daug pinigų.



Na aš nežinau, kur Jav taisosi sitaucija ekonominė.... bent mano darbovietėje tai labai labai ryškiai buvo jaučiama, kad amerikonai nenusiteikę leisti pinigų lyginant su praeitais metais.

Aš pamenu prieš Kalėdas kažkaip tikrai buvo papigimas, bet ne pigiau nei rugsėjį.
Atsakyti
tie keli šimtai dolerių tikrai didaus skirtumo nesudaro, kadangi užsidirbsit tūkstančiais ar daugiau.
Atsakyti
bent as dideliu uzdarbiu nesitikiu , kad gauti 10$/h bus labai gerai smile.gif ir tas mokestis gan didelis mano galva ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemnemnem: 22 rugsėjo 2011 - 20:21