Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios

user posted image

I tema
II tema
III tema
IV tema
V tema
VI tema
VII tema
VIII tema
IX tema
X tema
XI tema
XII tema
XIII tema
XIV tema


Kremo gaminimo pradžiamokslis 

Gamyba su:
* emulsiniu vašku (kremų, pienelių, losjonų)
* bičių vašku (kremų, lūpų balzamų)
* BMTS (kremų, losjonų, plaukų serumų/kondiconierių)
Gelio gamyba

Receptai, idėjos:
Mūsų Palominos blog’as flirt.gif
Bryylos blog'as
Alioniuko blog'as
Mūsų blog'as kurį pačios pildom, pakvietimo prašyti Cosette
Love-eco blog’as
Aroma-zone receptai
Pati sau receptai
Dar šiek tiek receptų
makeyourcosmetics
makingcosmetics

Priemones kosmetikos gamybai perkame Lietuvoje:
AromaNatural (AN)
Kvapų Namai (KN)
Sveiki Produktai (SP)
Love-eco
Gyvoji kosmetika
Eko-jums
Dvi širdys
Ekolinija
Įvairių parduotuvių sąrašas

Siunčiamės iš užsienio:
Aroma-Zone (AZ)
Materia aromatica
Akoma
Akamuti
NB! Nesuklyskim pavadindamos:
Kremas - vandens ir aliejaus fazę turintis gaminys, sujungiamas emulsikliais ar emulsinių savybių turinčiais sviestais.
Sviestų ir aliejų mišinys - be vandens fazės gaminys, kurio konsistencija gali būti nuo sviestinės iki kreminės.
Aliejų mišinys - skystas gaminys, pagamintas tik iš bazinių ir eterinių aliejų.
Atsakyti
Ačiū notworthy.gif Labai laukiau gathering.gif
Gražiai pradžiai – vienas laimikis, knyga apie parfumeriją(nemokama):
http://www.gutenberg...8-h/16378-h.htm
Dar atkapsčiau, kad kofeinas gali padėti išvengti odos vėžio, pasirodo, koks geras daiktas gali būt... Perdozuot kaip ir visko negalima, bet drąsiau dėsiu į kasdienes priemones. Jei skaitot angliškai, ten yra dar daug įdomių nuorodų, ypač tėvams, t.p. apie pramoninių odos drėkiklių žalą ir kovai su akne skirtuose produktuose esantį kenkmingą, labai kancerogenišką benzoyl peroxide. AHA rūgštys irgi skatina žnypliuotį augti net be UV poveikio.:“chemicals such as salicylic acid, alpha hydroxy acid and other chemical exfoliants have been shown to increase skin cancer risk. Benzoyl peroxide, a common ingredient in most over-the-counter acne preparations is clearly stated by scientists as a "tumor promoter" and has the ability to cause skin cancer without exposureUVlight.
http://www.associate..._pg2.html?cat=5

wub.gif Labai vertingas puslapis, daug informacijos apie EA, kai kur ji kitokia negu pateikia pardavėjai. Čia radau kad benzoinas pavojingas, apie klaidinančius internetinius medicininius teiginius(aromaterapinius) ir dar daug įvairių įdomybių, peržvelkit visą meniu kairėje, čia daugiau info negu Aromaterapija nuo A iki Z
http://www.aromamedi...lesarchive.html
4u.gif O čia dar vienas puslapis su labai daug info apie eterinius aliejus, naudojimą, saugumą, pagal įvairias paskirtis – vyrams, moterims, vasarai-žiemai, receptai. Yra kenksmingų EA sąrašas, daug ko yra, tik pasivartykit. T.p. sąrašas patikimų (jų vertinimu) EA pardavėjų amerikoje:
http://www.aromaweb....pyretailers.asp, http://www.aromaweb....ils/default.asp
thumbup.gif
4u.gif Ir pabaigai – radau rožių otui gerą akciją, gal kam įdomu, 10ml pigiai gaunasi, kokybės deja nežinau:
http://silkyscents.c...se_otto.htm#Top
4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir visai pabaigai - pasiskaičiau apie seborėjinį dermatitą. Headandshouldersas naudoja cinko propionatą grybeliui naikinti, tai jei gamint vis dėlto šampūną iš pačių švelniausių gliukosidų, gal naudot cinko oksidą arba skystą cinką(cinko sulfatas)? Jis mažina pleiskanojimą, žvynelinei naudoju. Ir jei pritart grybelio versijai, tada žiūrėt kas jį gali padėt kontroliuoti. Dėl EA tylėjau, nes bijau patarinėt kad nepakenkčiau. Bet gal veiktų koks BactiPuras(sebumo reguliatorius taip pat)? Odą ramina bisabololas, jis ne EA, ir alantoinas, o inulinas turėtų padėt palaikyt normalią odos mikroflorą kaip kosmetinis probiotikas. Bet pritariu Nataliunciko nuomonei, kad su EA ir šiaip viskuo turint dermatitinę odelę reikia elgtis ypač atsargiai. Iš aliejų siūlyčiau pasidomėt ir atsargiai pabandyt garsųjį smirduką Neem, teigia kad veiksmingas prieš grybelius, o kaip yra realiai-nepabandęs nežinosi, negaliu ant savęs nes neturiu pleiskanų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 09 26, 11:53)
Dabar dėl šampūno, prie dermatito kietas šampūnas netinka, reikia daryt švelnesnius, kad bent kiek apramint, naudokit kaukės iš sviesto(kokoso, sviestmedžio...), ir su EA reikia atsargiai, negalima iškarto daug maišyt, įvedinėkit po keletą, kad matytųsi ar tinka, ar priima jūsų odą jį


Manau, kad vienom tinka kitom ne, zinau atveji, kai tinkamai surinkti priedai i kieta sampuna puikiai padejo nuo sunkiai valdomo dermatito 4u.gif

Agne/Ramute, nu ir skaitymo uzrodet biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witulee: 26 rugsėjo 2011 - 23:21
QUOTE(witulee @ 2011 09 27, 00:17)
Manau, kad vienom tinka kitom ne, zinau atveji, kai tinkamai surinkti priedai i kieta sampuna puikiai padejo nuo sunkiai valdomo dermatito  4u.gif

as ne apie dermatitus, bet apie kieta sampuna pasisakysiu.. mano pirmasis gamintas sampunas man labai tiko ir patiko, galvos odos neniezejo ir t.t., o kita kai pasidariau, sudeti keiciau (keiciau aliejus ir pagerinimu (ingredientu) kiekius bei papildomai dar sio to idejau), pagal sudeti turetu buti antrasis sampunas turtingesnismir pan., bet va nuo sio mano galva niezti, tai net nenaudoju visai dabar kieto sampuno.. Dar galvojau, kad gal cia jau oda palaipsniui isidirgino ir pan., bet patikrinau.. pakaitaliojau tuos du sampunus ir pamaciau, kad vienas dirgina mano galvos oda, o kitas ne..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 09 27, 08:21)
as ne apie dermatitus, bet apie kieta sampuna pasisakysiu.. mano pirmasis gamintas sampunas man labai tiko ir patiko, galvos odos neniezejo ir t.t., o kita kai pasidariau, sudeti keiciau (keiciau aliejus ir pagerinimu (ingredientu) kiekius bei papildomai dar sio to idejau), pagal sudeti turetu buti antrasis sampunas turtingesnismir pan., bet va nuo sio mano galva niezti, tai net nenaudoju visai dabar kieto sampuno.. Dar galvojau, kad gal cia jau oda palaipsniui isidirgino ir pan., bet patikrinau.. pakaitaliojau tuos du sampunus ir pamaciau, kad vienas dirgina mano galvos oda, o kitas ne..


Mano patirtis panasi, turtingesne sudetimi sampunas man netiko, nieztejo galvos oda, plaukai sausejo ir velesi. Man pasiteisino sampune, kuo maziau priedu tuo geriau smile.gif Ir isitikinau, kad visiskai netinkamas man SCI.
Atsakyti
gaila, neturiu dabar po ranka to lapo, kur viska smulkiai susirasiau del seborejos galvoj 4u.gif bet is atminties - aliejus ypac tinkamas jojobos 4u.gif eteriniai: ypac bergamociu, levandu, arbatmedzio, dar rozmarinu, ciobreliu, salaviju, kedru (atlasinio) 4u.gif
dar tinkama prie to: ea: german ramuneliu, geranium, citrinu, morku seklu, frankincesiu. aliejai - medetku istrauka, avokadu, agurkles, neem, nakvisu, ersketuogiu, jonazoles, spanguoliu kauliuku.
ir dar labai tinkamas -tik nezinau tiksliai lietuviskai -tai rasua angliskai 4u.gif liquid colloidal silver 4u.gif
Atsakyti
sveikos, vis dar renku informacija apie kosmetikos gamyba, jau tiekj visko noriu prisigaminti bet vis dar baisu tai dar vis tik skaitineju,iskilo tokie klausimai:
1. kas yra tas GSE?
2. gaminnat lengvos teksturos kremus kiek proc turi buti apiejines fazes ir vandenines?

Papildyta:
gal kas galite parasyti gera kremo recepta vyresnio amziaus odai nuo rauksliu, aciu
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 09 27, 00:17)
Manau, kad vienom tinka kitom ne, zinau atveji, kai tinkamai surinkti priedai i kieta sampuna puikiai padejo nuo sunkiai valdomo dermatito  4u.gif

Agne/Ramute, nu ir skaitymo uzrodet  biggrin.gif  4u.gif

Taaaaip, skaitymo užrodė. Norėčiau ir aš paskaityti, bet man labiau patinka pasiskaitymai rusų kalba ax.gif Liksiu nepaskaičius. schmoll.gif
Atsakyti
biggrin.gif Man taip pat rusų lengviau, bet anglų kalbos žinias tobulinu, irgi ne pro šalį, iškart dviejų dalykų mokaus...
Patinka įvairūs priedai, bet po mažai ar labai mažai, tikiu kad jei veikia, tai veikia ir labai mažas kiekis, o jei neveikia, tai kam rizikuot suerzint odą... Man kažkaip irgi kietas šampūnas be SCI labiau patiko,nors lyg ir švelnesnis turėjo būt su juo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 09 27, 12:44)
biggrin.gif  Man taip pat rusų lengviau, bet anglų kalbos žinias tobulinu, irgi ne pro šalį, iškart dviejų dalykų mokaus...
Patinka įvairūs priedai, bet po mažai ar labai mažai, tikiu kad jei veikia, tai veikia ir labai mažas kiekis, o jei neveikia, tai kam rizikuot suerzint odą... Man kažkaip irgi kietas šampūnas be SCI labiau patiko,nors lyg ir švelnesnis turėjo būt su juo. g.gif

O aš šampūno niekaip neprisiruošiu pasigaminti, nors turiu bazę iš An ir riebumo atstatytoją. Ką galvojate apie AROMATICA rožių EA ? Gaunasi pigiau , nei tas bulgariškas.
Atsakyti
Nikofija, įmesk nuorodą ar tiksliai kurioj pard., nerandu, jei materiaaromatica, tai ten brangiau, ten 1ml 20 svarų, ar kitur žiūri? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 09 27, 12:59)
Nikofija, įmesk nuorodą ar tiksliai kurioj pard., nerandu, jei materiaaromatica, tai ten brangiau, ten 1ml 20 svarų, ar kitur žiūri? 4u.gif

http://www.neriba.lt...scena-5-ml.html
Aš tai perku tiesiog parduotuvėje(ne internetinėje). Kainuoja 65 lt
Atsakyti