Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

Laba,
Galvoju ko gi mums nepasidalinus juokingais veiksmais ar šiaip nutikimais prieš gimdymą ar gimdant. Kartais tuo metu atrodo kažkoks siaubas, o po metų kitų tik pasijuoki iš savo ar kitų elgesio.
Atsakyti
Gimdžiau prieš 2 metus. Iki šiol prisiminus vieną vaizdelį, nusišypsau. Buvau gimdykloje. Sąrėmiai jau labai dažni. Sėdžiu ant basono,kad greičiau atsidarytų gimdos kaklelis. Retkarčiais suaimanuoju. Priešais mane puslankiu sustoję: akušerė, gydytojas, sanitarė. Šalia vyras. Visi tyli ir į mane žiūri. Pasižiūriu į juos ir viduje toks juokas užeina lotuliukas.gif ... Jei būčiau turėjusi jėgų, turbūt būčiau garsiai nusijuokusi. "Gerai" atrodžiau. Bet tuomet man viskas buvo dzin.
Atsakyti
Manęs po viso "kaifo", vyras paklausė ar gali kuo man padėt, o aš sakau- paglostyk, jis pradėjo glostyt, sakau- nu neglostyk!! Ot kažkodėl man taip susišvietė. Čia įtakos , matyt, turėjo ir tai, kad buvau užmigdyta per operaciją, tai gydytojai įspėjo vyrą kad kurį laiką būsiu truputį...kaip čia pasakius...ku-kū biggrin.gif
Atsakyti
o as savo vyra per pirma gimdyma,kai jis salia stovejo "patarinejo" vis-"stumk,na..na..tu gali.." neistveriau...pasiunciau kur toliausiai, nes man tik trukde savo patarimais,bandziau susikaupt ir tuo metu tikrai nemeile vyrui jauciau lotuliukas.gif matesi iskarto isizeide,bet vaikui gimus pamirso irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 22 kovo 2006 - 19:50
Aha, man vyras irgi labai protingai umn.gif patarinejo kaip kviepuoti reikia, tai kai tarp saremiu turejau sveikatos kalbeti, tai isrekiau, kad kai pats gimdysi, tai galesi kvepuoti kaip tau patinka blink.gif
Atsakyti
O aš gimdžiau be vyro, tai ką beliko pasiųst- gydytoją pasiunčiau ax.gif blush2.gif Nors ji buvo tokia faina, ir tikrai už mane daugiau ten stengėsi... o aš dar atsikalbinėjau g.gif Paskui jau "sparniukai" nuo didelių skausmų nusileido ir paprašiau kokių nors gal vaistukų.... Sako- niu kokie jau vaistukai, jau beveik gatava...
Atsakyti
O aš gimdydama pabariau gydytoją su akušere, kad jos pykstasi. Man susišvietė, kad jos tarpusavy barasi. doh.gif Aiškintoja didžioji
Vėliau vyras sakė, kad nesipyko jos visai
Atsakyti
Kai jau pradėjau gimdyti, t.y. stumti, gydytojas sako: stok dabar nestumk, o man nežinau kas užėjo, sakau "klausau ponas daktare", paskui jis sako, ateina sąrėmis, pasiruošk stumt, aš vėl sakau "klausau ponas daktare". Paskui vėl sako nestumk, aš vėl kaip sugedus plokštelė "klusau ponas daktare" Jeigu rimtai, tai aš nežinau kas man buvo užėję, kodėl aš taip sakiau. Daktaras pagalvojo kad aš juokauju ir sako: oho tu dar turi jėgų juokaut. Pasirodo aš tuo metu nei jėgų nei protelio jau nebeturėjau. Beje šitų savo malonių frazių nelabai prisimenu. Kitą dieną pats daktaras juokėsi, kad nekiekviena gimdyvė per gimdymą jį ponu vadina ir tokia paklusni būna, , paskui dar vyro klausiau ar tikrai taip buvo.
Atsakyti
O aš iš gimdymo beveik nieko neprisimenu tik nuotrupas doh.gif
Atsimenu kai tais trumpais momentaos kai saremiu nebuvo svajodavau kad noriu balandėliu lotuliukas.gif
Ir dar kažkodėl man atrodė kad tas aparatas kur matuoja vaikelio širdies dužius man pilva bado,tai po ilgu derybu kažkaip sugebėjau išsireikalaut,kad ji man nuimtu. Aišku kai ji nueme man vistiek pila badė lotuliukas.gif
Dar per narkoze jaučiu čiudus krėčiau,nes seselės poto labai jau kryzendavau kai jas p[akviezdavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2006 03 22, 20:50)
Aha, man vyras irgi labai protingai umn.gif  patarinejo kaip kviepuoti reikia, tai kai tarp saremiu turejau sveikatos kalbeti, tai isrekiau, kad kai pats gimdysi, tai galesi kvepuoti kaip tau patinka blink.gif


lotuliukas.gif o ka jis atsake hihihi.gif

ispyriau gydytojui i veida doh.gif na as taip klusniai vykdziau visus jo nurodymus, tai kai pasake stuumk, taip stumiau, kad koja isslydo ir tiesiai i veida doh.gif blush2.gif ale su samone buvau, dar atsiprasiau, o jis juokiasi, kad gimdyk, o ne atsiprasinek cia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 03 27, 07:45)
Kai jau pradėjau gimdyti, t.y. stumti, gydytojas sako: stok dabar nestumk, o man nežinau kas užėjo, sakau "klausau ponas daktare", paskui jis sako, ateina sąrėmis, pasiruošk stumt, aš vėl sakau "klausau ponas daktare". Paskui vėl sako nestumk, aš vėl kaip sugedus plokštelė "klusau ponas daktare" Jeigu rimtai, tai aš nežinau kas man buvo užėję, kodėl aš taip sakiau. Daktaras pagalvojo kad aš juokauju ir sako: oho tu dar turi jėgų juokaut. Pasirodo aš tuo metu nei jėgų nei protelio jau nebeturėjau. Beje šitų savo malonių frazių nelabai prisimenu. Kitą dieną pats daktaras juokėsi, kad nekiekviena gimdyvė per gimdymą jį ponu vadina ir tokia paklusni būna, , paskui dar vyro klausiau ar tikrai taip buvo.

nu skaniai pasijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 03 27, 10:45)
Kai jau pradėjau gimdyti, t.y. stumti, gydytojas sako: stok dabar nestumk, o man nežinau kas užėjo, sakau "klausau ponas daktare", paskui jis sako, ateina sąrėmis, pasiruošk stumt, aš vėl sakau "klausau ponas daktare". Paskui vėl sako nestumk, aš vėl kaip sugedus plokštelė "klusau ponas daktare" Jeigu rimtai, tai aš nežinau kas man buvo užėję, kodėl aš taip sakiau. Daktaras pagalvojo kad aš juokauju ir sako: oho tu dar turi jėgų juokaut. Pasirodo aš tuo metu nei jėgų nei protelio jau nebeturėjau. Beje šitų savo malonių frazių nelabai prisimenu. Kitą dieną pats daktaras juokėsi, kad nekiekviena gimdyvė per gimdymą jį ponu vadina ir tokia paklusni būna, , paskui dar vyro klausiau ar tikrai taip buvo.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif , vos nuo kedes nenudribau skaitydama, gimdanti moteriske (poza atitinkama) istena- klausau ponas daktare....
Atsakyti