Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų ir aprašymų (III)

user posted image

TOLIAU DRAUGIŠKAI PADEDAME VIENA KITAI SCHEMŲ BEI APRAŠYMŲ PAIEŠKOSE

Ankstesnė tema

user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kažkuri mamytė nėrė tokį sijonuką kažkada.Tik va schema tai padidinus nesimato praktiškai... verysad.gif Gal kuri turit aiškesnę?...Foto skolinta ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2011 10 13, 11:02)
Labas rytas 4u.gif
Kažkuri mamytė nėrė tokį sijonuką kažkada.Tik va schema tai padidinus nesimato praktiškai... verysad.gif Gal kuri turit aiškesnę?...Foto skolinta ax.gif

tą schemą kur turi pabandyk įdėti į googlės vaizdus,manau suras didesnę g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2011 10 13, 10:06)
tą schemą kur turi pabandyk įdėti į googlės vaizdus,manau suras didesnę  g.gif  mirksiukas.gif


Va tep....Ale kad aš to nedarius ir net neįsivaizduoju kaip tai daroma g.gif verysad.gif

Jau susigaudžiau kas kaip bigsmile.gif ,bandysiu .AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarskaliukas: 13 spalio 2011 - 10:22
Mergaitės, ieškau šikšnosparninio megztinio aprašymo. Buvo kažkokiam, man rods, lietuviškam žurnaliuky juodas toks. Niu, ir niekur neberandu doh.gif Man reiktų bent iškarpos ax.gif
Atsakyti
Gal galit man pasakyt g.gif kt temoj radau Žaibo Makvyno schema, o tam reikia 70 akiu. Noriu numegsti liemene 3m berniukui ar negerai supratau, ar tikrai tiek reikia?O gal siulai ploni turi būti?Jei tiek akiu tai Makvynas per visa liemene bus doh.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Gal turit schemute ( ar galit apsviest mane ) kaip neriant situo rasteliu reiketu siaurint ir platint user posted image , aciuks is anksto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 15 spalio 2011 - 20:28
gal kas turite apvaliu pagalviu mezgimo schemu ?
gal kas turite RK zurnalo priedai-''mezginiai interjere"?
ar zinote ''osinkoje'' tema apie interjero detales?
aciu 4u.gif
Atsakyti
Jollyk, apvalių pagalvėlių schemų rasi čia -

http://club.osinka.r...b79591d6800006e
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal kas turit sitos kepures schema? ax.gif user posted image
Atsakyti
Sandrita, o nuotraukos apacioje esantis adresas nieko nerodo? Imetus foto i Google vaizdu paieska duoda daug puslapiu su sia kepure, cia vienas is ju http://kladis.ru/sha...kaya-kryuchkom/
Atsakyti
Oj aciu 4u.gif doh.gif
Atsakyti