Įkraunama...
Įkraunama...

Vazonai lauke

man labai grazu prie iejimo i nama didelis vazonas ,prisodintas daug yvairiu geliu thumbup.gif .pas mane irgi padariau tokia kompozicija prie iejimo,bet nelabai ispudingai gavos g.gif .ruosius kitiems metama renku idejas,nu negi as nepadarysiu ko grazaus to negali buti schmoll.gif .
Atsakyti
[quote=lingomina,2011 10 30, 18:29]
kol ruosiaus fotografuoti,mano kompozicija nusalo ir liko tik vazonas,tai parodyti nebeturiu ka.pavasari reiks ka nors galvoti,nesugalvoju kokias geles derinti o gal pasodinti tuja,nenusals g.gif .nesugalvoju.laukiu gal turit kas geru ideju ax.gif

Atsakyti
na va ,niekam neidomi tema g.gif ,niekas neturi nauju ideju g.gif ,pasitarsiu pati su savim g.gif .maciau roziu temoje kazkas atsiunte nuotraukas vazonams pasiutus tokius fainus uzdangalus.galvoju butu visai grazu man ziemai aprengti savo vazona prie duru.bandysiu pasiuti ka nors panasaus.ir nereiks vazona tempti i rusi.
Atsakyti
aprengti, kaip čia pasakius. pagalvokit, kas iš tos medžiagos bus po žiemos padargų biggrin.gif

aš rudeniui žiemai susodinau tokią kompoziciją: kadagiukas (toks tujinis), viržiai, čiobrelis ir nepamenu dabar pavadinimo kažkokią bobučių gėlę. man gražu, bet kaip žiemą atlaikys, dar žiūrėsim. vazone iš vidaus agro plėvelės išklojau.
Atsakyti
idomu sitie augalai gali ziemoti lauke,o kam ta agroplevele,gal del salcio.as galvojau kaip nors uzpilti zemiu,susukti i plasmase ir uzmauti toki uzdangala.nes vazone buvo pasodinti irisai,saulutes ir tokie taskuoti lapai(lig plaute vadinas),manau kad pavasari jie dar isaugs.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 11 15, 16:56)
aprengti, kaip čia pasakius. pagalvokit, kas iš tos medžiagos bus po žiemos padargų biggrin.gif

aš rudeniui žiemai susodinau tokią kompoziciją: kadagiukas (toks tujinis), viržiai, čiobrelis ir nepamenu dabar pavadinimo kažkokią bobučių gėlę. man gražu, bet kaip žiemą atlaikys, dar žiūrėsim. vazone iš vidaus agro plėvelės išklojau.

Tai gal parodyk,užsikresim ,supavydesim,ir naujas judejimas kils drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 11 17, 18:59)
Tai gal parodyk,užsikresim ,supavydesim,ir naujas judejimas kils drinks_cheers.gif

eik jau biggrin.gif tokioms senoms vilkėms sukelt pavydą be šansų...
na, gal kada pafotkinsiu
Atsakyti
galvojau,galvojau ka cia bepadarius is to mano nusalusio vazono prie duru,ir pasinaudojau jusu patarimais,pasodinau virzi(turbut taip vadinas- tas toks raudonai zydi mazas spygliuotas).dar radau parduotuvej maza kadagiuka vazonely ir puikiausiai gavos.kol dar nesala jie zaliuoja kaip vasara,bet manau kad ir per ziema jie isgyvens.o pavasary matysim kas ten bebus.
Papildyta:
QUOTE(lingomina @ 2011 11 30, 17:32)
galvojau,galvojau ka cia bepadarius is to mano nusalusio vazono prie duru,ir pasinaudojau jusu patarimais,pasodinau virzi(turbut taip vadinas- tas toks raudonai zydi mazas spygliuotas).dar radau parduotuvej maza kadagiuka vazonely ir puikiausiai gavos.kol dar nesala jie zaliuoja kaip vasara,bet manau kad ir per ziema jie isgyvens.o pavasary matysim kas ten bebus.

o mano kaimynai maciau pribade pusu sakeliu i toki pat vazona prie duru,visai grazu.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 11 17, 19:59)
Tai gal parodyk,užsikresim ,supavydesim,ir naujas judejimas kils drinks_cheers.gif

nusipaveikslavau susikeliau i kompa visus savo kieme esancius vazonus .tuo ir pasibaige.pasirodo as galeciau ideti tik labai maza nuotraukyte.na lauksim gal kas paivairins tema normaliom graziom,nuotraukom.man nesigauna.
Atsakyti
sveikinu su kaledom visus kad ir po kaledu jau smile.gif .kaip atsventet,ka gavot dovanu,matau kad lankotes kad ir nerasot bigsmile.gif .as gavau vazona laukui.specialus izoliuotas,ziema nepraleis salcio o vasara saules,nekaitins saknu gelems.paziureti toks kaip ir visi tik lengvas kaip is juros putos (budavo ipakavimai daromi),ir storos sienos.laukiu pavasario ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
oj nugrimzdus mano temuke vos ne i dugna ,turbut niekas ne nebeuzsuka taip toli,keliu i virsu.jau daug kur kalbama,planuojama pavasario darbai,gal atsiras norinciu pasidalinti ir kiemo vazonu idejomis.
Atsakyti
Nelabai reikalingi,manau vazonai žieminiai.Neįsivaizduoju ju prasmes ir grožio irnesakyk.gif Ar verta vargt su žieminem gelem vazonuose,ar geriau vasarai kurt trumpalaikes kompozicijas?
Atsakyti