Įkraunama...
Įkraunama...

Šoninė

vyras megsta orkaitej kepta sonine smile.gif pripirko dabar pusia kameros gal kas zinot kokiu idomesniu receptuku arba marnatu? ax.gif
Atsakyti
nereikia jokių marinatų,tik parą laiko palaikyti įtrintą su druska,prieskoniais,labai tinka prieskoniai kiaulienai,ten toks žolelių mišinys,beje jis tinka visur ir kepsniams,ir maltai mėsai,nepamiršk česnako,palaikius parą viskas įsigeria į pačią mėsą,o ne jos paviršiuje lieka
Atsakyti
As sonine supjaustau juostelemis, pakepinu su svogunais, pabarstau vegeta, pipirais, dar idedu siek tiek kario prieskoniu, viska sumaisau su virtais grikiais.
Atsakyti
O man tai šoninė labiausiai patinka virta , verdu paprastai - idedu lauro lapų , kvepenčių pipirų , svogūno , morką , česnaką ir šeip visokių prieskonių . Bet valgyt reikia gerai atšalusią , nes šilta neskani . Aš valgau su krienais o vyras su majonezo padažu , nežinau kaip kitiems bet mums tai daug skaniau nei kepta 4u.gif
Atsakyti
[quote=linaslau,2006 03 23, 23:24]
O man tai šoninė labiausiai patinka virta , verdu paprastai - idedu lauro lapų , kvepenčių pipirų , svogūno , morką , česnaką ir šeip visokių prieskonių . Bet valgyt reikia gerai atšalusią , nes šilta neskani . Aš valgau su krienais o vyras su majonezo padažu , nežinau kaip kitiems bet mums tai daug skaniau nei kepta



Aš lygiai taip pat darau, tik be česnako. Mums irgi skaniausia virta ir aišku atšalusi. biggrin.gif
Atsakyti
as tai paprasciausiai su sonine sriuba verdu biggrin.gif
o kiek mazdaug laiko kepa sonine orkaitej? i folija sukat?
Atsakyti
As isuku i folija. Man taip skaniau. Folijoje atsiranda sulciu nuo mesos. likus 10-15 min iki kepimo pabaigos, praskleidziu folija, kad mesyte graziai apskrustu. epu apie 1 val. Priklausomai, kiek sveria. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2006 03 27, 18:32)
As isuku i folija. Man taip skaniau. Folijoje atsiranda sulciu nuo mesos. likus 10-15 min iki kepimo pabaigos, praskleidziu folija, kad mesyte graziai apskrustu. epu apie 1 val. Priklausomai, kiek sveria.  tongue.gif


skaniai skamba butinai reikia issikepti biggrin.gif kaip tik turiu kameroj sonines thumbup.gif
Atsakyti
GRILYJE KEPTA ŠONINĖ

Reikes 10 griezineliu šviezios kiaulienos sonines(0.5cm storio)
druskos
MARINATUI:
3 saukstai aliejaus
2 saukstai astraus ketcupu
1 skilteles cesnako
1 mazo svoguno
1 saukstelis rozmarino
1 saukstelis mairuno
2-3 zirneliai kvapniuju pipiru
svieziai maltu pipiru
druskos

Šonine pabarstyti druska.
Pasiruosti marinata,nusilupti svoguna,cesnaka,smulkiai sukapoti.Kvapniuosius pipirus sutrinti grustuvu.Ismaisyti visus komponentus,itrinti mesa,sudeti i inda,pridengti ir kelioms valandoms ideti i saldytuva.
Kepti grilyje,krtkartėmiss vartant ir aptepant marinatu...
Skanaus essen.gif
Atsakyti
Sveikos, pabandykit sonine padaryti taip:

4-5 svogunu lukstai, pavirti.Ideti i vandeni pora saukstu druskos, arbatini sauksteli juodu pipiru, 2-3 lauro lapelius.Neisemus svogunu lukstu deti sonine ir virti apie 30 min.Atausinti skystyje. Sonine bus rudos spalvos, skonisn panasus i rukytos.Recepte siulo virti tik 15 min., bet as viriau daugiau.Pries virdama sonine itryniau pipirais ir cesnaku. ax.gif

Skystis turi tik vos semti sonine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 06 balandžio 2006 - 08:45
Šoninę iš vakaro pritrinu įvairiais prieskoniais.( pereinu per prieskonių lentynėlę) Dažniausiai tai būna prieskonių mišiniai šašlykui ir kepsniui tinka ir vištienos sultinio kubeliai + česnakas + druska ir pastatyti šaltai. Kitą dieną mėsytę į kepimo maišą (labai geras dalykas) arba į foliją 180-200 laipsnių orkaitėj apie 45min. Po to 15min praplėšus maišą, kad apskrustų ir prašom prie stalo...

Iš tikrųjų manau , kad nereikia bijoti improvizuoti, jei pridedu per daug prieskonių - tai prieš kepdama tiesiog nugramdau juos nuo mėsos .
Atsakyti
Nežinau ar kam bus naujiena,bet mano vyrelis mėgsta šoninę kepta aluje.Iš vakaro įtrinu nemenka gabalioką prieskoniais(smulkintas česnakas,truputį druskos ir santa marija lietuviški prieskoniai).Į skardą pilu alaus ir dedu mėsytę.Kepu apie valandą 200 laipsnių orkaitėje. SKANAUS!
Atsakyti