Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

Skandinaviško tipo interjere dominuoja viena spalva -dažniausiai balta. Labiausiai skandinavišką interjerą galima atpažinti iš baltų grindų, tačiau gali būti ir natūralios medžio spalvos grindys. Skandinavai neįnvesuoja daug į patį remontą, interjerą kuria gražiais, stilingais baldais ir originaliomis, skoningomis detalėmis. Nesiekiama nepriekaištingos tobulybės, svarbu jaukumas, patogumas, erdvė, šviesa. Ekologija taip pat svarbu.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Digmos skandinaviškas interjeras

“Vintage” interjero kryptis – besistengianti sugrąžinti į tam tikros epochos vyraujančią interjerų stilistiką. keli pavyzdžiai pretenduojantys atgaivinti XVIII-XIX a. sandūros dekoravimo tradicijas. Šiek tiek saldumo, šiek tiek dulkių, šiek tiek nėrinių…
user posted image
Vintage interior

Nuorodėlės

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 10 lapkričio 2011 - 13:32
dekui uz nauja tema:)

http://www.finn.no/f...nnkode=31719460
http://www.finn.no/f...nnkode=31696112
http://www.finn.no/f...nnkode=31719256
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 11 10, 20:35)


6 mln kr blink.gif OMG blink.gif
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 11 10, 21:35)


o va dabar aš matau savo namus biggrin.gif thumbup.gif . vonia išvis taip kaip aš ir matau sąvąją, erdvė su antresole irgi, viskas balta ir pilki langų rėmiai. turėklas su stiklu gera mintis, aš maniau darytis neskaidrų. reiks apsvarstyt tokį dar g.gif
tik vistuvė mano bus balta, nors reik pripažint raudonas smegas gerai atrodo.

radau labai jaukų blogą
modern country
Atsakyti
QUOTE(miig @ 2011 11 11, 12:19)
tik vistuvė mano bus balta, nors reik pripažint raudonas smegas gerai atrodo.

vat ir mano bus balta. o vyras kaip tik tokio smego labai norėtų, sakė. tik kad virtuvėlė tokio mažumo, kad aš tokios "interjero detalės" vis tiek ten neįsivaizduoju. biggrin.gif
Atsakyti
modern country
kokiu mielu ideju radau wub.gif

o as negaliu apsispresti del virtuves, noriu ir baltos ir pilkos ir metaus doh.gif
Atsakyti
baltai pilka biggrin.gif
user posted image
--------------
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 11 12, 21:22)
baltai pilka  biggrin.gif

Prietarai, aciu, kaip visada super, tik as noriu skandinavisko stiliaus, visai paprastos, lygios, lakuotos, ir tubut jau apsisprendziau bus balta su mediniu stalvirsiu, o ant sienos turbut bus stiklas, bijau plyteliu, plauti tarpelius doh.gif gyvenant name reikia sau darbus palengvinti, o ne apsunkinti ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Su klausimėliu pas jus 4u.gif Kažkada mačiau ir žavėjaus o dabar neberandu fotoreportažo forumietės kuri savo namų medinėm lentukėm iškaltas sienas perdažė balta spalva. Gal dar kam teko dažyti ? Jei taip labai norėčiau sužinoti kokie tai buvo dažai ir kokie būtų tinkamiausi . Mediena lakuota matiniu laku . Dėkui bigsmile.gif
Atsakyti
kokia tema aprimus unsure.gif

man ziauriai patinka toks grafinas, labai patogus, draugai turi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
šiandien jau sunerimau, o kodėl nebegaunu pranešimų apie naujus pasisakymus, o kad jau tema senokai pasibaigus doh.gif

labai norėjau padėjok jums , panos, už padrasinimus dėl sukvadratuotų langų 4u.gif sekmadienį sudėjo ir nu gera žiūrėt, kad šitaip nutarėm daryt. be sudalinimų tikrai būt baisiai atrodę tokie dičkiai langai smile.gif išorė mūs namuko jau šią savaitę bus baigta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 11 17, 10:08)
šiandien jau sunerimau, o kodėl nebegaunu pranešimų apie naujus pasisakymus, o kad jau tema senokai pasibaigus  doh.gif

labai norėjau padėjok  jums , panos, už padrasinimus dėl sukvadratuotų langų  4u.gif sekmadienį sudėjo ir nu gera žiūrėt, kad šitaip nutarėm daryt. be sudalinimų tikrai būt baisiai atrodę tokie dičkiai langai  smile.gif išorė mūs namuko jau šią savaitę bus baigta  thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
aš irgi džiaugiuos (nors manau, suskirst. langams reikia didesniu langų)... o vyras tai iš vis džiaugiasi, kad taip nusprendžiau...
Atsakyti