Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema


Klinikos ir chirurgai
Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika(D. Radzevičius) 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika Baltijos-Amerikos klinika (R. Vaičiūnas)

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras ( Norkai) 2500 - 6500 lt
Grožio chirurgija (V. Kaikaris)
Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas, R. Bagdonas 4800Lt

Paskutinioji tema
http://www.supermama...howtopic=734943
Slaptažodžiai duodami merginoms besiruošiančioms nosies korekcijai arba esančioms po korekcijos, pirma atsiuntus savo nuotraukas i bendrą paštą nosieskorekcija@gmail.com
Dėl slaptažodžio rašykite BLOGYTEI į až, taip bus greičiau
Naujokėms slaptažodis iškart neduodamas, turėkite kantrybės šiek tiek pabendrauti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigitara: 12 gruodžio 2011 - 18:58
Norejau kaip geriau, gavosi kaip visada doh.gif Isverciu i lietuviu kalba-norejau sukurti nauja tema, bet kai pradejau tai daryti, ziuriu, kad nemoku nuorodu pervadinti, ir paveiksleli uzmirsau kaip ideti doh.gif .Zodziu atsiprasau kad ne koks pirmas irasas naujuos namuos, bet gerai, kad isvis jie atsirado smile.gif
Atsakyti
Na stai ir as. smile.gif

Zadejau jau pati pakopijuoti namucius.

Siandien pradejau ziureti didieji pokyciai kur rode per tv3, bet atejo broliene is sutrukde. Gal dar ten ka gero pamatysiu:)
Atsakyti
QUOTE(Pugute @ 2011 12 12, 20:05)
Na stai ir as. smile.gif

Zadejau jau pati pakopijuoti namucius.

Siandien pradejau ziureti didieji pokyciai kur rode per tv3, bet atejo broliene is sutrukde. Gal dar ten ka gero pamatysiu:)

Pugute, ziuriu rimtai uzikretei ta mintim del korekcijos biggrin.gif .Manau greit siek tiek aprimsi, bet ta mintis jau nebeleis smile.gif Ziurejau tavo nauja foto-is pradziu galvojau, kad kazka sumaisei ir vaikiuko foto ikelei biggrin.gif Ale jau kos grazuolis jis pas tave thumbup.gif .Paskui tik tave salia jo pastebejau biggrin.gif .Nosyte sitoj foto tikrai kiek didesne atrodo, nei pries tai idetose, bet velgi-kiekviena kart vis kitu kampu mes vis kitaip atrodome.del smakro ir lupu-siulyciau geriau pagalvoti, nes man tikrai jie nesipraso koreguojami-viskas ciki piki smile.gif
del to, kad kuo daugiau skaitai ir vis baugiau darosi-ir man tas pats.Bet as jau pilnumoj apsisprendusi.Siandien sulaukiau skambucio is klinikos administratores-treciadieni dar vaziuoju i konsultacija, o jau ketvirtadieni man didzioji diena.laukiu nesulaukiu doh.gif , kad tik greiciau viskas pasibaigtu....
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Įdėjau nuotraukas, op atliko Jankūnas. Nepatenkinta gumbeliu...siūlo šalinti.
Atsakyti
Blogyte, cia pirma karta matau Jankuno atlikta darba, tai sakyciau labai graziai biggrin.gif tik kad tas gumbelis tau neduoda ramybes...
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2011 12 12, 20:42)
Ačiū už naują temą  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Įdėjau nuotraukas, op atliko Jankūnas. Nepatenkinta gumbeliu...siūlo šalinti.


bet kaip idomiai, kad nosies galiukas platesnis liko g.gif
Atsakyti
Man tai ziauriai graziai Blogytes nosis atrodo!
Nebuvo ypatingai baisi ir pries operacija, bet dabar tikrai tokia grazi mergaite.
Nematau as gumbelio zinokit. Nezinau kur ziureti.

Sigitara, tai as kaip sakiau senai norejau, bet kazkaip realiai negalvodavau apie tai. Dabar kuo daugiau skaitau, tuo labiau lyg ir noriu, bet ir bijau labiau. Siaip nera man slykstu ziureti visokias tokias baisias nuotraukas, filmus, bet nosies operacija kaip daro negaliu ziureti. Jau atsimenu pries kokius metus paskaitinejau kazkoki kita foruma, kad is po operacijos skaudziausias dalykas kai tuos tamponus keicia. Tai tada atidejau operacija biggrin.gif o jei paziureciau kaip daro...

Nesuprantu kodel visos bijo narkozes. Na nera lengva is po jos. Bet as 3 turejusi. Ir nieko...

O leliukas mano tai aisku fainuoliukas. Ir nosies dydis ten realesnis matosi. Nes tas kur is telefono viena ryta nusiunciau tai toks vaizdas nerealistiskas kazkoks. Paskui ziurejau pati tas nuotraukas ir galvojau kad gal nereikia oepracijos. Bet gi ji tikrai didesne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pugute: 12 gruodžio 2011 - 23:21
QUOTE
Plastikos chirurgas V. Jankūnas, R. Bagdonas 4800Lt

O man Jankunas pasake, kad operacija man kainos 6500Lt. Matyt kainos pasikeite. Nors ne tame esme. as labai pergyvenu, kad kazkas nepasiseks :/

Pas mane didziausia problema yra nosies ilgis. Yra kuprele, bet nelabai didele. Jankunas per konsultacija paaiskino, kad operacijos metu is nosies galiuko pasalins truputi kremzliu, o oda pati susitrauks. as isvis nesuprantu, kaip ji gali susitraukti, kai tokia ilga nosis g.gif

Sigitara, didziausios tau sekmes! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2009 12 01, 22:31)

tik va beda man..... nezinau kaip pasielgti?  verysad.gif  vyrui alga sumazino, man jau nuo kito men irgi mokes 85 % SODRA, uz paskola busto moketi reikia ir t.t.... vyras uzsimine, kad tu pagalvok apie artejancius sunkius metus ir mazesnes pajamas ir nuspresk, ar nereikia atideti op geresniems laikams


na tai kaip? nesigaili dabar del operacijos ir t.t.?

QUOTE(angelinka @ 2009 12 02, 04:21)
beje,paneles,mano nosyte labai gerai gija,dar pagrazejo


O koks chirurgas jums dare operacija? Zinau kad Romoje, bet vis tiek pavarde idomu smile.gif
Kaip matau sekat tema keleta metu net is eiles. Ar spejot favorita is chirurgu Lietuvoje issirinkti?

QUOTE(Ausrie @ 2009 12 14, 17:29)
ar durys pacios atsidarys (aisku jas reik paciam atidaryti)..ir kaip dejau su nosim  doh.gif , o garsas...zmoniu daug, kokia geda...isterija man, asaros pasipyle, skausmas , bijau, kad luzo , kokia geda galoju, nenoriu atgal i ligonine...tai istinus baisiausiai, melyna ir dar dvejuose vietose prakirtsa, kraujosruvos like


nu tiek prisijuokiau tiek prisijuokiau biggrin.gif
ramiai galiu eiti miegoti biggrin.gif
Atsakyti
Tikiuosi dar i pirma puslapi paklius informacija smile.gif

Klinikos ir chirurgai

Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika(D. Radzevičius) 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika Baltijos-Amerikos klinika (R. Vaičiūnas)

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras ( Norkai) 2500 - 6500 lt
Grožio chirurgija (V. Kaikaris)
Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas, R. Bagdonas 4800Lt

Senosios temos

8 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema

18 tema

Slaptažodžiai duodami merginoms besiruošiančioms nosies korekcijai arba esančioms po korekcijos, pirma atsiuntus savo nuotraukas i bendrą paštą nosieskorekcija@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 13 gruodžio 2011 - 08:31
Labai siaura nosis buvo prieš op, gal dėl to platesnė liko, nors aš jam sakiau ir foto rodžiau, kad nenoriu smailos nosies, tai gal taip padarė g.gif tai va sutvarkius tą gumbelį man viskas būtų gerai ir daugiau nieko nekeisčiau ir ramiai gyvenčiau ax.gif
Pugute, aš tavo vietoje daryčiau op 4u.gif sutvarkytų nosytę ir būtum labai graži 4u.gif be to pati žinau ką reiškia, kai vis žiūri į nosį ir galvoji, kad jei ji šiek tiek kitokia būtų, tai viskas būtų thumbup.gif
Atsakyti