Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE (Malinka @ 2004 06 30, 13:19)
Sveikos ,patyrusios ir dar nelabai mamytes!!!! clap.gif

Vat norejau paklausti jau esanciu mamyciu, ar visokios ten nuojautos, mociuciu prietarai ir t. t, del vaiko 2.gif lyties pasitvirtino, aisku , kol dar negalima buvo to nustatyti mediciniskai g.gif .
As turiu minty, veido bukle, pilvu forma ir t.t. smile.gif smile.gif smile.gif

cia as grynai del smalsumo klausiu wink.gif

Man tai tie spėliojimai nepasitvirtino niekaip: Pagal pilvo formą (atsikišęs tik į priekį, iš nugaros net nepasakytum , kad nestuke.gif ), veidą (lygus gražus ir nespuoguotas, nedėmėtas), vaiko judrumą (spardės kaip pasiutęs), ryškią pigmentinę juostą ant pilvo, pagal tai, kad neturėjau jokių patinimų, kad nepykino nė dienos visos ciocės, bendradarbės ir šiaip bobulkos vienbalsiai karksėjo - ,,bus berniukas thumbup.gif ". Na, o kas gavosi, matot mano profilyje wink.gif
Atsakyti
Is liaudisku prietaru skryneles : verdant sriuba negalima ja pusti ir ragauti is sauksto, nes vaikas gali gimti su zuikio lupa. blink.gif
Atsakyti
QUOTE (spurgyte @ 2004 06 30, 21:54)
Is liaudisku prietaru skryneles : verdant sriuba negalima ja pusti ir ragauti is sauksto, nes vaikas gali gimti su zuikio lupa. blink.gif

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Negalima lįsti pvz per tvoros plyšį,per kokį nors tarpą,nes apsisuks ant kaklo virkštelė.Man pasitvirtino.Dar negalima apsideginus griebtis už tos vietos,kuri nudegė.Tai irgi teisybė .Draugė kepė blynus ir apsidegino ranką.Kita ranka sugriebė už apdegintos vietos ,dabar vaikui ant rankutės yra pištų žymės(lygiai toj pat vietoj,kur ji sau buvo pagriebus.)Nežiūrėkit siaubo filmų ir į negražius žmones.Nepadauginkit citrusinių vaisių ir vitaminų,nes vaikas gali tapt elergišku.
Atsakyti
Kalbant apie liaudies patarimus, tai sako, jei nori, kad vaikas gerai valgytu, tai neshtumo metu mamytei reikia maitintis tiesiai ish puodu ir keptuviu laugh.gif
Atsakyti
jau daug įsiobėgėjom ta tema kitoj temoj, tad užvedžiau atskirą, nagi, rašykit, kas ką žinot, kas kuo tikit, kas ko bijot rolleyes.gif
Atsakyti
Jetau, kokia baisi tema, gal uzdarykim ja net nepradejusios.. nes kuo daugiau zinai tokiu dalyku, tuo baisiau pasidaro viskas...

nors ir netikiu stipriai pritarais, bet kartais pagaunu save, kad susimastau apie tai... sad.gif
Atsakyti
As tai labai stengiuosi netiket tokiais dalykais, bet vengiu ziuret i neigalius ar randuotus zmones, nes sako, kad tai gali persiduoti maziukui. Rasau ir pati mastau, kokios nesamones. tongue.gif
Dar mano anyta uzknisa su visokiais 'zabobonais', kad reik spygas laikyt, kai i pilva pasaliniai ziuri, kad 'nenuziuretu'.
Atsakyti
as tai stengiuosi neimti i galva jokiu prietaru, nors..... kai kuriu laikausi biggrin.gif


as cia dabar ne i tema, bet kur dingo skyrelis Gimdysim lapkriti.??? ar as viena jo nerandu?
Atsakyti
Stengiuos nereipt demesio i prietarus, na bet gimines ir artimieji visad jaucia pareiga man ka nors patart...
Pvz. nemegzt, nes virkstele lelkai apsisuks, nelipt per tvoras (kazkaip net noredama as per tas tvoras nelaipioju, ner kur laugh.gif blink.gif ), prie saves nesiliest jei issigastu suns, kates...
aj ...na kruva tu nesamoniu, net geda vardint, kokiais briedais zmones tiki.
Ignoruoju visus situos kliedesius.
Atsakyti
stengiuosi nepykt, kad lelius piktas nebutu smile.gif bet tik stengiuosi laugh.gif kartais bunu tokia pikta, kad gun_bandana.gif ir nepadeda jokios mintys, kad lelius gal irgi pergyvena mano pykcio priepuoli blush-anim-cl.gif
Upsiuk, o ka reiskia nemegzt? negi megzti negalima? nu jau blink.gif tikrai gryni kliedesiai be jokiu sveiko proto priemaisu laugh.gif
Atsakyti
SIANDIEN SUŽINOJAU,KAD PER STALO KAMPĄ NEGALIMA KŪDIKIO PADAVINĖT.NU NEI ŠIS NEI TAS,BET TIPO PASITVIRTINO.
Atsakyti