Įkraunama...
Įkraunama...

Beržų sula

Kaip vasarai uzkanservoti berzu sultis?Perkam pastoviai parduotuvei drinks_cheers.gif ir vaikams labai patinka tongue.gif noriu pati pastatyt.Prasau jusu pagalbos help.gif
Atsakyti
Ar tikrai niekas nemoka uzkonsirvoti berzu sultys?Gal yra kokiu patarimu? ohmy.gif g.gif Zinau kad jis gerai isvalo organizma tongue.gif ,nes labai norisi i tualeta blush2.gif blush2.gif blush2.gif Galite nes siek tiek numesti svori thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Konservuoti tai nezinau kaip, bet mes ja rayginam. Jos skonis pasidaro panasus i arbatinio grybo skoni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2006 04 07, 22:20)
Ar tikrai niekas nemoka uzkonsirvoti berzu sultys? Gal yra kokiu patarimu? ohmy.gif  g.gif

O visgi gal kuri žinote, kaip reikėtų užkonservuoti tą beržų sulą? g.gif Taip norėtųsi pasiruošti atsargų žiemai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kliopa @ 2006 04 16, 17:04)
O visgi gal kuri žinote, kaip reikėtų užkonservuoti tą beržų sulą?  g.gif Taip norėtųsi pasiruošti atsargų žiemai.  smile.gif

MAn rodos ja ne konservuoja o raugina g.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 04 16, 16:38)
MAn rodos ja ne konservuoja o raugina  g.gif

Įdomu kaip? g.gif Bet parduotuvinė saldi būna, atrodo kaip kompotą kokį daryt reikėtų.
Atsakyti
QUOTE(kliopa @ 2006 04 16, 17:40)
Įdomu kaip?  g.gif  Bet parduotuvinė saldi būna, atrodo kaip kompotą kokį daryt reikėtų.

Niekada nemaciau, bet truputi abejoju sulos is parduotuves "naturalumu". Garantuoju kad prideta visokiu koncervantu nes siaip tikra sula neilgai laikosi. Be to siurpstu nuo minties apie pramonine sulos gamyba g.gif
Siaip bent jau mano mociute tai ja raugindavo kazkaip su razinom, gaudavosi kazkas panasaus i gira (skonis).
Atsakyti
Jei nori žiemai užkonservuot, tai užvirink ir uždaryk. Nors šiaip sulą raugia su razinom, juodojo serbento šakelėm. Pati esu dėjusi citrinos, bet citrina greitai apipelijo. Sula, laikoma šaltai išbūna ir iki vidurvasario.
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2007 03 31, 16:23)
Jei nori žiemai užkonservuot, tai užvirink ir uždaryk. Nors šiaip sulą raugia su razinom, juodojo serbento šakelėm. Pati esu dėjusi citrinos, bet citrina greitai apipelijo. Sula, laikoma šaltai išbūna ir iki vidurvasario.

Aciu zemaika thumbup.gif Ar tu bandei uzvirint?Ar labai skonis skiriasi? ax.gif
Atsakyti
Ne, nebandžiau. Čia tik teoriškai. Bet manau, tokios, kaip tarybinė baltarusiška su berželiais, skonis kažin ar bus g.gif
Atsakyti
Sveikutės. Šiandiena išgirdau kaip galima beržų sulą išlaikyti ilgą laiką. Reikia paimti 2-3 litrų plastikinį butelį, į jį įberti 1 valgomą šaukštą cukraus, apie 10 razinų, truputi citrinos sulčių ir pripilti pilną butelį beržų sulos. Visgą gerai sumaišyti. Taip paruoštą beržų sulą galima ilgai laikyti.
Atsakyti
Į 10 litrų beržų sulos įdėti 0,5 kg. cukraus, citrinos rūgšties ir pakaitinti iki 70-80°C, pastoviai maišant, kad ištirptų cukrus. Po to nukošti ir supilstyti į butelius. Pasterizuoti 85-90°C temp. vandenyje (0,5 litro stiklainius-25 min.; 3 litrų-40 min.).

Pagal šį receptuką mano tėtis šiuo metu gamina, skonis- tartum pirktinės thumbup.gif Kad valo organizmą ir krenta svoris, tai patikrinta ir 100 procentų įsitikinta mirksiukas.gif
Atsakyti