Įkraunama...
Įkraunama...

Darsonvalis

sveikutes, pamisau del visokiu aparaciuku groziui lotuliukas.gif idomu butu padiskutuoti apie darsonvalio aparata ir pacia darsonvalizacija 4u.gif
Atsakyti
Citatos is interneto

Aparatinės procedūros DARSONVALIZACIJA
Tai vienas iš labiausiai tradiciškai naudojamų elektroterapijos metodų kosmetologijoje. Tai gydymas impulsine, kintama sinusoidine aukšto dažnio, aukštos įtampos, mažo stiprumo srove.Darsonvalizacijos metu išsiskiria ozonas, kuris pasižymi bakteriocidiniu ir bakteriostatiniu veikimu. Vietinis darsonvalizacijos poveikis odai:
- veninės ir limfinės apykaitos stimuliacija;
- greičiau pasišalina šlakai, metabolizmo produktai;
-didina ląstelių vidinius energetinius procesus;
- rezorbuojasi pabrinkimai;
-gerindama odos turgorą ir elastingumą jaunina odą;
-pristabdo senatvinių raukšlių susidarymą;
-normalizuoja riebalinių liaukų funkciją;
-esant riebiai seborėjai, sausina riebią odą;
-spuogams gydyti;
-gerina plaukų augimą;
-pristabdo plaukų slinkimą ir alopecijos vystymąsi.
Kontraindikacijos: ūminiai pūliniai procesai, lėtinės dermatozės paūmėjimo stadija, piktybiniai augliai, jautrumas elektros srovei.



Darsonvalizacija (pagal prancūzų gydytojo ir fiziko Žako D'Arsonvalio pavardę) – gydymas kintamąja elektros srove arba aukšto dažnio elektromagnetiniu lauku.
Gydymas mažina nervų galūnių jautrumą, plečia smulkiąsias kraujagysles, greitina medžiagų apykaitą. Darant vietinę darsonvalizaciją, ant reikiamos kūno vietos dedamas arba į kūno ertmę įkišimas tuščiaviduris stiklinis elektrodas, kuriuo iš aparato teka aukšto dažnio (100–500 kHZ) kintamoji elektros srovė.


o man as meniskai rupi kiek ilgai ir kaip daznai tai daryti ax.gif
Atsakyti
Geras daiktas, ypac kuriuos kamuoja spuogai, o dar labiau- giluminiai, nes tik pajuntat, kad kyla, sis aparatas neleidzia kilti daugiau spuogui. As naudoju ji beveik kiekviena diena.
Plauku saknims t.p. puikiai tinka- stabdo slinkima, skatina nauju plauku augima. Plius, kazkur jau rasiau, kad antakiai ataugo veslus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 02 09, 19:29)
Geras daiktas, ypac kuriuos kamuoja spuogai, o dar labiau- giluminiai, nes tik pajuntat, kad kyla, sis aparatas neleidzia kilti daugiau spuogui. As naudoju ji beveik kiekviena diena.
Plauku saknims t.p. puikiai tinka- stabdo slinkima, skatina nauju plauku augima. Plius, kazkur jau rasiau, kad antakiai ataugo veslus  biggrin.gif

O kiek laiko darot procedura?
Atsakyti
o kur ir kokius modelius jus isigyjate? aisku as galiu pasigooglinti ir susirasti kur pirkti, tiesiog idomu kokius modelius naudoja tos, kurios sako patenkintos rezultatu ax.gif
Beje, gal jus bandet ir kitokius aparatus? galit kazkiek palyginti, kuo sitas pranasesnis ax.gif
jauciu kad man jau verkiant reikia kazko odai, plaukams ir ragams blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sita aparata galiu pagirti ir as,idealu spuogams kaip kazkas minejo,procedura vos keli prisilietimai prie tos vietos kur jau jauciasi,kad spuogelis kils ir kiek zinau jis naudojamas kosmetikos kabinetuose
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 02 10, 11:19)
Sita aparata galiu pagirti ir as,idealu spuogams kaip kazkas minejo,procedura vos keli prisilietimai prie tos vietos kur jau jauciasi,kad spuogelis kils ir kiek zinau jis naudojamas kosmetikos kabinetuose



O Jus ta aparata turit namie ar tik pas kosmetologa lankotes?
As kaip supratau ju buna paprastesniu, kuriuos galima tureti namie? ar klystu?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2012 02 10, 13:35)
O Jus ta aparata turit namie ar tik pas kosmetologa lankotes?
As kaip supratau ju buna paprastesniu, kuriuos galima tureti namie? ar klystu?

4u.gif

Taip, gali. turiu, uztai ir uzvedziau tema, kad teisingai naudociausi. o ne kaip papuola. pas kosmetologe ne karta bandziau, labai patiko, nutariau pati isigyt.
Atsakyti
Gal kuri toki modeli turit?

user posted image

http://www.skelbimai...-d-4855506.html

Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Mano man atrodo toks pat
Atsakyti
mano pazistama toki nusipirko, susimatysiu su ja po savaites, galesiu uzklausti, kaip jai patinka smile.gif
Atsakyti
isklausinek kuo daugiau.. ax.gif as anksciau eidavau pas kosmetologe ir ji man naudojo darsonvali. bet tas seniai buvo, nepamenu kiek laiko ji man ta veida darsonvalizuodavo. ir kazkaip man anksciau jis labiau padedavo. dabar isvis spuogiukai sunkiai gyja, tiek jei isspaudziu, tiek nespaudus. nu sakes, kaip vargstu g.gif
Atsakyti