Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam



SVOČIUČIŲ NAMELIAI

user posted image

Padėkime jauniesiems sukurti pačią gražiausią šventę
user posted image


Kelios temos, kurioms buvo praleista numeracija, bet labai naudingos ir pilnos gražių ir įdomių idėjų:
XI tema XIX tema

Temos su numeracija:
31-37 temos XXXVIII tema XXXVII tema XXXVI tema XXXV tema XXXIV tema XXXIII tema XXXII tema XXXI tema
21-30 temos XXX tema XXIX tema XXVIII tema XXVII tema XXVI tema XXV tema XXIV tema XXIII tema XXII tema XXI tema
11-20 temos XX tema XIX tema XVIII tema XVII tema XVI tema XV tema XIV tema XIII tema XII tema XI tema
1-10 temos X tema IX tema VIII tema VII tema VI tema V tema IV tema III tema II tema I tema
Pradžių pradžia


NAUDINGOS NUORODOS

Pažadų torto detalės schema

Netrikras tortas stalo išpirkimui

Programa etikečių, diplomų gamybai

Etikečių pavyzdžiai Piršlio alus Konjakas išlaikytas Uošvės šventoji Piršlio melagingoji Svočios trauktinė

Piršlio pinigai 100 Lt jpg formatu 100 Lt png formatu 1 mln. eurų1 mln. eurų antra pusė

Bučinių dežutės detalė 27 žinutė

Popierinės rožės

Standartiniai vestuvių scenarijai vienas ir kitas


Gerbkime viena kitą, mielos svočiutės. Ši tema nėra skirta Jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams ką nors atsiųsti - tam yra AŽ (asmeninė žinutė).
Visų pirma perskaitykite nors kelias temas, pažiūrėkite, kas turi Jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.


SVOČIOS TURI SAVO PAŠTUKĄ
adresas: svociuciupastas@gmail.com
Norinčios gauti slaptažodį, kreipkitės į bet kurią ilgesnį laiką bendraujančią svočiutę pasinaudojant až (asmenine žinute) 4u.gif
Naujokės, norinčios būti įtrauktos į sąrašą, rašykite Ziulytei į až savo svočiavimo datą ir vietą


Finišo tiesiosios jau laukia:

Gegužės 5d.
Alba123, Utena

Gegužės 19d.
Solkra, Mažeikiai

Gegužės 26d.
Laumzirgio namai

Birželio 2d.
Krisiule
*Lelija*
Liepacka
Fantastikaa

Birželio 9d.
Ziulyte, Kaunas

Birželio 30d.
VSsirduze, Kaunas
Donatuke
Griskoit, Vilnius

Liepos 14d.
Gorosinka, Vilnius-Šakiai
Jogvile, Zarasai - Ukmergė

Liepos 21d.
Iingutte, Aukštaitija

Liepos 28d.
Skorpe, Kaunas
Tenelga, Kaunas

Rugpjūčio 4d.
Ok11, Kvėdarna
Mavil

Rugpjūčio 11d.
Valentina27, Šiauliai
Laurisimo

Rugpjūčio 18d.
Pilveliukas, Alytus
Enenes, Telšiai

Rugpjūčio 25d
Vabalyte
Salamandra07
Sanetuke
Edituk, Vilnius - Druskininkai
Nuostabi mamyte, Vilnius

NEPAMIRŠTAMOS VISOMS ŠVENTĖS!
Atsakyti
Jungiuos jau naujoj temoj ziuriu suaktyvejo svociutes smile.gif
Atsakyti
nors svente da toli tik rugpjucio 18, bet nevisada galiu prisesti prie kompo, del vaiku, tai ir naudojuos proga kai leidzia.
Atsakyti
laba ryta

o va as tokioj situacijoj ir esu jaunoji nestuke, rutu vainikelis bus.... nesigincijau, as manau kad kas kaip nori tas taip daro, nu nejau as dabat imsiu jaunaja atkalbinet ir pamokslauti biggrin.gif jei jai tai atrodo priimtina lai buna tas vainikelis..... as kai tuokiausi laukiausi tai man net nesove i galva mintis kad reik vainikelio biggrin.gif
svente jau greit, jau geguzes 5d. kaip ir dauguma jau pasidarius turiu, bet va rubai mano ateis tik kita savaite doh.gif
dar like visokios smulkmenos, sunku man su tom vestuvem nes jaunikis tai pazystamas gan gerai, o jaunaja pazystu tik keli menesiai, tai nelabai zinau jos....
scenariju dariausi paprastuti visai, nes vestuves bus galima sakyt tarp artimuju tik, bet va kai kuriu tradiciju uzsimane ir viskas ax.gif

aciu uz idejas, labai gera si temute ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiLuVa: 20 balandžio 2012 - 10:18
Sveikos merginos, tai jau tikrai jaučiasi, kad artėja vestuvių metas. biggrin.gif Sukasi svočiutės kaip voverėlės ir vaikai ir scenarijai ir darbai uijui 4u.gif
Tik spėk jus skaityt.

Ačiū žiulytei už naujus namučius 4u.gif
O mano darbai eina į pabaigą, viskas kaip ir susidėliojo į savo vietas. Bažnyčia - žiedlapiai, muilo burbulai, balti balandžiai. Po visko įteiksiu jau savo papuoštas ir išgraviruotas taures, nes simboliškai šampano tai tikrai išgersime. Po bažnyčios tiltas - surakinsime išgraviruotą spynelę (dar gerai nežinau ar jie norės rakinti ant tilto ar užvažiuosim į sodą, ten netoli. O sode yra didelis prūdas su mini tilteliu tai gal ten... tada galės kiekvieną dieną džiaugtis smile.gif ) Tada į dangų paleisime du balionus su jaunųjų pririštomis svajonėmis, bei išsiųsime laišką gandrui (papuošiau butelį akmenukais į jį įdėsime laišką ir... nežinau gamtos šiukšlinti kaip ir negalima tai į vandenį tikriausiai nemesime, gal vėl gi paliksime sode prie didelio akmens, kuris pūpso prie to pačio prūdo, prie kurio galvoju, kad rakinsime spynelę). Po to gamta, keli žaidimai ir pirmyn į pobūvio vietą. Toliau jaunoji pageidavo iškart rimtosios dalies:tai padėka tėvams, namų židinys, (kurį jau irgi pagaliau radau yess.gif ) ir svečių sveikinimai. Toliau rinksime stalo valdžią, pažadų tortas su prisistatymu, kelios atrakcijos jauniesiems, svečiams, keli žaidimukai, telegramos bei gandro atsakymas, 12 val. fejerverkai, dangaus žibintas jauniesiems (toks didelis širdies formos), bei svečiams po baltą (porai 1), ilgiausių metų, puokštės ir kelraiščio metimas, "išlydėtuvės nakčiai" ir tikiuosi šokiai iki paryčių clap.gif Kita diena svečių budinimas, sūrio degustacija, jaunųjų įšventinimas į šeimininkus, apdovanojimai ir laisvas laikas mirksiukas.gif
Taigi, daugmaž viską įsivaizduoju taip, o kaip seksis matysim. Laikas laaabai greit bėga. doh.gif
O dėl tų suknelių iš nuotraukų tai laaabai apgaulingas dalykas. Internete jos atrodo SUPER!!! O kai pamačiau realybėje tai tikrai nusivyliau. schmoll.gif Kaip tau Skorpe ta suknytė, kurią parsisiuntei? Nenusivylei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(solkra @ 2012 04 20, 11:25)

O dėl tų suknelių iš nuotraukų tai laaabai apgaulingas dalykas. Internete jos atrodo SUPER!!! O kai pamačiau realybėje tai tikrai nusivyliau.  schmoll.gif  Kaip tau Skorpe ta suknytė, kurią parsisiuntei? Nenusivylei? g.gif

as nei kiek nenusivyliau, aisku didoka man biski ji, bet....pasitvarkysiu, siaip vaidas tikrai toks kaip fotkese, tik aisku as ne tokia, kaip manekene;)
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 04 20, 10:48)
as nei kiek nenusivyliau, aisku didoka man biski ji, bet....pasitvarkysiu, siaip vaidas tikrai toks kaip fotkese, tik aisku as ne tokia, kaip manekene;)


O aš kai ją apsivilkau, tai vaizdas man nepatiko. Tik nesupyk 4u.gif Aišku kiekviena suknelė turi surasti savo šeimininkę, gal ji tau labai gražiai atrodo ir spalva tinka bet man tai ne.... schmoll.gif Aš norėjau tokią juodą su mėlynom povo plunksnom, bet pasimatavus analogišką tik su raudonais - nu nekaip, tai todėl ir sakau, kad šiek tiek nusivyliau verysad.gif Ir iš vis susirast sau tinkamą suknelę tai tikras galvos skausmas doh.gif (Nors nesu kokia nors nestandartinė)
Atsakyti
sveikos, oi merginos kaip greit jus plepat.. as nespeju... ziulyte aciu uz grazius namucius 4u.gif
As irgi jau viska baigineju, liks ranku darbelis tik. Bet va sumasciau jieniesiems staigmena padaryti ir po pirmo ju valso bus ne pirslio polka, o pulkelio pasirodymas issirinkom dvi dainas, vien tinka labiau vaikinam kita merginom, jas kazkaip sumontuosim, nzn dar kaip ir pagal jas soksim ir dainuosim.. pulkelis zavus sutiko, jauniesiems patiks manau nes jie megsta juokus, liko tik surasti kas tas dainas mums graziai sukomponuotu biggrin.gif Dar viena klausimuka jums turiu, tas jaunuju vaidinimas, esu ji macius, bet is kur gauti tuos spec rubus? paklode viskas aisku, bet as macius kaip jaunikiui toki marskiniai uzdedami su kojytem... nu nzn ar mane kuri supratoto..
Dar man labai smagu, kad jau radau suknyte, tiksliau ja sutiko pasiuti vienas salonas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VSsirduze: 20 balandžio 2012 - 13:25
QUOTE(VSsirduze @ 2012 04 20, 14:23)
Dar man labai smagu, kad jau radau suknyte, tiksliau ja sutiko pasiuti vienas salonas thumbup.gif

kaip fainiai. matau is kauno, tai idomu kuriam salone siuviesi?
Atsakyti
Sveikos, vesiu vaikus pas daktarus ir jei nieko blogo- tai ryt vaziuoju i Kauno bazes visokiu dalykeliu niekeliu pirkti. jei ka gero rasiu- pasirodysiu
Atsakyti
ir as tikriausiai ryt i baze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VSsirduze @ 2012 04 20, 14:23)
Dar viena klausimuka jums turiu, tas jaunuju vaidinimas, esu ji macius, bet is kur gauti tuos spec rubus? paklode viskas aisku, bet as macius kaip jaunikiui toki marskiniai uzdedami su kojytem... nu nzn ar mane kuri supratot


esu darius tokia paklode, tai pirkau vaikiskus sliauztus, bet tokius didesnius, nes kitaip nelb patogu, ar sunku ranka ikist butu. sliauztu nugara iskirpau, paklodej skyle iskirpau ir viska prisiuvau. viso siuvimo proceso metu nuolat ant ko nors matavau kaip gaunasi rankas ikisti, koks bendras vaizdas ir ka patobulint reiketu. tai vaizdas gavosi geras. smile.gif deja, nors darbo buvo daug ideta, bet vaidinimo neteko suvaidint verysad.gif
Atsakyti