Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis

Visas šiaulietes, (ne)kantriai laukiančias gandrų, kviečiu jungtis į mūsų skyrelį,pasiguosti,paplepėti,pasiklausti patarimo,ar tiesiog pasidalinti džiugiomis naujienomis! Kartu planuoti linksmiau!
user posted image
Įaugai į mane,
Į mano kūną,
Dar nepažįstantį tavęs,
Į mano sielą -
Būseną bekūnę
Ir į mintis
Kasdienes ir šventas.
Įaugai šaknimis,
Kaip medis jaunas,
Išleisdamas kaskart
Naujus ūglius
Ir nuolat manyje
Dvi jėgos kaunas,
Kovodamos už
Nuosavus namus.
Ir vis dažniau
Užvaldo tavo jėgos
Ir mintyse kaskart
Daugiau tavęs.
Ir netgi potvyniams
Širdies atlėgus
Jau nebelaukiu
Kas iš jų išves.
Suaugom šaknimis,
Širdim suaugom,
O mintys įsileidžia
Tik tave,
Neatpažįsta jokio
Kito draugo ir šakos,
Išsiraizgę erdvėje.
Įaugai į mane-
Net mano kūnas,
Dar nepažįstantis tavęs
Jau linksta, šliejasi,
Lyg pataikūnas
Ir tiesia į tave
Savas šakas.
Įaugai į mane...

wub.gif wub.gif wub.gif

Mes turime savo el.paštuką- siaulieciu.namelis@gmail.com Naujokes kviečiame prisijungti ir pabedravus atsiųsti mums savo nuotraukėlę, taip jums bus suteiktas slapukas.
Malonaus bendravimo!




Papildyta:
QUOTE(MonaJ @ 2012 04 22, 18:58)
tik gaila, kad subjuro tokia grazi diena... tai ta proga prisikepiau netikro zuikio, pasidariau pusryciams pasteto...
ir... kas svarbiausia... nusipirkau internetu suknia  blush2.gif tai siuvejos nebeprireiks...  biggrin.gif
eisiu paskui i vonia pagulet su apelsinu nuoviru...paskaitysiu knyga...  ax.gif

eik tu,o esi anksciau siuntusis taip drabuziu ?Is kur pirkai ?
Zinok as kelis modelius irgi nusiziurejau ( o kas svarbiausia ir spalva norima yra ) bet vis dvejoju,ar bandyt siustis,ir kaip neprasauti su dydziu doh.gif kaina tai tikrai labai gera gaunas, nu net nezinau ,bet nuomos salone tai tikrai negauciau nieko panasaus uz tokia kaina.
pvz :
user posted image
Atsakyti
Vou nauji namuciai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
registruojuosi ir aš į naujus namučius smile.gif ačiū statybininkei 4u.gif
na, merginos, ir apie grožius pradėjot kalbėti ir nuotraukas kelti, jau užsimaniau kokios šventės, kur būtų galima tokią suknią apsivilkti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif


Aciu uz namucius,kaip visada grazu thumbup.gif 4u.gif

apie sukneles prakalbot, as vasarai noooriu-kazko lengvo,geleto, grazaus...gal bus progu ax.gif 4u.gif


Geros dienos visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutes 4u.gif
as taip pat jungiuosi prie jusu i nauja tema smile.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif

kadangi nauji namuciai tai atnesu daug virusiuku 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

buvom pas gine, augam opuikiai visi ismatavimai ir visa kita puikiai issivyste bigsmile.gif wub.gif kol kas tarp kojyciu jokio skambaliuko nesimato, tai jei po menesio niekas nepasikeis turesim maza mergyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2012 04 23, 13:33)
labutis 4u.gif

kadangi nauji namuciai tai atnesu daug virusiuku  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

buvom pas gine, augam opuikiai visi ismatavimai ir visa kita puikiai issivyste bigsmile.gif  wub.gif  kol kas tarp kojyciu jokio skambaliuko nesimato, tai jei po menesio niekas nepasikeis turesim maza mergyte wub.gif


thumbup.gif linkiu ir toliau graziai augti 4u.gif
viena virusiuka as prigriebsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2012 04 23, 13:33)
labutis 4u.gif

kadangi nauji namuciai tai atnesu daug virusiuku  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

buvom pas gine, augam opuikiai visi ismatavimai ir visa kita puikiai issivyste bigsmile.gif  wub.gif  kol kas tarp kojyciu jokio skambaliuko nesimato, tai jei po menesio niekas nepasikeis turesim maza mergyte wub.gif

Ir man noretusi to virusiuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2012 04 22, 21:51)
eik tu,o esi anksciau siuntusis taip drabuziu ?Is kur pirkai ?
Zinok as kelis modelius irgi nusiziurejau ( o kas svarbiausia ir spalva norima yra ) bet vis dvejoju,ar bandyt siustis,ir kaip neprasauti su dydziu  doh.gif  kaina tai tikrai labai gera gaunas, nu net nezinau ,bet nuomos salone tai tikrai negauciau nieko panasaus uz tokia kaina.

mano suknia pagal kaina isejo 180 Lt... ax.gif su parsiuntimo islaidom. O internetu as istisai viska siunciuos, pradedant kremais, aliejais, papildais. Sukneliu anksciau paprastesniu esu siuntusis, man patinka to kinietiskos, is satino ar silko.Anksciau tokiu prabangiu nesiunciau - nebuvo progu... ax.gif paliulaite, ir mano megstamiausia raudona... mna kazkaip energijos priduoda... ziemai buvau nusipirkus raudona velvetkes net, salika dedavau raudona... nu tiesiog gerai jauciausi prastu oru... biggrin.gif
Bet butinai ziurek ismatavimus visus, ypac tokios aptemptos,kaip tu nori... nes kiekvienas pardavejas turi skirtingus ismatavimus. nes pvz, tu kinietisku mano dydis XXL... blink.gif lotuliukas.gif
as tai noriu,kad man visus lasinukus pasleptu... ax.gif o vasarai papratesniu tai prisipirkau Londone rugseji, tai laukiu nesulaukiu, kada galesiu vilktis... rolleyes.gif
afi, kaip fainai, kad graziai augat... wub.gif
o as eisiu pagalvot ir paplanuot papuosalus - suknele jau turiu... tai liko papuosimai... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MonaJ: 23 balandžio 2012 - 18:17
Sveikutės,

MonaJ, nu faina tavo suknelė, aš irgi tokios noriu wub.gif wub.gif Jei bus mažoka, eisiu pas tave matuotis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O aš tai atostogauju, atostogos gėris.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2012 04 23, 19:29)
Sveikutės,
MonaJ, nu faina tavo suknelė, aš irgi tokios noriu  wub.gif  wub.gif Jei bus mažoka, eisiu pas tave matuotis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O aš tai atostogauju, atostogos gėris....  cool.gif

aga, gerai. jei bus per maza, teks kita siustis arba badaut biggrin.gif
o atostogos tai nerealiai... bet man bent pusmeti dabar nenusimato, tai teks dirbti doh.gif siandien tiek darbo buvo, kad jau galva nebenese... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2012 04 23, 20:29)
Sveikutės,

MonaJ, nu faina tavo suknelė, aš irgi tokios noriu  wub.gif  wub.gif Jei bus mažoka, eisiu pas tave matuotis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O aš tai atostogauju, atostogos gėris....  cool.gif



registras 4u.gif grazu cia namuciuose wub.gif

alfi griebiu tavo virusiuka , nu nebusiu isdidi griebiu iskart du blush2.gif


gumbine drinks_cheers.gif atostogos JEGA thumbup.gif kaip as noreciau........
Atsakyti