Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės, maži butai (5 TEMA)

user posted image

Tęsiame dalinimąsi idėjomis, kaip praktiškiau įrengti mažas erdves...


4 tema
3 tema
2 tema
1 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 11 gegužės 2012 - 20:48
QUOTE(allberto @ 2012 05 11, 15:51)
Mano ugis ~1,8 m, tai 150 cm ilgio vonioje arba kojos issikisa, arba viskas nuo mazdaug liemens sala...


Mano ugis 174 ir vonia 150x75, na nesalu tikrai- vasara silta ir ziema kurenam lotuliukas.gif ... O vat 180 vonioj man atvirksciai nepatogu, nes nuvaziuoju pastoviai ir atsipalaiduot ner kaip. Dabar yra galimybe nors ir 2x2 statyt vonia, bet nei man nei vyrui tokios minties nekyla. Individualus dalykas sakyciau su tais ismatavimais...
Atsakyti
Tik uz vonia. Vonia gali atlikti daugiau funkciju:
patogiau maudyti vaikus
patogiau ka nors isplauti
gaima mirkti vonioje
galima maudytis po dusu
lengvesne prieziura ir valymas...
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2012 05 11, 19:03)

user posted image

Nuoroda



Man keletas klausimu iškilo:
1. Kaip bus atskirta lova? Bus uzdara erdve ar ten kur minkstas kampas nedarysit atitverimo iki virsaus?
2. Ar tikrai norite deti minksta kampa? Man tokie baldai mazoje erdveje nelabai patinka, gal geriau sofute ir keli pufikiukai ar pan?
3. Ka ten planuojat daryt kur miegamojo zona atsiriama nuo svetaines uz minksto kampo? Na kazkaip pasigedau kazkokios kad ir sekcijos (nekalbu apie tarybines  smile.gif )
4. Norit uzdaresnes virtuves ar darysit sujungima su kambariu baro tipo?

Na o siaip manau tikrai neblogai viskas pagalvota su tom spintomis kurios atskiria erdves.  drinks_cheers.gif



QUOTE(allberto @ 2012 05 11, 20:24)
1./3. Lova atskirs „spinta“ iki pat lubu (bus is abieju pusiu spinteliu-lentyneliu). (ta siaura, kur tarp lovos ir kampo). Sueis visos (arba didesne dalis) knygu ir t.t.

O dar kamputyje prie lango po pakabinamu ant alkunes televizoriumi ir virs jo kazkoks baldelis turetu susikonstruoti.

2. Nu skaiciavom, deliojom visaip - patogu mums visai taip... Dabar irgi turim kampa, tai kazkaip isisukam i kampa – visai patogu... O ir atsigulti yra kur...
Plius, netiketu sveciu atveju – labai patogu islankstyti...

4. Turetu buti uzdara su stumdomom durim. Gal ir noretusi atviros virtuves, bet su musu gaminamais patiekalais ir dar ivairiom kulinarinem nesekmem...




O del vonios - vis delto galiu pasakyti, kad cia asmeninis dalykas!,
bet kaip mineta ankstesneje dar temoje – jeigu vietos nedaug, tai nemau, kad vonia yra tas dalykas, kuris butinai turi buti bute...

(pvz., ka jus pasirinktumete, jeigu reiketu issirinkti viena daikta – tualeta ar vonia biggrin.gif friends.gif )
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 05 12, 10:12)
O del vonios - vis delto galiu pasakyti, kad cia asmeninis dalykas!
Tai su tuo visi sutinka. Bet jūs vis tiek norit įrodyti, kad vonia nereikalinga.
Man reikalinga. Ir puikiai atlieka dušo kabinos funkciją.
Nenorėjau leistis į smulkmenas, bet kadangi jau kažkas paminėjo, tai toks dalykas kaip "mirkimas" duše neįmanomas.
QUOTE(allberto @ 2012 05 12, 10:12)
bet kaip mineta ankstesneje dar temoje – jeigu vietos nedaug, tai nemau, kad vonia yra tas dalykas, kuris butinai turi buti bute...
O aš atsisakyčiau kriauklės. Esu gyvenusi be kriauklės gal kokius 5erius metus. Ir puikiai apsiėjome. biggrin.gif
QUOTE(allberto @ 2012 05 12, 10:12)
(pvz., ka jus pasirinktumete, jeigu reiketu issirinkti viena daikta – tualeta ar vonia biggrin.gif  friends.gif )
Nu jūs ir palyginot. O tai jeigu bus tik tualetas, tai jame ir prausitės? lotuliukas.gif
Ir ką pats pasirinktumėt, jeigu reiktų pasirinkti tualetą arba dušą. lotuliukas.gif

P.S. Dar dėl vonios. Iš pradžių turėjom (paveldėjom pirkdami butą) seną tarybinę špižinę vonią (čia tas variantas, kai kriauklės nebuvo), vėliau darėm remontą ir keitėm vonią. Nusipirkom tokią skardinę standartinę (jų visos statybinių prekių parduotuvės pilnos - „Kaldewei“). Tai va toji vonia man nepatiko schmoll.gif . Mažiems vaikams - pats tas, o man buvo per žema (buvusi špižinė - kur kas gilesnė, bet keisdami šito niuanso neapgalvojom). Darant antrą remontą specialiai rinkausi gilesnę vonią (ilgis 150, aukštis ~47 cm). Tiesa, ji nepigi, palyginus su tomis skardinėmis, bet tai buvo sąmoningas pasirinkimas, kuriuo esu labai patenkinta. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 12 gegužės 2012 - 11:00
Del vonios tai tikrai asmeninis kiekvieno reikalas, tarkim pas mus 5 metus vonia tik kaip dusas naudojama buvo, ne karto neprileidom, o dabar turesim dideli vonios kambari, ten bus diiidelis dusas, o vonios nedesim.
Taciau, kai noresim parduoti nama, idesim ir vonia, nes visi agentai vonios kambarius be vonios laiko minusu... (cia UK).
Atsakyti
Aisku, kad pasirinkciau dusa. Su didele skyle vandens isbegimui... lotuliukas.gif

Nieko as nenoriu irodyti. Tiesiog buvo uzduotas klausimas del 1,2 metro vonios!
Issakiau savo asmenine nuomone, kad tokia „vonia“ – ne vonia. Galima baleja surasti senukuose panasaus dydzio „baleja“ surast smile.gif
Ir pasiuliau autoriui pasvarstyt, ar tikrai vonia statyt reikia tik del to, kad nebutu „vonios kambarys“ be vonios...

Beje, kaip tik specialiai dar nuejau i musu 1,5 metro vonia - nu tikrai keliai virs vonios krasto (taigi keliai kysotu virs vandens), o vonios krastas kiek virs pazastu. Man jeigu guleti vonioje, tai iki kaklo...

Gal cia tarybines spizines tokios „nepatogios“ g.gif
Gal dabartinese pavyksta geriau isnaudoti plota...

Viskas. Taskas. Baigiu diskusija tema „dusas vs vonia“.

Tegul kiekvienas renkasi, kas kam patogiau.

Geros dienos!

P. S. Gera ideja taupantiems vieta ir nenorintiems atsisakyti vonios:
user posted image
Atsakyti
Allberto Na as pasakysiu kaip as deliociau baldus, o ar ka pagal save pritaikysit cia jau jums sprest. mirksiukas.gif
Kur atskyrimas tarp minksto kampo ir miegamojo bent jau virsuje tikrai daryciau atviras, "kiauras" lentynas kuriose deliociau knygas (jau ankstesneje temoje minejau, kad negaleciau miegoti visiskai uzdaroje erdveje be elementarios dienos sviesos ir oro ), kampo atsisakyciau, nes tikrai yra placiu sofu kurioje galima patogiau ir dviese prigult, o nuemus pagalveles ar iskleidus tilptu sveciai miegojimui. Man minkstas kampas uzgriozdina erdve. Pas mane kambarys beveik 18 kvadrato, tai paziurejau kad pastacius kampa visai mazai lieka erdves judejimui po kambari ir bent mane tai erzina. Sofa statyciau prie sienos su kaimynais ir tada graziai ir praktiskai pasinaudotu "sekcija" atskirianti miegamaji. Kur kampine spintele su tv kaip minejai irgi reiktu kaip imanoma praktiskiau panaudoti, kad ir iki lubu. Nebutina uzgriozdinti, bet manau projektuojant baldus galima graziai pagalvoti, juk mazame bute laaabai reikia vietos daiktams. Jei leidzia palange virtuveje - ja platinciau ar pan ir ten daryciau pusbari ar stala. Na pratesciau virtuves spinteliu stalvirsi. Tokiu budu lieka daugiau erdves virtuveje, blogiausiu atveju ar esant reikalui galima padaryti ukine spintele daigtams (ten kur dabar pavaizuotas stalas). Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2012 05 12, 19:19)
Allberto Na as pasakysiu kaip as deliociau baldus, o ar ka pagal save pritaikysit cia jau jums sprest.  mirksiukas.gif
Kur atskyrimas tarp minksto kampo ir miegamojo bent jau virsuje tikrai daryciau atviras, "kiauras" lentynas kuriose deliociau knygas (jau ankstesneje temoje minejau, kad negaleciau miegoti visiskai uzdaroje erdveje be elementarios dienos sviesos ir oro ), kampo atsisakyciau, nes tikrai yra placiu sofu kurioje galima patogiau ir dviese prigult, o nuemus pagalveles ar iskleidus tilptu sveciai miegojimui. Man minkstas kampas uzgriozdina erdve. Pas mane kambarys beveik 18 kvadrato, tai paziurejau kad pastacius kampa visai mazai lieka erdves judejimui po kambari ir bent mane tai erzina. Sofa statyciau prie sienos su kaimynais ir tada graziai ir praktiskai pasinaudotu "sekcija" atskirianti miegamaji.  Kur kampine spintele su tv kaip minejai irgi reiktu kaip imanoma praktiskiau panaudoti, kad ir iki lubu. Nebutina uzgriozdinti, bet manau projektuojant baldus galima graziai pagalvoti, juk  mazame bute laaabai reikia vietos daiktams. Jei leidzia palange virtuveje  - ja platinciau ar pan ir ten daryciau pusbari ar stala. Na pratesciau virtuves spinteliu stalvirsi. Tokiu budu lieka daugiau erdves virtuveje, blogiausiu atveju  ar esant reikalui galima padaryti ukine spintele daigtams (ten kur dabar pavaizuotas stalas). Sekmes  4u.gif


Principe kazkas panasaus. Ziuresiu dar del baldu, ka patars baldininkas...
Aisku, dar iki remontu geras gabalas (laiko), bet ziuresim detales! ax.gif
Atsakyti
Pagaliau turime svetainėj-virtuvėj gražias ąžuolines grindis wub.gif , sumontuoti virtuvės baldai, dar trūksta technikos-atvež ryt. Kriauklęs užsakėm, laukėm mėnesį, atsivežėm-spalva netinka doh.gif , tai dar mėnesį lauksim biggrin.gif .
Manau kitą savaitę jau galėsiu džiaugtis apčiuopiamu rezultatu ax.gif , susidėlioti rakandus (va čia truksiu ilgai, kol sugalvosiu naują sistema, nes vietos bus mažiau nei buvo).

Dar deramės su vyru kokias plyteles (jis kategoriškai atsisako dėti plokštę ) dėti tarp spintelių ir stalviršio. Baldai balti su vos medžio faktūra, stalviršis šviesaus smėlio marmuro. Aš balsuoju už baltas, o vyras už marmuro rolleyes.gif taip ir nesusitariam hihihi.gif

Gal kas žinot kur pigiau galima užsakyti ąžuolo stalviršiui ?

Šiuo metu vyras išlupo grindis koridoriuj ir būsimam miegamam, žodžiu judam pirmyn pamažu, bet ryžtingai.

Reik pradėti rinktis miegamojo lovą- noriu kietos spyruoklinio čiužinio, arba kilo mintis pirktis sofą (mes turime Epinera, tai esame labai patenkinti kampu, geras, gražus, kokybiškas, ir kas svarbiausiai patogu miegoti) , reiks važiuoti pasidomėti ar pagamintų be porankių.

va tiek ataskaitos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 16, 10:38)

va tiek ataskaitos  blush2.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 05 16, 10:38)
va tiek ataskaitos  blush2.gif


thumbup.gif smagu girdeti geras naujienas, as vis laukiu kada jau rasiu kokia zinute thumbup.gif tik jau prasom nepamirsti pazado, i az mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti