Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

Pasvajokime... apie sultingą ridikėlį, traškią salotą, kvepiantį krapą, paraudusią
uogą... ir visa tai iš savo, aptupinėto ir meile apgaubto daržo...

user posted image

user posted image
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10tema
11 tema
12 tema

prisimenant,belaukiant...
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image

Atsakyti
Jau sukurta tema buvo ax.gif 13 tema


Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2012 05 21, 14:47)
[size=1][/color]
mirksiukas.gif  dar išdygs - pas man yra dygę ir ilgiau  ax.gif .


Pernai iš 3 pokelių vos kelios teišdygo doh.gif Žemė turbūt netinkama...

QUOTE(*Aukse* @ 2012 05 21, 14:50)
alytaus apskriti morkos setos pries pora savaiciu ir gyvybes nerodo. nei ankstyviausios, nei velyviausios  doh.gif  neturejau tada zaliavos mulciui ir susejau i darza jas. o dabar zole tik einaaa. greiciau islystu, tai nors mulciuoti matyciau ka...

Paaugs žolytė, turėsit mulčiaus wink.gif Gerai, kad atradau nuo pernai senos žolės, dar ir iš patvorių žolę apskabiau - va tau ir mulčius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2012 05 21, 17:31)
Jau sukurta tema buvo ax.gif  13 tema

Per paiešką ieškojau, nerodė doh.gif


P.s. tvarka drinks_cheers.gif lieka viena tema wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambro: 21 gegužės 2012 - 17:47
QUOTE(Jolete @ 2012 05 21, 14:11)
Kaip prastai dygsta morkos šakės blink.gif

drinks_cheers.gif mano jau senokai sėtos,tai galvojau gal nušalė ar ką,bet ir dabar nedygsta arba aš jų nerandu,bijau ravėti,nes neatskiriu,gal kuri padarytumėt foto,kaip jos atrodo blush2.gif nes tikrai pradžioj nepanašios į morkas schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos,
aš morkas retai sėjau, bet sudygo dar rečiau ir tikrai labai ilgai dygo doh.gif
Atsakyti
morkos visad ilgai dygsta smile.gif
Mano lauke dar nesudygusios. Užtat šiltnamines jau po kelių savaičių valgysim wub.gif
Atsakyti
Pas mane morkos jau sudygusios ir siemet sakyciau visai normaliai. Pernai pas mane liudna buvo doh.gif Dygsta tikrai ilgai. Vienos jau daugiau nei menesi pasetos, kitos menesio pradzioje, atrodo labai panasiai biggrin.gif Sekmadieni dar velyvasias pasejau biggrin.gif
Atsakyti
Kaip nustebau, kai sode sekmadienį tvarkydama lysveles radau jau toookią nemažą morkytę - piršto storio bigsmile.gif Toj vagoj pernai sėjau, matyt, nuo pernai ir sėklytė užsibuvo smile.gif
Atsakyti
Ką daryt su amarais? kaip kovoti? burokėliai lenda ir jau aplipę amarais, šalia liepaitė auga ir ta amarais aplipus doh.gif ir jau vieną kitą koloradą bulvėse užmačiau.
Atsakyti
Aš jau irgi radau du kolorado vabalus vakar.Pernai daviau vyro seserei pusę daržo,tai jie taip apleidę buvo,tai dabar ir randu jų pusėje koloradą. blink.gif
Greitai jau šiltnamyje žadu valgyti morkas,kitos dar mažokos.Darže vienos jau sudygę,kitos tik tik dygsta. g.gif
Atsakyti
Na, kad morkos ilgai dygsta todėl ir siūloma kartu su jomis sėti ridikelius, krapus. Kol jos išsijudina, jau nebelieka kompanjonų ir tuo pačiu pažymimos sėjos vietos 4u.gif

Ambro, morkos puikiai žiemoja lauke, pavasarį taip pat randu pernykštės šviežienos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambro @ 2012 05 22, 09:06)
Kaip nustebau, kai sode sekmadienį tvarkydama lysveles radau jau toookią nemažą morkytę - piršto storio  bigsmile.gif Toj vagoj pernai sėjau, matyt, nuo pernai ir sėklytė užsibuvo smile.gif


na va, o sakot, kad su morkom nesiseka - pirmoji valgysit thumbup.gif
Atsakyti