Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema

Tęsiam toliau, nors ir be Ducky 4u.gif
Ankstesnė tema, kurioje galite susirasti reikiamos informacijos smile.gif

SĖKMĖS KŪRYBINIAME PROCESE smile.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namus. 4u.gif
Ne karta skaiciau jusu temas, o dabar nusprendziau prisideti su kreivokais sleivokais beveik pirmais savo darbeliais blush2.gif Gal kas turesit kokios kritikos, ar patarimu, tai labai padetu tobuleti. 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 06 20, 13:00)
Ne karta skaiciau jusu temas, o dabar nusprendziau prisideti su kreivokais sleivokais beveik pirmais savo darbeliais  blush2.gif Gal kas turesit kokios kritikos, ar patarimu, tai labai padetu tobuleti.  4u.gif

Labai mieli darbeliai thumbup.gif o iš ko jūsų visos gėlės padarytos?
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 06 20, 14:30)
Labai mieli darbeliai  thumbup.gif  o iš ko jūsų visos gėlės padarytos?

Aciu 4u.gif Geles is krepinio popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 06 20, 15:02)
Aciu  4u.gif  Geles is krepinio popieriaus.

Bet iš to plono krepinio popieriaus?
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 06 20, 15:26)
Bet iš to plono krepinio popieriaus?

Taip. Storo neradau pirkti. Galiausiai radau Ermitaze, bet spalvu pasirinkimas labai labai skurdus... Is storo geresnis vaizdas gautusi?
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 06 20, 15:28)
Taip. Storo neradau pirkti. Galiausiai radau Ermitaze, bet spalvu pasirinkimas labai labai skurdus... Is storo geresnis vaizdas gautusi?

Nu jo, iš storo popieriaus jas gali labiau palankstyti (pamodeliuoti), o iš plono jau nelabai, bent jau man iš plono ne kažkas gaunasi blush2.gif
Atsakyti
Gal kas galetu patarti kur Vilniuje didelis pasirinkimas storo popieriaus? Kaip sakiau radau ermitaze, bet spalvos gali tik 4...
Atsakyti
sveikutes.
as kaip naujoke jums noriu pasakyti kad tokiu groziu maciau "zalioj stotele", kad net sirdis apsalo... ir kas svarbiausia nuolaidos normalios...

tik tiek kad as neraudau tu burbulu is putoplasto verysad.gif
gal galit pasakyti kur perkat? vilniuje

neipatingai daug, bet maciau storo krap popieriaus senukuose siaures miestelyje
Atsakyti
dar norejau paklausti o kaip jus darote laivus ir burias?
Atsakyti
QUOTE(bova @ 2012 06 21, 09:52)
sveikutes.
as kaip naujoke jums noriu pasakyti kad tokiu groziu maciau "zalioj stotele", kad net sirdis apsalo... ir kas svarbiausia nuolaidos normalios...

tik tiek kad as neraudau tu burbulu is putoplasto  verysad.gif
gal galit pasakyti kur perkat? vilniuje

neipatingai daug, bet maciau storo krap popieriaus senukuose siaures miestelyje

Tikrai stora matet popieriu? Kuriame skyriuje? Nes as buvau Ukmerges pl. Senukuose, tai ten keliu darbuotoju paklausiau i mane kaip i durnele ziurejo, sake, kad neprekiauja aplamai tokiu dalyku, galiausiai viena darbuotoja pasake, kad yra prie kanceliariniu prekiu, tai ten radau, bet tik plona...
Atsakyti
QUOTE(Fortun@ @ 2012 06 21, 12:09)
Tikrai stora matet popieriu? Kuriame skyriuje? Nes as buvau Ukmerges pl. Senukuose, tai ten keliu darbuotoju paklausiau i mane kaip i durnele ziurejo, sake, kad neprekiauja aplamai tokiu dalyku, galiausiai viena darbuotoja pasake, kad yra prie kanceliariniu prekiu, tai ten radau, bet tik plona...

as radau siaures miestelyje. kur banginis, ten kur dekoratyvines visoskios prekes. dovanu maiseliai ir juoseteles. apacioje.prasytas krapa popier. kaina 7.99
tai kai klausiau putoplasto burbulu tai siule oaze arba sporto skyriuje pasiziureti...
Atsakyti