Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

Sveikos busimos mamytes,
baigiu prarasti vilti isgyvendinti ta zaraza pienlige sad.gif((((((((( ... Rekomendavus gydytojai, naudojau LOMEXIN ovules, kurios padejo to,l kol jas naudojau ir dar kokia savaite po to.....
Paskui vel viskas is naujo. sad.gif ...
Gal kas naudojote kitokus vaistus? Bukit mielos, pasidalinkite info, nes baigiu pereiti i paskutine depresijos stadija sad.gif
Atsakyti
Cia aktuali tema. Mane irgi kamuoja ta pati problema per visa nestuma, ir jokios zvakutes nepadejo sad.gif geriausia skalautis su soda ir vandeniu, ir naudoti nebent tik ukiska muila... siaip nera ko pergyventi, nes leliui nepakenks...
po gimdymo galima bus naudoti veiksmingas tabletes, kurios dabar kenktu kudikiui, ir praeis...
soda turetu dabar padeti...
gal kas zino kitokiu priemoniu?
Atsakyti
Siaip tai nestumo metu sunku issigydyti pienlige del susilpnejusio imuniteto. As, pavyzdziui, visa ta laika, kol laukiausi, taip ir nesugebejau issigydyti. Naudojau daug ir ivairiausiu zvakuciu, s.. gavosi. Bet tik pagimdziau ir fsio. Dingo.
Atsakyti
Vat ta pati problema ir mane uzpuole. Baigu uzpajalyje duobe prakasyti. Gydytoja siandien liepe nusipirkti Mcmiror krema. Tai kai tik tenais susisvirksciau viska ka reikejo,kaip ranka nueme. Niezulys iskart dingo. Be to sake valgyti kuo daugiau jogurtu, gerti kefyra. Tipo ir tai padeda. As tik dziaugiuosi, kad pas mane tu isskyru labai nedaug. Tikiuosi viskas bus ok.
Atsakyti
Kazkur tikrai buvo apie tai parasyta - daug visokiu receptu ir liaudisku ir ne smile.gif Pasieskokit per paieska. Man padejo azuolo zieves arbata, kuria apsiplaudavau vakarais, kai labai nieztedavo. Veliau nusipirkau intymiai higienai skirta zele su azuolo zieve. Tos zele ph mazesnis nei muilo. Bet visas niezulys praejo, kai nebereikejo su higieniniais paketais vaikscioti. Dabar dar tebera, bet jokiu blogu pojuciu nebejauciu, o Lomexino zvakuciu nerandu pirkti...
Atsakyti
Labai puikiai apzistu sia liga, nes ji kankino ir iki nestumo ir dabar.
As vartoju gydytojo paskirtas zvakutes. Sodos man nepatare, nes ji sunaikina ne tik blogasias, bet ir gerasias bakterijas. Tai pasak gydytojo pasenes metodas, geriau ramunelemis plauti ir vidu ir isore.
Atsisakiau iklotu, sintetiniu kelnaiciu.
Geriu kuo daugiau jogurtu, rugpienio, vartoju kuo maziau saldumynu.
Labiausiai bijau kad mano 2.gif nesirgtu sia liga.
Atsakyti
kadangi man pienlige apskritai linkusi kartotis, kartojosi ir per pirmaji nestuma, gydytoja dabar rekomendavo kiekviena menesi po 10 dienu pavartoti VAGILAC kapsules (kisamos i maksti). Tai yra ne vaistai, o gerosios bakterijos, kurios ir turi "nugaleti" tas blogasias. Vartojamos profilaktiskai, nekenksmingos.
O siaip pritariu del saldumynu robojimo, patogiu medvilniniu kelnaiciu. Ir, jei reikia iklotu, geriau naudoti paprasta drobine medziagele. Tiesa, reikes skalbti, bet tai geriau negu iklotai.
Atsakyti
Noriu parašyti apie sodą. Taip, apsiplovimas jos tirpalu tikrai padeda, bet jokiu būdu negalima jos ilgai vartoti!
Atsakyti
sveikos,
aciu visoms labai uz patarimus biggrin.gif. Po truputi aprimo nekviestoji pienlige clap.gif
vartoju polygynax zvakutes. Tik nezinau kaip cia atprasti nuo iklotu mad.gif ... atrodo be ju niekaip .... ir dar- visos beveik rasote apie medvilnines kelnaites...... nepykit, gal as "zalia", bet ar ju yra graziu, dailiu? Ar jau siuo atveju apie tai man nebegalvoti g.gif ?
Nepykit uz kvailus klausimus, bet besinori ilysti i kokias su kalaskem smile.gif)))))))))


Papildyta @ [mergetime]1090485171[/mergetime]
sveikos,
aciu visoms labai uz patarimus biggrin.gif. Po truputi aprimo nekviestoji pienlige clap.gif
vartoju polygynax zvakutes. Tik nezinau kaip cia atprasti nuo iklotu mad.gif ... atrodo be ju niekaip .... ir dar- visos beveik rasote apie medvilnines kelnaites...... nepykit, gal as "zalia", bet ar ju yra graziu, dailiu? Ar jau siuo atveju apie tai man nebegalvoti g.gif ?
Nepykit uz kvailus klausimus, bet besinori ilysti i kokias su kalaskem smile.gif))))))))) O kiek ziurejauvisur, tai medvilniniu nelabai yra...

Atsakyti
Sveikos,

Mane irgi kamuoja ta bjaurastis.Tik tiek ,kad man nepersti,neniezti,bet isskyru tai ojoj..Ir iki nestumo,ir dabar gydziausi Macmiror zvakutemis,bet man jos visiskai nepadeda,o gydytoja tik tokias ir skiria sad.gif Po sunaudoto kurso nejauciu jokio pagerejimo,pilvas kazkoks istemptas,labai bijau,kad nepakenktu pilvuko gyventojui 2.gif Kazin ar yra vilties isgyti?Ar nestumo metu gydytoja dar gali skirti koki kitoki vaista nei Macmiror'as?
Atsakyti
sonecka, manau tikrai gali, nes man paskyre LOMEXIN, kuri spadejo tik tada kai ji naudojau, kai baigiau - vel ta pati kancia....... paskui panaudojau polygynax- irgi nepasakyciau kad geriau.... zodziu praradau vilti ...... sad.gif sad.gif sad.gif
gal po gimdymo bus geriau sad.gif
Atsakyti
Ir as prie jusu ligoniukiu prisidedu. Neatsikratu to grybelio jau net nezinau kiek laiko. Visas jusu isvardintas zvakutes naudojau, poveikis kokiai savaitei gal ir budavo. Kol nesilaukiau, tai Orungal kapsuliu pagerdavau, tai koki pusmeti rami budavau. Dabar su medetku uzpilu apsiplaunu vakare, tai kazkaip geriau. smile.gif
Atsakyti