Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema

user posted image

SCHEMU PAIESKA

MEDŽIAGOS:

Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

Evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

Jei tingit skaičiuoti langiukus, o žinot koks yra medžiagos numeris (count), čia
KRYŽIUKO KALKULIATORIUS medžiagos paskaičiavimui.
Tik nepamirškit palikti kraštams 5-7 cm!

ADATOS
Teorijoje rašo, kad ant 14 Aidos tinka siuvinėjimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesnė adata, tuo mažesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28

Siuvinio tempimas ant kartono reminant
Siuvinejimo remai

Lietuviškos internetines parduotuvės:
http://www.kasiulai.lt/
http://www.rankdarbiai.com/
http://www.darbstuole.eu/
http://www.siuvinejimomagija.lt/
http://www.erankdarbiai.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 07 rugpjūčio 2012 - 14:53
Puikūs paukšteliai ir metrikutis thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, Dvi, už temutę 4u.gif

Vis dar negaliu atsigėrėti tavo paukšteliais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2012 08 06, 23:45)
Renato Parolin Serenita.


Pasakiški darbai.
Ar galiu paklausti kaip RP apipavidalintas, jis ant kažko trauktas? Nes be rėmo... Turiu savo RP išsiuvinėtą, bet nėra tokio rėmo kuris tiktų.
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 08 07, 16:03)
Pasakiški darbai.
Ar galiu paklausti kaip RP apipavidalintas, jis ant kažko trauktas? Nes be rėmo... Turiu savo RP išsiuvinėtą, bet nėra tokio rėmo kuris tiktų.

Jis kol kas neapiformintas. Aš jį išskalbiau, išlyginau ir užtraukiau ant kartono. Toliau reikia rėmo, bet rėmą aš darysu iš seno kluono sienojo. Bet... kluonas kol kas dar stovi nenugriautas, tai sienojo nėra kaip išlupti biggrin.gif Užtat tiesiog susukau į plėvelę ir palikau tam laikui, kai nugriausim kluoną. Bet kokio rėmo aš nenoriu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 07 rugpjūčio 2012 - 16:07
Dvi šie darbai paprasti (nei raštų įvairovės, nei spalvų galybės), bet tokie mieli, tokie kruopštūs, kad wub.gif wub.gif .
o man RP visai nieko atrodytų ir be rėmo, ant porėmio ar kaip ten aptrauktas. Toks visai minimalistinis, visas dėmesys kryptų tik į siuvinėjimą.
darbai gražūs, iš anos temos paskutinių psl. ypatingai įstrigo tamsios gėlės- tulpės ar aguonos g.gif . Kaip tik dairausi ką siuvinėt pabaigus savo Haed'ą
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2012 08 07, 18:06)
Jis kol kas neapiformintas. Aš jį išskalbiau, išlyginau ir užtraukiau ant kartono. Toliau reikia rėmo, bet rėmą aš darysu iš seno kluono sienojo. Bet... kluonas kol kas dar stovi nenugriautas, tai sienojo nėra kaip išlupti  biggrin.gif Užtat tiesiog susukau į plėvelę ir palikau tam laikui, kai nugriausim kluoną. Bet kokio rėmo aš nenoriu... ax.gif


Oho, kokie užmojai bigsmile.gif
Atsakyti
Aš neturiu ką griaut lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Šiaip ieškojau paprasto medinio rėmo, kurį noriu perdažyt pati, bet dydis nestandartinis. Čia Uk nebuvau pas joki rėmintojų ir kiek girdėjau kainos kanda, skaudžiai biggrin.gif
Bet ir pati noriu savo tvarkyto rėmo, kokį įsivaizduoju.

Kažin įmanoma išardyt rėmą, nupjaut gabaliuką ir vėl sudėt į krūvą g.gif

Man be rėmo vaizdas irgi patiko, tai ir klausiu kaip įrėmintas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2012 08 07, 17:33)
o man RP visai nieko atrodytų ir be rėmo, ant porėmio ar kaip ten aptrauktas. Toks visai minimalistinis, visas dėmesys kryptų tik į siuvinėjimą.
darbai gražūs, iš anos temos paskutinių psl. ypatingai įstrigo tamsios gėlės- tulpės ar aguonos g.gif . Kaip tik dairausi ką siuvinėt pabaigus savo Haed'ą

Gal. Bet tada be stiklo. O man gaila darbų - saugok kaip nori, o dulkes vis vien renka. O jei dedi stiklą (nesvarbu kokį), jis kažkokiu būdu turi būti įtvirtintas.

Anas darbas Lanarte Heleborus. Labai gražus darbas, aš irgi apie tokį mąsčiau.
Papildyta:
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 08 07, 18:35)
Aš neturiu ką griaut  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Šiaip ieškojau paprasto medinio rėmo, kurį noriu perdažyt pati, bet dydis nestandartinis. Čia Uk nebuvau pas joki rėmintojų ir kiek girdėjau kainos kanda, skaudžiai  biggrin.gif
Bet ir pati noriu savo tvarkyto rėmo, kokį įsivaizduoju.

Kažin įmanoma išardyt rėmą, nupjaut gabaliuką ir vėl sudėt į krūvą  g.gif

Man be rėmo vaizdas irgi patiko, tai ir klausiu kaip įrėmintas  biggrin.gif

Žinoma galima išardyti ir vėl sudėti. LT rėminimo salonuose yra ir visiškai parastų nedažytų ir nelakuotų medinių rėmų.
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 08 07, 19:35)
Kažin įmanoma išardyt rėmą, nupjaut gabaliuką ir vėl sudėt į krūvą  g.gif

Man reikejo sumazint rema,ta prasme nupjaut ir vel sudet,teiravausi viename remeliu salone sake imanoma 4u.gif bet dar neveziau remo,nes darbelis jam nebaigtas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 rugpjūčio 2012 - 18:42
QUOTE(Aushrita @ 2012 08 07, 15:42)
O reminti geriausia su stiklu taip?  smile.gif
Na aiskiau jau tik bijau kad su mano lyginimo igudziais pravalas nebutu  blush2.gif  biggrin.gif

O sakykit schemoj tas vienas kvadratas reiskia 1cm? Nes nezinau kiek medziagos pirkti,paveiksliukas 127 kryziukai i ilgi o i apacia 66,pagal mano skaiciavima (jei skaiciuoti tais kvadratais) jei taip skaiciuoju gaunasi 26cm i ilgi ir 16cm i apacia kazin cia teisingai gaunasi?  g.gif


Rėminti gali su stiklu ir be, tai dažnai priklauso nuo pasirinkto dizaino. Asmeniškai aš laikausi nuomonės, kad po stiklu darbelis apsaugotas nuo dulkių, tačiau kai kurie dizainai po stiklu paprasčiausiai nesižiūri.
Kvadratas - tai turi galvoj 10x10 langelių? Tikrai ne 1 cm. Dydis priklauso nuo pasirinktos medžiagos tankumo. Aida turi numerius-kuo didesnis numeris, tuo smulkesnė aida. Yra specialios aida skaičiuoklės, kurios, įvedus audinio numerį ir reikiamą darbelio dydį apskaičiuoja kiek reikės medžiagos.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 08 07, 20:04)
Kvadratas - tai turi galvoj 10x10 langelių? Tikrai ne 1 cm. Dydis priklauso nuo pasirinktos medžiagos tankumo. Aida turi numerius-kuo didesnis numeris, tuo smulkesnė aida.

Aciu man jau parduotuveje paskaiciavo kiek medziagos reikes bigsmile.gif Ne turejau omeny ta kvadratuka 5 langeliai ant 5 arba buna dazniausiai 10 ant 10 4u.gif
Atsakyti