Įkraunama...
Įkraunama...

Parafino vonelė

Sveikos 4u.gif

norėjau pasidomėti gal kas naudoja namie parafino vonelę? Man odos gudytoja patarė atlikinėti rankoms ir kojoms parafino procedūras, kosmetikos kabinetuose tai jas atlieka, bet radau skelbimą, kur galima nusipirkti tokią vonelę ir kaip suprantu namų sąlygomis pasidaryti tokias procedūras bigsmile.gif

http://www.skelbimai...-1-5035845.html

jei kas naudojate būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte patirtimi 4u.gif

Atsakyti
Labas, as turiu parafino vonele. Esu patenkinta. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 22 rugpjūčio 2012 - 20:04
QUOTE(Amelita @ 2012 08 22, 19:42)
Labas, as turiu parafino vonele. Esu patenkinta.  wub.gif


ačiū, kad atsiliepėt bigsmile.gif gal alima kiek smulkiau 4u.gif , ar sudėtinga procedūra, ar daug užima laiko, koks efektas, ją tik rankoms ar ir kojom galima naudoti?, kokios firmos, kokių ten dar reikia priemonių apart pačios vonelės, kur galima nusipirkti parafino, ir šiaiap ar brangus malonumas?
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laiko uzima tik tas kaitinimas parafino. Reikia parafino, pirstiniu. Paskui rankytes buna svelnios. As darau tik rankom. Vonele kainuoja apie 180 lt. Na tie parafinas apie 30-40 Lt. Siaip jei tokias proceduras atlikinet grozio centruose, tai namie zymiai zymiai pigiau.
Atsakyti
Na, jei nori pasiekti maximalu rezultata, tai dar reiktu pilingo, spec. kremuko pries parafina ir rezultatui uztvirtinti -spec. kremuko po parafino. Ir nepamirsti masaziuko.

O geriausia viena kart pabandykite geram salone ta procedura, o veliau galesite namie viska pasidaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 08 29, 22:22)
Na, jei nori pasiekti maximalu rezultata, tai dar reiktu pilingo, spec. kremuko pries parafina ir rezultatui uztvirtinti -spec. kremuko po parafino. Ir nepamirsti masaziuko.

O geriausia viena kart pabandykite geram salone ta procedura, o veliau galesite namie viska pasidaryti 4u.gif

Ačiū 4u.gif , rimtai, reikia pasidaryti nors kartą salone bigsmile.gif
Atsakyti
Bandziau Spa dia Vilnius, visu pirma keista, kad ranku nenuplove/nenuvale kazkaip,vos vos geliuko tepe (kaip suprantu, kokio dezinfekuojancio,bet net visu ranku nepadenge juo. Tada pilingas, kremas ir parafino vonele, po to vel kremas. Nepasakyciau, kad stebuklas. Rankos nebuvo sausos ar pan, bet siek tiek pasausejusios, tai siandien jauciuos taip pat lyg buciau nedarius proceduros.
Atsakyti
visu pirma reik rankas,kojas dezinfekuoti tada butinas pilingas nuplauni rankas irtepi kremuka kuri gerai imasazuoti.o tik tada rankas ar kojas merkti i ikaitinta parafina imerkti i parafina reiktu kelis kartus tada rankas ar kojas ikisi i plastikines pirstines o poto i siltas seip patartina laikyti apie pusvalandi bet kuo ilgiau laikai tuo geriau po tokiu proceduru nepatartina nei ravet nei seip koki nesvaru darba daryti bent 4-5val, seip labai efektivi priemone thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal būtų atsiliepimų apie šią vonelę, pliusai, minusai, ir įdomu, kuriam laikui 700 g vaško užtenka? 4u.gif vonelė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aštunta nata: 13 lapkričio 2012 - 11:40
Aš turiu parafino vonelę, retkarčiais naudoju rankom, labai maloni procedūra, ypač žiema - taip šilta būna, visi sanariai sušyla, po to oda švelni, nesausėja taip biggrin.gif bet reikia prisiruošti ją įkaitinti ax.gif Aš kai pirkau buvo pridėti 2 kg parafino, vienu kartu ištirpinau 1,5 kg, bent pas mane minimali riba - maždaug 1 kg, po to galima papildyti po truputį kai nusinaudoja.
Atsakyti
o negalima to parafino sušildyt paprastam puode virš garų namų sąlygom?
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2013 04 03, 10:19)
o negalima to parafino sušildyt paprastam puode virš garų namų sąlygom?

galvoju apie tą patį, na kad ir mikrobangų krosnelėje?
O parafinas kažkoks ypatingas turi būti? perkamas kur?
Atsakyti