Įkraunama...
Įkraunama...

Saulės poveikis nėštukei!

Pirmieji saules spinduliai - taip ir norisi iskisti nosi ir ja padeginti... ax.gif
Dabar stengiuosi kuo daugiau laiko prabuti sode pries saulute vaikstinejant, tai visa diena prabuvau ir graziai visa paraudonavau biggrin.gif ir petukai ir veidas ir krutine! Norisi buti ne baltai!
Kaip kitos nestukes zadat daryti? Ar bandysit svelniai save parudinti, o gal slepsites nuo saules bijodamos tu pigmentiniu demiu, kurios atsiranda nestumo metu veikiant saulei? nestuke.gif g.gif
Atsakyti
Beje, kiek zinau pilvuku negalima deginti nestuke.gif
O gal kam ir silpna darosi bunant sauleje? g.gif
Atsakyti
As kaip tik isvaziuoju 23 Geguzes polsiauti savaitei, o saule prie Vidurzemio itin kaitri..teks kazkaip saugotis, ypac gyditoja patare nesedeti ant kaitrios saules..Geriau ryte ir po pietu.. cool.gif
Atsakyti
As tai negaledavau buti igai sauleje, is karto pasidarydavo silpna. Palangoj po sketuku pasededavau. Kiek zinau, tai nelabai gerai sauleje nesciai buti, ypac pilvuka deginti, bet jei jums nebus silpna, manau, truputis saulytes nepakenks
Atsakyti
na pilvukas ir taip tempiasi nestumo metu, o jei dar pries saule pakepinsi, tai oda tikrai issauses, paliks dar jautresne, o tada ir strijoms daugiau sansu atsirasti. As krutines ir pilvuka slepiu nuo saules nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 05 12, 20:47)
na pilvukas ir taip tempiasi nestumo metu, o jei dar pries saule pakepinsi, tai oda tikrai issauses, paliks dar jautresne, o tada ir strijoms daugiau sansu atsirasti. As krutines ir pilvuka slepiu nuo saules  nestuke.gif

na reiks isigyti istisa maudimke,nes kaip bebutu i atskira jau papuliai netelpa blush2.gif doh.gif
Atsakyti
na as manau kad jei ir pabusi ant saulutes nuo pietu kai ji nebesikandzioja tai nieko tokio. o pilvuza juk su skara gali uzsidengti.
Atsakyti
mano giminej kai pairtis-4 menesiai, prie ezeriuko ant saules pabuvo ilgiau ir teko atsisveikinti su lialiuku...patarciau pakenteti nei po to gailetis.
Atsakyti
oi kaip noriu pasidziaugti saulyte doh.gif tik va truputi baisu g.gif bet gal tiesiog reik pridengt pilvuka g.gif
Atsakyti
mano gydytoja sake, kad truputi galima. bet is ryto, iki 11 ir po pietu, kai jau saule nekarsta. tikriausiai, kad vaisiaus vandenys neperkaistu.
bet atostogauti pliaze vis tiek galima, tik gal reikia po skeciu sleptis? vasara gi visur karsta...
as planuoju degintis labai saikingai nepavojingom valandom ir uzsidengus pilva ir krutine. g.gif
Atsakyti
Garbanėle, manau, kad kas saikinga tas yra normalu, kai aš laukiausi, nevengiau saulutės, bet ir nesikaitinau labai. Pasaugok pilvuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek girdejau prognozavo saltoka vasara! Manau, mums didziosioms pilvuzems tai bus tik i nauda nestuke.gif thumbup.gif
Siaip man patinka buti sauleje, bet vaisiaus vandenys perkaisti gali manau kai ir pati nescioji jau perkaista. Kartais visa diena gali sauleje isbuti ir nera taip jau karsta ar silpna, nebent tinguliukas apima ax.gif
Atsakyti