Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

Skaičiau. Skaitau. Skaitysiu!

user posted image

Mūsų gimtadieniai


Papugele – sausio 31 d.

Ebru – vasario 2 d.
Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.


Indra666 – kovo 7 d.
Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 – kovo 25 d.
Nerinha – kovo 26 d.
Tibė – kovo 28 d.


Argija – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.


Vessta – gegužės 15 d.

Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.


Biancca – liepos 1 d.
Jovituteee – liepos 1 d.
Germinė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
eliss – liepos 24 d.
shiaudine – liepos 25 d.


Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
kiršė – rugpjūčio 27 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.


Taškė. – rugsėjo 14 d.
Pukis_miau – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.


linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
Leveret – spalio 31 d.


ewe1ina – lapkričio 13 d.
Stiklo karoliukai – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.


daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.


Mūsų nuostabus tinklaraštis
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 12 07, 12:07)
Bet tai šiaip iš esmės kokia Jums yra skaitymo prasmė? Juk apie visas knygas galim tyliai pašnabždėti, atpasakoti turinį.
Beje, jei konkrečiai dėl Skarletės, tai paieškokite filmo, ten beveik tiksli knygos interpretacija. smile.gif

na čia jau gal taip nereikia, juk nė kiek nepažįstate manęs ir jau kažkokios tokios užuominos man tikrai nepatinka,asmeniškai man labai patinka skaityti ir teisintis, kad skaityti visas keturias knygas man yra nuobodu ir laiko gaišatis neturėčiau smile.gif Skarletės filmas rusiškas kiek radau, tai nepažiūrėsiu aš jo.

QUOTE(Germinė @ 2012 12 07, 13:21)
Klasika klasikai nelygi.Keista,kad gali ramiai miegot,žinodama,kad yra tęsinys.Nepatiko "Vėjo nublokšti"?Aš tiesiog ryte prarijau.O Skarletę rusiškai,per naktį,nors nesu rusakalbė.Buvo vienas tomas,bet uoj,koks storas.Tikrai buvo verta,nors nelengva.

na antrą dalį iš karto bėgau pasiimti, bet ją skaičiau jau daug vangiau, tiesiog ne man ir viskas. Tik šiaip įdomu kaip ten susiklostė, o pačių knygų tikrai nedėčiau į mėgstamiausių lentyną.
Atsakyti
Sveikos.

QUOTE(Germinė @ 2012 12 07, 02:09)
9. Isabel Allende ,,Zoro jaunystė‘‘Kaži,gali būti įdomu?

iš tikrųjų, tai buvo tiesiog tikslas susipažinti su Allende's kūryba, būčiau rašiusi ,,Dvasių namai'', bet kadangi ,,Zoro jaunystė'' yra namuose, tai ir nusprendžiau ją įtraukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 12 07, 12:38)
aš perskaičiau abi "Vėjo nublokšti" dalis ir galvojau istorija kaip ir užsibaigs ir nemaniau, kad "Skarletė" totalus "Vėjo nublokštų" tęsinys doh.gif  tiesiog jau gaila laiko dar dviems tomams, kad sužinočiau normalią pabaigą. Istorija įdomi, bet aš pastebėjau su klasika man sunkiau, nesiskaito taip maloniai, kad sugraužčiau iš eilės keturias knygas apie tą patį g.gif

Skaičiau visas "Skarletės " knygas. Kiek prisimenu,tai kelios knygos vienos rašytojos,paskui tęsiniai kitų rašytojų. Kaip visada būna,tęsiniams neverta gaišti laiko rolleyes.gif Lygiai tas pats buvo ir su "Erškėčių paukščiais",prigalvota keletas tęsinių,bet kad nieko ypatinga smile.gif

---
Užsiregistravau ir aš knygų iššūkiui,dabar turėsiu suskaityti visas savo turimas knygas,niekur nesidėsiu smile.gif

---
Labai įdomiai suskaičiau Higgins Clark Mary "Šauksmas naktyje". Man kažkas panašaus buvo į "Kol nenuėjau miegot" .Įtraukė nuo pirmo puslapio, yra šiek tiek mistikos,baimės ,netgi šiurpoka vietom.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 12 07, 16:43)

---
Labai įdomiai suskaičiau Higgins Clark Mary "Šauksmas naktyje". Man kažkas panašaus buvo į "Kol nenuėjau miegot" .Įtraukė nuo pirmo puslapio, yra šiek tiek mistikos,baimės ,netgi šiurpoka vietom.


o man kaip tik prasčiausia jos knyga, nors pradžia patiko.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 12 07, 17:52)
o man kaip tik prasčiausia jos knyga, nors pradžia patiko.

matai kaip rolleyes.gif man ši trečia šios autorės ir pati įdomiausia,vienos nebaigus esu,labai neįdomi pasitaikė.
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 12 07, 16:21)
na čia jau gal taip nereikia, juk nė kiek nepažįstate manęs ir jau kažkokios tokios užuominos man tikrai nepatinka,asmeniškai man labai patinka skaityti ir teisintis, kad skaityti visas keturias knygas man yra nuobodu ir laiko gaišatis neturėčiau smile.gif Skarletės filmas rusiškas kiek radau, tai nepažiūrėsiu aš jo.
na antrą dalį iš karto bėgau pasiimti, bet ją skaičiau jau daug vangiau, tiesiog  ne man  ir viskas. Tik šiaip įdomu kaip ten susiklostė, o pačių knygų tikrai nedėčiau į mėgstamiausių lentyną.

Na aš norėjau pasakyti, kad jeigu įdomu tai skaitote ir sužinote kaip viskas buvo, o jei neverta gaišti laiko, taigi neverta smile.gif. Čia panašiai, kaip sakyti, kad fui, nežiūriu muilo operų, bet slapta draugės klausti ką rodė smile.gif
O realus patarimas tai paskaityti knygos pabaigą smile.gif Aš taip darau su knygomis graužtukėmis, kurių neįveikiu, net nesirašau į perskaitytų sąrašą.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 12 07, 16:54)
matai kaip  rolleyes.gif  man ši trečia šios autorės ir pati įdomiausia,vienos nebaigus esu,labai neįdomi pasitaikė.


aš daugiau skaičius, bet tik iš viršelio ir anonso pasakyčiau kurias, pavadinimų tikrai ne biggrin.gif įdomu, kurios nebaigei ax.gif aš Šauksmas naktyje nebaigiau, perverčiau paskui, galą perskaičiau.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 12 07, 18:01)
aš daugiau skaičius, bet tik iš viršelio ir anonso pasakyčiau kurias, pavadinimų tikrai ne biggrin.gif įdomu, kurios nebaigei  ax.gif aš Šauksmas naktyje nebaigiau, perverčiau paskui, galą perskaičiau.

berods , "Nors tavo akys jos nemato" .Kažkaip pamirštu pasirašyt kokių neperskaitau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 12 07, 17:05)
berods , "Nors tavo akys jos nemato" .Kažkaip pamirštu pasirašyt  kokių neperskaitau rolleyes.gif


skaičiau, bet nepamenu apie ką biggrin.gif ai, detekrtyvai tam ir skirti - atsipalaiduoti smile.gif
Atsakyti
O aš į naujus namus pareinu pasigirti:vaikai ką tik baigė "Petsoną" ir bėgte išbėgo į biblioteką naujų knygų.Dievas yra,jis mane išklausė clap_1.gif
Tiesa,jie išnešė visą bliūdą mano graužtukų blush2.gif net 4 knygas ax.gif
Ir vėl nauja tema,o mano gimtadienis senu nick'u verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 07 gruodžio 2012 - 17:18
QUOTE(laTulipe @ 2012 12 06, 17:38)
Manasis sąrašas, jei kam įdomu  4u.gif
6. Evelyn Waugh ,,Vargingi kūnai‘‘

žiūriu,šita knyga gan populiari šąrašuose smile.gif

QUOTE(Dorifore @ 2012 12 06, 19:56)

Mano 12 knygų sąrašas

7. Gustave Flaubert "Ponia Bovari", Žaltvykslė, 2007m.

10. Virginia Woolf "Ponia Delovėj", Alma littera, 2008m.
11. Saulius Tomas Kondrotas "Žalčio žvilgsnis", Tyto Alba, 2006m.


kodėl man atrodė,kad esi skaičius Bovari g.gif
Delovej tikrai nenorėčiau skaityt biggrin.gif prieš 100 m .bandžiau,bet nelabai supratau smile.gif Su Kondratu irgi sunkiai sekės,irgi kelis kartus bandyta rolleyes.gif
Atsakyti